VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FOBAVE s. r. o.

Púchov · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

166 191 €tržby 2025 ▼ 1 %+35 457 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

166 191 €tržby 2025 ▼ 1 %
+35 457 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 186 €
  2. 14 : tržby 56 357 €, výsledok hospodárenia 10 631 €
  3. 15 : tržby 59 273 €, výsledok hospodárenia 13 912 €
  4. 16 : tržby 63 079 €, výsledok hospodárenia 14 959 €
  5. 17 : tržby 64 030 €, výsledok hospodárenia 12 694 €
  6. 18 : tržby 72 994 €, výsledok hospodárenia 17 701 €
  7. 19 : tržby 86 251 €, výsledok hospodárenia 25 081 €
  8. 20 : tržby 101 621 €, výsledok hospodárenia 25 939 €
  9. 21 : tržby 116 608 €, výsledok hospodárenia 27 180 €
  10. 22 : tržby 136 902 €, výsledok hospodárenia 30 127 €
  11. 23 : tržby 163 167 €, výsledok hospodárenia 32 904 €
  12. 24 : tržby 167 951 €, výsledok hospodárenia 40 421 €
  13. 25 : tržby 166 191 €, výsledok hospodárenia 35 457 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FOBAVE s. r. o. (IČO 47375493) mala v roku 2025 tržby 166 191 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FOBAVE

V roku 2025 mala FOBAVE priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 100 388 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia FOBAVE

Podľa Registra právnických osôb konajú za FOBAVE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci FOBAVE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch FOBAVE
Podiely spoločníkov na vkladoch FOBAVE Ing. František Bašo 50,0 %, MUDr. Oľga Bašová 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. František Bašo: 2 500 €, 50,0 %MUDr. Oľga Bašová: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. František Bašo50,0 %
  • MUDr. Oľga Bašová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. František Bašood 17. 8. 2013 2 500 €50,0 %
MUDr. Oľga Bašováod 17. 8. 2013 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok FOBAVE

Za rok 2025 má FOBAVE v závierke tržby 166 191 €, o 1,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 457 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 167 951 €.

Tržby 2025166 tis. €▼ −1,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202535 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025122 tis. €
Vlastné imanie 202581 tis. €
Záväzky 202541 tis. €33,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025152 tis. €
Zisková marža 2025+21,3 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 13 rokov284 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát FOBAVE

Súvaha FOBAVE

Všetky čísla zo závierok FOBAVE (13 rokov)
Čísla zo závierok FOBAVE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025166 191 €35 457 €122 362 €81 378 €40 984 €151 753 €+21,3 %
2024167 951 €40 421 €158 650 €108 952 €49 698 €152 872 €+24,1 %
2023163 167 €32 904 €115 766 €68 531 €47 235 €146 769 €+20,2 %
2022136 902 €30 127 €98 300 €62 807 €35 493 €122 329 €+22,0 %
2021116 608 €27 180 €90 722 €58 619 €32 103 €106 836 €+23,3 %
2020101 621 €25 939 €73 043 €56 520 €16 523 €90 175 €+25,5 %
201986 251 €25 081 €54 177 €48 283 €5 894 €73 218 €+29,1 %
201872 994 €17 701 €41 345 €35 895 €5 450 €62 679 €+24,2 %
201764 030 €12 694 €36 907 €34 209 €2 698 €50 961 €+19,8 %
201663 079 €14 959 €24 545 €21 515 €3 030 €52 043 €+23,7 %
201559 273 €13 912 €23 401 €19 756 €3 645 €49 783 €+23,5 %
201456 357 €10 631 €19 012 €12 445 €6 567 €44 069 €+18,9 %
2013—−3 186 €3 230 €1 814 €1 416 €−2 180 €—

Riziko: zaplatí FOBAVE?

FOBAVE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 29 zmlúv s dodávateľom FOBAVE z rokov 2014 až 2025.

Zmluvy so štátom29Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20141. 1. 2014

História firmy FOBAVE

Dátum vzniku FOBAVE je 17. 8. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28683/R
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 17. 8. 2013.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 3 230 €
  4. Nový spoločník: Ing. František BašoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 166 191 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FOBAVE

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prenájom hnuteľných vecí
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov - nemecký jazyk
  • prekladateľské a tlmočnícke služby - nemecký jazyk
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie v špecializovaných odboroch pediatria ako všeobecný lekár pre deti a dorast a dorastové lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

FOBAVE v odvetví zdravotníctvo

FOBAVE je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), FOBAVE má 166 191 €, čo je 91 % mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 74 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FOBAVE 29. z 45.

V odvetví v okrese Púchov74aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FOBAVE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Púchov ›

Sídlo FOBAVE: Púchov

FOBAVE sídli na adrese Pod Zábrehom 1584/61, 020 01 Púchov, okres Púchov. V obci Púchov je 3 077 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Púchov3 077aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 164aktívnych
V tom istom odvetví74okres Púchov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

FOBAVE: IČO, sídlo a základné údaje

FOBAVE s. r. o. (IČO 47375493) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 17. 8. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ing. František Bašo a MUDr. Oľga Bašová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 166 191 € a výsledok hospodárenia +35 457 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 8. 2013
ObecPúchov
OkresOkres Púchov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) FOBAVE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 166 191 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›

Sieť prepojení firmy FOBAVE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FOBAVE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FOBAVE

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 671 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Púchov

MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Púchov

BIODIAL, spol. s r.o.PeDe, s.r.o.J+J MEDICAL s. r. o.MEDICMAR, s. r. o.OMP Medical s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk