ŽERIAV SERVIS - ZH s.r.o.
Žiar nad Hronom · Technické testovanie a analýzy
101 681 €tržby 2025 ▲ 14 %+18 790 €zisk 2025aktívna 13 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 2 130 €, výsledok hospodárenia -202 €
- 14 : tržby 40 498 €, výsledok hospodárenia 6 735 €
- 15 : tržby 52 084 €, výsledok hospodárenia 3 994 €
- 16 : tržby 37 245 €, výsledok hospodárenia 4 547 €
- 17 : tržby 44 014 €, výsledok hospodárenia 6 644 €
- 18 : tržby 60 604 €, výsledok hospodárenia 6 485 €
- 19 : tržby 46 324 €, výsledok hospodárenia 6 954 €
- 20 : tržby 60 016 €, výsledok hospodárenia 15 531 €
- 21 : tržby 62 655 €, výsledok hospodárenia 10 190 €
- 22 : tržby 58 355 €, výsledok hospodárenia 10 515 €
- 23 : tržby 86 011 €, výsledok hospodárenia 19 914 €
- 24 : tržby 88 841 €, výsledok hospodárenia 22 049 €
- 25 : tržby 101 681 €, výsledok hospodárenia 18 790 €
ŽERIAV SERVIS - ZH s.r.o. (IČO 47357720) mala v roku 2025 tržby 101 681 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ŽERIAV SERVIS - ZH
V roku 2025 mala ŽERIAV SERVIS - ZH priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 11 338 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 11 338 € | 8 669 € |
| 2024 | — | 7 673 € | 5 732 € |
| 2023 | — | 7 257 € | 5 863 € |
| 2022 | — | 7 329 € | 5 783 € |
| 2021 | — | 5 980 € | 4 723 € |
| 2020 | — | 5 458 € | 4 467 € |
| 2019 | — | 5 367 € | 4 502 € |
| 2014 | — | 1 554 € | 1 134 € |
| 2013 | — | 299 € | 220 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 76 % 8 669 €
- Odvody zamestnávateľa 22 % 2 532 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ ŽERIAV SERVIS - ZH
Podľa Registra právnických osôb koná za ŽERIAV SERVIS - ZH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník ŽERIAV SERVIS - ZH
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Róbert Filús100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Róbert Filúsod 16. 8. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ŽERIAV SERVIS - ZH
Za rok 2025 má ŽERIAV SERVIS - ZH v závierke tržby 101 681 €, o 14,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 790 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 101 681 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 294 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ŽERIAV SERVIS - ZH
Najvyššie tržby: rok 2025, 101 681 €. Najnižšie: rok 2013, 2 130 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 101 681 € |
| 2024 | 88 841 € |
| 2023 | 86 011 € |
| 2022 | 58 355 € |
| 2021 | 62 655 € |
| 2020 | 60 016 € |
| 2019 | 46 324 € |
| 2018 | 60 604 € |
| 2017 | 44 014 € |
| 2016 | 37 245 € |
| 2015 | 52 084 € |
| 2014 | 40 498 € |
| 2013 | 2 130 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 132 146 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 18 790 € |
| 2024 | 22 049 € |
| 2023 | 19 914 € |
| 2022 | 10 515 € |
| 2021 | 10 190 € |
| 2020 | 15 531 € |
| 2019 | 6 954 € |
| 2018 | 6 485 € |
| 2017 | 6 644 € |
| 2016 | 4 547 € |
| 2015 | 3 994 € |
| 2014 | 6 735 € |
| 2013 | −202 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ŽERIAV SERVIS - ZH
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,5 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ŽERIAV SERVIS - ZH | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +18,5 % | +9,1 % |
| 2024 | +24,8 % | +6,6 % |
| 2023 | +23,2 % | +5,9 % |
| 2022 | +18,0 % | +5,7 % |
| 2021 | +16,3 % | +6,2 % |
| 2020 | +25,9 % | +5,4 % |
| 2019 | +15,0 % | +4,8 % |
| 2018 | +10,7 % | +5,5 % |
| 2017 | +15,1 % | +7,1 % |
| 2016 | +12,2 % | +6,6 % |
| 2015 | +7,7 % | +7,3 % |
| 2014 | +16,6 % | — |
| 2013 | −9,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2023 (+47,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,5 % |
| 2024 | +3,3 % |
| 2023 | +47,4 % |
| 2022 | −6,9 % |
| 2021 | +4,4 % |
| 2020 | +29,6 % |
| 2019 | −23,6 % |
| 2018 | +37,7 % |
| 2017 | +18,2 % |
| 2016 | −28,5 % |
| 2015 | +28,6 % |
| 2014 | +1 801,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ŽERIAV SERVIS - ZH
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 72 574 €, vlastné imanie 66 253 € a záväzky 6 283 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 72 574 € | 66 253 € | 6 283 € |
| 2024 | 72 885 € | 68 169 € | 4 716 € |
| 2023 | 56 908 € | 46 120 € | 10 788 € |
| 2022 | 32 608 € | 26 205 € | 6 403 € |
| 2021 | 40 258 € | 31 222 € | 9 036 € |
| 2020 | 34 549 € | 27 985 € | 6 564 € |
| 2019 | 29 878 € | 25 582 € | 4 296 € |
| 2018 | 28 187 € | 18 629 € | 9 558 € |
| 2017 | 25 233 € | 16 691 € | 8 542 € |
| 2016 | 23 133 € | 20 073 € | 3 060 € |
| 2015 | 32 912 € | 15 527 € | 17 385 € |
| 2014 | 29 185 € | 11 533 € | 17 652 € |
| 2013 | 8 836 € | 4 798 € | 4 038 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ŽERIAV SERVIS - ZH (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 681 € | 18 790 € | 72 574 € | 66 253 € | 6 283 € | 43 093 € | +18,5 % |
| 2024 | 88 841 € | 22 049 € | 72 885 € | 68 169 € | 4 716 € | 43 490 € | +24,8 % |
| 2023 | 86 011 € | 19 914 € | 56 908 € | 46 120 € | 10 788 € | 32 429 € | +23,2 % |
| 2022 | 58 355 € | 10 515 € | 32 608 € | 26 205 € | 6 403 € | 20 618 € | +18,0 % |
| 2021 | 62 655 € | 10 190 € | 40 258 € | 31 222 € | 9 036 € | 19 949 € | +16,3 % |
| 2020 | 60 016 € | 15 531 € | 34 549 € | 27 985 € | 6 564 € | 23 765 € | +25,9 % |
| 2019 | 46 324 € | 6 954 € | 29 878 € | 25 582 € | 4 296 € | 15 700 € | +15,0 % |
| 2018 | 60 604 € | 6 485 € | 28 187 € | 18 629 € | 9 558 € | 13 240 € | +10,7 % |
| 2017 | 44 014 € | 6 644 € | 25 233 € | 16 691 € | 8 542 € | 17 158 € | +15,1 % |
| 2016 | 37 245 € | 4 547 € | 23 133 € | 20 073 € | 3 060 € | 13 020 € | +12,2 % |
| 2015 | 52 084 € | 3 994 € | 32 912 € | 15 527 € | 17 385 € | 9 760 € | +7,7 % |
| 2014 | 40 498 € | 6 735 € | 29 185 € | 11 533 € | 17 652 € | 10 114 € | +16,6 % |
| 2013 | 2 130 € | −202 € | 8 836 € | 4 798 € | 4 038 € | 383 € | −9,5 % |
Riziko: zaplatí ŽERIAV SERVIS - ZH?
Peniaze od štátu: ŽERIAV SERVIS - ZH
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ŽERIAV SERVIS - ZH
Dátum vzniku ŽERIAV SERVIS - ZH je 23. 8. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24753/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023837299
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 2 130 € · majetok 8 836 €
- Nový štatutár: Róbert FilúsKonateľ
- Nový spoločník: Róbert FilúsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 101 681 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ŽERIAV SERVIS - ZH
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - zdvíhacích
- Oprava, odborné prehliadky a odborné skúšky, vyhradených zariadení - zdvíhacích v rozsahu oprávnenia 0164/30/13/ZZ-O, S-Aa,b Ba1, a2, b, c2, d1, d2, d3, d4, f/OPR Skupina A: a) žeriav a zdvíhadlo s motorovým pohonom, napríklad elektrickým, hydraulickým a nosnosťou nad 1000 kg a žeriav a zdvíhadlo s ľudským pohonom nad 5000 kg vrátane trvalej dráhy žeriavu a dočasnej dráhy žeriavu výložníkového typu, b) pohyblivá pracovná plošina s motorovým pohonom a s výškou zdvihu nad 1,5 m, Skupina B: a) zariadenie ktorým je 1. žeriav a zdvíhadlo s motorovým pohonom s nosnosťou do 1000 kg vrátane a s ľudským pohonom s nosnosťou od 1000kg do 5000 kg vrátane, 2. vrátok s motorovým pohonom určeným na zdvíhanie bremien b) zdvíhacie ústrojenstvo dopravného vozíka a nakladača s motorovým pohonom určené na zdvíhanie a prepravu bremena pomocou prostriedku na viazanie, zavesenie, alebo uchopenie, c) prídavné zdvíhacie príslušenstvo na zavesenie, alebo uchopenie bremena, ktoré nie je trvalou súčasťou technického zariadenia zdvíhacej skupiny A a skupiny B, a to 2. zariadenie na zavesenie alebo uchopenie bremena, napríklad magnet, traverza, prísavkové zariadenie, kliešte, drapák okrem prostriedkov uvedených v skupine C písm. a) d) špeciálne zdvíhacie zariadenia s motorovým pohonom určené na zdvíhanie bremena a to: 1. zdvíhacia rampa 2. zdvíhacia plošina 3. stabilné, mobilné a premiestniteľné servisné zdvíhacie zariadenie, ktoré je určené len na dvíhanie vozidla, 4. zdvíhacie čelo určené na montáž na vozidlo, alebo do vozidla, ktoré je určené na nakladanie, alebo vykladanie nákladu, f) zvislá posuvná brána s motorovým pohonom s výškou zdvihu nad 2,7 m
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
ŽERIAV SERVIS - ZH v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
ŽERIAV SERVIS - ZH je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), ŽERIAV SERVIS - ZH má 101 681 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 223 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ŽERIAV SERVIS - ZH 18. z 52.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 888 €, polovica do 51 449 €, tri štvrtiny do 162 438 €; 10 % firiem má viac než 542 053 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 567 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 888 € |
| medián | 51 449 € |
| horný kvartil | 162 438 € |
| 10 % firiem má viac než | 542 053 € |
| ŽERIAV SERVIS - ZH | 101 681 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ŽERIAV SERVIS - ZH
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ŽERIAV SERVIS - ZH s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ŽERIAV SERVIS - ZH | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 101 681 € | 51 449 € |
| 2024 | 88 841 € | 49 638 € |
| 2023 | 86 011 € | 49 330 € |
| 2022 | 58 355 € | 48 100 € |
| 2021 | 62 655 € | 46 534 € |
| 2020 | 60 016 € | 44 184 € |
| 2019 | 46 324 € | 47 037 € |
| 2018 | 60 604 € | 47 236 € |
| 2017 | 44 014 € | 46 178 € |
| 2016 | 37 245 € | 44 725 € |
| 2015 | 52 084 € | 46 283 € |
| 2014 | 40 498 € | — |
| 2013 | 2 130 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ŽERIAV SERVIS - ZH | 101 681 € |
|---|---|
| medián okresu Žiar nad Hronom | 71 674 € |
| medián kraja | 48 120 € |
| medián Slovenska | 51 449 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EkoPro, s.r.o.Trenčín · tržby 239 710 € (2025)
- BIHA s. r. o.Polianka · tržby 239 571 € (2025)
- ARPEGA s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 238 950 € (2021)
- MAVCO s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 238 880 € (2025)
- DELTAWAY s.r.o.Zvolen · tržby 238 544 € (2025)
- InterTriboDia, s.r.o.Tlmače · tržby 238 522 € (2025)
- PROPLAN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 238 130 € (2025)
- MFconstruction s. r. o.Nová Dedinka · tržby 237 605 € (2025)
- OFFICE110 architekti, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 237 590 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ŽERIAV SERVIS - ZH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žiar nad Hronom ›
Sídlo ŽERIAV SERVIS - ZH: Žiar nad Hronom
ŽERIAV SERVIS - ZH sídli na adrese Partizánska 59, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 808 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 702.
Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
ŽERIAV SERVIS - ZH: IČO, sídlo a základné údaje
ŽERIAV SERVIS - ZH s.r.o. (IČO 47357720) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 23. 8. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Róbert Filús. Za rok 2025 sú v závierke tržby 101 681 € a výsledok hospodárenia +18 790 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 8. 2013 |
| Obec | Žiar nad Hronom |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Vyrubená daň z príjmov | 5 294 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) ŽERIAV SERVIS - ZH s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 101 681 €, typická firma odvetvia 51 449 € (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›
Sieť prepojení firmy ŽERIAV SERVIS - ZH
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ŽERIAV SERVIS - ZH
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ŽERIAV SERVIS - ZH
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 75 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 500 €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Žiar nad Hronomtypický nepokrytý dopyt 263 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava164 zmlúv za 3 roky · 2 759 012 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.143 zmlúv za 3 roky · 129 758 € · naposledy 30. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR92 zmlúv za 3 roky · 1 217 924 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 873 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom
Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Žiar nad Hronom
STK AC car s.r.o.Enviroservis, s.r.o.Immo Profit, s. r. o.STK-Žiar nad Hronom s.r.o.ELZUMA s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.