VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DATA SPACE a. s.

Bratislava - Staré Mesto · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti

335 €tržby 2025−17 879 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

335 €tržby 2025
−17 879 €strata 2025
  1. 13 : tržby 39 419 €, výsledok hospodárenia 477 €
  2. 14 : tržby 48 628 €, výsledok hospodárenia 180 €
  3. 15 : tržby 56 531 €, výsledok hospodárenia 5 105 €
  4. 16 : tržby 28 442 €, výsledok hospodárenia 1 298 €
  5. 17 : tržby 6 347 €, výsledok hospodárenia -12 925 €
  6. 18 : tržby 8 519 €, výsledok hospodárenia 4 174 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 894 €
  8. 20 : tržby 17 710 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 22 : tržby 4 800 €, výsledok hospodárenia 4 020 €
  11. 23 : tržby 4 820 €, výsledok hospodárenia 3 992 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 6 338 €
  13. 25 : tržby 335 €, výsledok hospodárenia -17 879 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DATA SPACE a. s. (IČO 47368284) mala v roku 2025 tržby 335 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DATA SPACE

osobné náklady v roku 2014 boli -4 000 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Predstavenstvo DATA SPACE

Podľa Registra právnických osôb koná za DATA SPACE 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločníci DATA SPACE

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok DATA SPACE

Za rok 2025 má DATA SPACE v závierke tržby 335 €, a výsledok hospodárenia −17 879 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 56 531 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025335 €
Výsledok hospodárenia 2025−18 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202519 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 20251 785 €9,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−7 546 €
Zisková marža 2025−5 337,0 %medián odvetvia +9,7 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−8 114 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát DATA SPACE

Súvaha DATA SPACE

Všetky čísla zo závierok DATA SPACE (13 rokov)
Čísla zo závierok DATA SPACE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025335 €−17 879 €18 672 €16 887 €1 785 €−7 546 €−5 337,0 %
2024—6 338 €37 543 €34 766 €2 777 €−25 €—
20234 820 €3 992 €39 434 €28 427 €11 007 €4 820 €+82,8 %
20224 800 €4 020 €35 339 €24 436 €10 903 €4 739 €+83,8 %
2021—0 €30 609 €20 415 €10 194 €——
202017 710 €—40 394 €20 415 €19 979 €——
2019—−2 894 €22 338 €20 416 €1 922 €−2 786 €—
20188 519 €4 174 €25 604 €23 311 €2 293 €5 417 €+49,0 %
20176 347 €−12 925 €22 408 €19 137 €3 271 €−3 239 €−203,6 %
201628 442 €1 298 €33 553 €32 062 €1 491 €14 795 €+4,6 %
201556 531 €5 105 €50 485 €30 764 €19 721 €11 014 €+9,0 %
201448 628 €180 €53 371 €25 659 €27 712 €21 346 €+0,4 %
201339 419 €477 €29 794 €25 477 €4 317 €4 641 €+1,2 %

Riziko: zaplatí DATA SPACE?

Peniaze od štátu: DATA SPACE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DATA SPACE

Dátum vzniku DATA SPACE je 17. 10. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/5855/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 39 419 € · majetok 29 794 €
  3. Nový zápis v registri: Matej AltmanČlen dozorného orgánu
  4. Nový štatutár: Tomáš PodhradskýPredstavenstvo
  5. Nový zápis v registri: Anna HusarčíkováČlen dozorného orgánu
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 335 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DATA SPACE

  • Automatizované spracovanie dát
  • Administratívne služby
  • Správa registratúry

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

DATA SPACE v odvetví informačné služby

DATA SPACE je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 416 € (2 075 závierok), DATA SPACE má 335 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 555 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DATA SPACE 193. z 197.

V odvetví v okrese Bratislava I555aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 075Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DATA SPACE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava I ›

Sídlo DATA SPACE: Bratislava - Staré Mesto

DATA SPACE sídli na adrese Palárikova 31, 811 04 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví555okres Bratislava I
Na tej istej adrese22aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

DATA SPACE: IČO, sídlo a základné údaje

DATA SPACE a. s. (IČO 47368284) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 17. 10. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Tomáš Podhradský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 335 € a výsledok hospodárenia −17 879 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetviePočítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310)
Základné imanie25 000 €
Vznik17. 10. 2013
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví informačné služby (SK NACE 63) DATA SPACE a. s. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 335 €, typická firma odvetvia 51 416 € (medián z 2 075 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy DATA SPACE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DATA SPACE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DATA SPACE

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PROSPECTS AGENCY, s.r.o.BT GROUP, a.s.Dajme nádej

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Bratislava I

Bloomreach SK s.r.o.Alma Career Slovakia s. r. o.ProData, s. r. o.Solargis s. r. o.Fidelity Information Services Slovakia…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk