MENTA MEDIA s.r.o.
Košice - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
7 110 €tržby 2016 ▲ 28 %+3 774 €zisk 2016aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 41 564 €, výsledok hospodárenia -486 €
- 15 : tržby 5 567 €, výsledok hospodárenia -2 386 €
- 16 : tržby 7 110 €, výsledok hospodárenia 3 774 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -624 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
MENTA MEDIA s.r.o. (IČO 47355620), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 27. 8. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MENTA MEDIA
Podľa Registra právnických osôb koná za MENTA MEDIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník MENTA MEDIA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MENTA MEDIA
Za rok 2016 má MENTA MEDIA v závierke tržby 7 110 €, o 27,7 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +3 774 €. Závierky máme za 5 rokov (2014 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2014: 41 564 €.
Výkaz ziskov a strát MENTA MEDIA
Najvyššie tržby: rok 2014, 41 564 €. Najnižšie: rok 2015, 5 567 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 7 110 € |
| 2015 | 5 567 € |
| 2014 | 41 564 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 278 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | −624 € |
| 2016 | 3 774 € |
| 2015 | −2 386 € |
| 2014 | −486 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MENTA MEDIA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +53,1 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MENTA MEDIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | +2,5 % |
| 2017 | — | +4,0 % |
| 2016 | +53,1 % | +4,3 % |
| 2015 | −42,9 % | +4,0 % |
| 2014 | −1,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MENTA MEDIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 30 148 €, vlastné imanie 15 448 € a záväzky 14 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 30 148 € | 15 448 € | 14 700 € |
| 2017 | 30 148 € | 15 448 € | 14 700 € |
| 2016 | 30 149 € | 16 072 € | 14 077 € |
| 2015 | 35 012 € | 21 336 € | 13 676 € |
| 2014 | 34 710 € | 23 722 € | 10 988 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MENTA MEDIA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | — | 30 148 € | 15 448 € | 14 700 € | — | — |
| 2017 | — | −624 € | 30 148 € | 15 448 € | 14 700 € | −144 € | — |
| 2016 | 7 110 € | 3 774 € | 30 149 € | 16 072 € | 14 077 € | 4 325 € | +53,1 % |
| 2015 | 5 567 € | −2 386 € | 35 012 € | 21 336 € | 13 676 € | −1 203 € | −42,9 % |
| 2014 | 41 564 € | −486 € | 34 710 € | 23 722 € | 10 988 € | 3 439 € | −1,2 % |
Riziko: zaplatí MENTA MEDIA?
Peniaze od štátu: MENTA MEDIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MENTA MEDIA
Dátum vzniku MENTA MEDIA je 27. 8. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33104/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 41 564 € · majetok 34 710 €
- Nový štatutár: Peter KurajKonateľ
- Nový spoločník: Peter KurajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MENTA MEDIA
- výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy
- počítačové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- vydavateľská činnosť
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- ozvučovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
- nakladanie s výsledkami tvorivej duševnej činnosti so súhlasom autora
- technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- skladovanie
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
MENTA MEDIA v odvetví administratívne a kancelárske služby
MENTA MEDIA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 31 939 € (10 077 závierok), MENTA MEDIA má 7 110 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MENTA MEDIA 487. z 580.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 044 €, polovica do 31 939 €, tri štvrtiny do 106 058 €; 10 % firiem má viac než 393 424 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 437 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 044 € |
| medián | 31 939 € |
| horný kvartil | 106 058 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 424 € |
| MENTA MEDIA | 7 110 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MENTA MEDIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MENTA MEDIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MENTA MEDIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | 36 740 € |
| 2017 | — | 34 285 € |
| 2016 | 7 110 € | 31 939 € |
| 2015 | 5 567 € | 31 300 € |
| 2014 | 41 564 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| MENTA MEDIA | 7 110 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 43 694 € |
| medián kraja | 24 565 € |
| medián Slovenska | 31 939 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Slinky spol. s r.o.Jaslovské Bohunice · tržby 16 866 € (2025)
- FerLogistic s. r. o.Nitra · tržby 16 861 € (2025)
- N94 s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 16 859 € (2025)
- RF Sale 18, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 16 850 € (2025)
- Aukcie.sk s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 16 850 € (2024)
- Katarína Červenková s. r. o.Slovenský Grob · tržby 16 850 € (2025)
- SPACEK & PARTNERS s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 848 € (2025)
- SUMISU Real Estate s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 16 844 € (2025)
- Carbon MK industry s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 16 838 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MENTA MEDIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MENTA MEDIA: Košice - Staré Mesto
MENTA MEDIA sídli na adrese Hroncova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 743 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
MENTA MEDIA: IČO, sídlo a základné údaje
MENTA MEDIA s.r.o. (IČO 47355620) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 27. 8. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Peter Kuraj. Za rok 2016 sú v závierke tržby 7 110 € a výsledok hospodárenia +3 774 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 8. 2013 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) MENTA MEDIA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 7 110 €, typická firma odvetvia 31 939 € (medián z 10 077 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy MENTA MEDIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MENTA MEDIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MENTA MEDIA
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice I
Vivicta Slovakia s. r. o.SMB Industries s. r. o.MVT-Partners, s. r. o.CERE Invest Lorinčík, s. r. o.SK - MINERALS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.