SAGGA s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Služby súvisiace s pestovaním plodín
487 447 €tržby 2025 ▲ 10 %+5 817 €zisk 2025aktívna 13 rokov5 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 220 €, výsledok hospodárenia 114 €
- 14 : tržby 43 380 €, výsledok hospodárenia 3 191 €
- 15 : tržby 80 990 €, výsledok hospodárenia 1 925 €
- 16 : tržby 68 673 €, výsledok hospodárenia 3 909 €
- 17 : tržby 102 114 €, výsledok hospodárenia 4 664 €
- 18 : tržby 173 205 €, výsledok hospodárenia 10 519 €
- 19 : tržby 126 692 €, výsledok hospodárenia 2 905 €
- 20 : tržby 223 626 €, výsledok hospodárenia 14 362 €
- 21 : tržby 493 956 €, výsledok hospodárenia 24 880 €
- 22 : tržby 496 157 €, výsledok hospodárenia 8 733 €
- 23 : tržby 433 464 €, výsledok hospodárenia -1 494 €
- 24 : tržby 441 776 €, výsledok hospodárenia 348 €
- 25 : tržby 487 447 €, výsledok hospodárenia 5 817 €
SAGGA s.r.o. (IČO 47348879) mala v roku 2025 tržby 487 447 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SAGGA
V roku 2025 mala SAGGA priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 21 254 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 21 254 € | 15 489 € |
| 2024 | — | 14 433 € | 10 636 € |
| 2023 | — | 6 478 € | 4 800 € |
| 2022 | — | 18 784 € | 13 977 € |
| 2021 | — | 7 655 € | 5 628 € |
| 2020 | — | 8 345 € | 6 202 € |
| 2019 | — | 8 600 € | 6 345 € |
| 2018 | — | 1 452 € | 1 200 € |
| 2017 | — | 1 004 € | 836 € |
| 2016 | — | 5 088 € | 3 952 € |
| 2015 | — | 3 550 € | 2 627 € |
| 2014 | — | 1 065 € | 786 € |
| 2013 | — | 0 € | 0 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 15 489 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 5 596 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ SAGGA
Podľa Registra právnických osôb koná za SAGGA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník SAGGA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Ľuboš Homola100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Ľuboš Homolaod 15. 5. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SAGGA
Za rok 2025 má SAGGA v závierke tržby 487 447 €, o 10,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 817 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 496 157 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 355 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SAGGA
Najvyššie tržby: rok 2022, 496 157 €. Najnižšie: rok 2013, 1 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 487 447 € |
| 2024 | 441 776 € |
| 2023 | 433 464 € |
| 2022 | 496 157 € |
| 2021 | 493 956 € |
| 2020 | 223 626 € |
| 2019 | 126 692 € |
| 2018 | 173 205 € |
| 2017 | 102 114 € |
| 2016 | 68 673 € |
| 2015 | 80 990 € |
| 2014 | 43 380 € |
| 2013 | 1 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 79 873 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 817 € |
| 2024 | 348 € |
| 2023 | −1 494 € |
| 2022 | 8 733 € |
| 2021 | 24 880 € |
| 2020 | 14 362 € |
| 2019 | 2 905 € |
| 2018 | 10 519 € |
| 2017 | 4 664 € |
| 2016 | 3 909 € |
| 2015 | 1 925 € |
| 2014 | 3 191 € |
| 2013 | 114 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SAGGA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,2 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SAGGA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,2 % | +3,1 % |
| 2024 | +0,1 % | +3,0 % |
| 2023 | −0,3 % | +1,9 % |
| 2022 | +1,8 % | +4,1 % |
| 2021 | +5,0 % | +3,3 % |
| 2020 | +6,4 % | +1,3 % |
| 2019 | +2,3 % | +1,7 % |
| 2018 | +6,1 % | +2,2 % |
| 2017 | +4,6 % | +2,9 % |
| 2016 | +5,7 % | +3,3 % |
| 2015 | +2,4 % | +1,9 % |
| 2014 | +7,4 % | — |
| 2013 | +9,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2021 (+120,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,3 % |
| 2024 | +1,9 % |
| 2023 | −12,6 % |
| 2022 | +0,4 % |
| 2021 | +120,9 % |
| 2020 | +76,5 % |
| 2019 | −26,9 % |
| 2018 | +69,6 % |
| 2017 | +48,7 % |
| 2016 | −15,2 % |
| 2015 | +86,7 % |
| 2014 | +3 455,7 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SAGGA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 321 683 €, vlastné imanie 84 874 € a záväzky 236 809 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 321 683 € | 84 874 € | 236 809 € |
| 2024 | 354 574 € | 79 057 € | 275 517 € |
| 2023 | 372 834 € | 78 708 € | 294 126 € |
| 2022 | 402 025 € | 80 202 € | 321 823 € |
| 2021 | 372 705 € | 71 469 € | 301 236 € |
| 2020 | 190 350 € | 46 589 € | 143 761 € |
| 2019 | 108 338 € | 32 227 € | 76 111 € |
| 2018 | 92 699 € | 29 322 € | 63 377 € |
| 2017 | 66 925 € | 18 803 € | 48 122 € |
| 2016 | 32 285 € | 14 139 € | 18 146 € |
| 2015 | 37 190 € | 10 230 € | 26 960 € |
| 2014 | 229 399 € | 8 305 € | 220 422 € |
| 2013 | 6 817 € | 5 114 € | 1 703 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SAGGA (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 487 447 € | 5 817 € | 321 683 € | 84 874 € | 236 809 € | 87 489 € | +1,2 % |
| 2024 | 441 776 € | 348 € | 354 574 € | 79 057 € | 275 517 € | 100 106 € | +0,1 % |
| 2023 | 433 464 € | −1 494 € | 372 834 € | 78 708 € | 294 126 € | 64 141 € | −0,3 % |
| 2022 | 496 157 € | 8 733 € | 402 025 € | 80 202 € | 321 823 € | 102 715 € | +1,8 % |
| 2021 | 493 956 € | 24 880 € | 372 705 € | 71 469 € | 301 236 € | 80 272 € | +5,0 % |
| 2020 | 223 626 € | 14 362 € | 190 350 € | 46 589 € | 143 761 € | 39 623 € | +6,4 % |
| 2019 | 126 692 € | 2 905 € | 108 338 € | 32 227 € | 76 111 € | 27 860 € | +2,3 % |
| 2018 | 173 205 € | 10 519 € | 92 699 € | 29 322 € | 63 377 € | 34 282 € | +6,1 % |
| 2017 | 102 114 € | 4 664 € | 66 925 € | 18 803 € | 48 122 € | 20 427 € | +4,6 % |
| 2016 | 68 673 € | 3 909 € | 32 285 € | 14 139 € | 18 146 € | 14 045 € | +5,7 % |
| 2015 | 80 990 € | 1 925 € | 37 190 € | 10 230 € | 26 960 € | 10 337 € | +2,4 % |
| 2014 | 43 380 € | 3 191 € | 229 399 € | 8 305 € | 220 422 € | 5 382 € | +7,4 % |
| 2013 | 1 220 € | 114 € | 6 817 € | 5 114 € | 1 703 € | 148 € | +9,3 % |
Riziko: zaplatí SAGGA?
SAGGA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom SAGGA v objeme 70 460 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Univerzita Komenského v Bratislave - Rektorát: 48 642 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2020, 23 670 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 6 818 € |
| 2025 | 1 | 15 000 € |
| 2022 | 1 | 15 822 € |
| 2021 | 1 | 9 150 € |
| 2020 | 1 | 23 670 € |
| 2018 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy SAGGA
Dátum vzniku SAGGA je 9. 8. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/91101/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023831073
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 220 € · majetok 6 817 €
- Nový štatutár: Mgr. Ľuboš HomolaKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita Komenského v Bratislave - Botanická záhrada UK. Firma vznikla 9. 8. 2013.
- Nový spoločník: Mgr. Ľuboš HomolaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 487 447 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SAGGA
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
- Výroba hudobných nástrojov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Skladovanie
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Vedenie účtovníctva
- Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický a nemecký jazyk
- Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický a nemecký jazyk
- Vydavateľská činnosť
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Finančný lízing
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
SAGGA v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
SAGGA je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), SAGGA má 487 447 €, čo je 4,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 358 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SAGGA 15. z 94.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 644 €, polovica do 102 765 €, tri štvrtiny do 607 012 €; 10 % firiem má viac než 2 034 431 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 892 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 644 € |
| medián | 102 765 € |
| horný kvartil | 607 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 431 € |
| SAGGA | 487 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SAGGA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SAGGA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SAGGA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 487 447 € | 102 765 € |
| 2024 | 441 776 € | 98 286 € |
| 2023 | 433 464 € | 100 540 € |
| 2022 | 496 157 € | 101 550 € |
| 2021 | 493 956 € | 101 818 € |
| 2020 | 223 626 € | 91 974 € |
| 2019 | 126 692 € | 96 819 € |
| 2018 | 173 205 € | 106 147 € |
| 2017 | 102 114 € | 110 207 € |
| 2016 | 68 673 € | 99 167 € |
| 2015 | 80 990 € | 106 031 € |
| 2014 | 43 380 € | — |
| 2013 | 1 220 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SAGGA | 487 447 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 45 517 € |
| medián kraja | 76 263 € |
| medián Slovenska | 102 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AGROTERRA, spol. s r.o.Včelince · tržby 1 116 684 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo Cabaj-ČaporCabaj-Čápor · tržby 1 116 068 € (2025)
- OVISFARMA SK, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 1 114 446 € (2025)
- TECHAGRA RV Žihárec, s.r.o.Žihárec · tržby 1 111 948 € (2025)
- FROLKOVIČ s.r.o.Majcichov · tržby 1 108 948 € (2025)
- AGRAR, s.r.o.Hrušov · tržby 1 104 832 € (2025)
- Poľnohospodárske družstvo "Valča", družstvoValča · tržby 1 104 044 € (2025)
- AGROVIN Častá, akciová spoločnosťČastá · tržby 1 103 351 € (2025)
- RD Častkov s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 098 127 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SAGGA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Bratislava III ›
Sídlo SAGGA: Bratislava - Nové Mesto
SAGGA sídli na adrese Rozvodná 17, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
SAGGA: IČO, sídlo a základné údaje
SAGGA s.r.o. (IČO 47348879) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 9. 8. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Mgr. Ľuboš Homola. Za rok 2025 sú v závierke tržby 487 447 € a výsledok hospodárenia +5 817 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 8. 2013 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 355 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) SAGGA s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 487 447 €, typická firma odvetvia 102 765 €, čo je 4,7-násobok mediánu (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy SAGGA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SAGGA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SAGGA
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov76firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra449 zmlúv za 3 roky · 4 775 697 € · naposledy 7. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen168 zmlúv za 3 roky · 1 030 354 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.118 zmlúv za 3 roky · 115 916 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 411 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Bratislava III
CREATES s.r.o.Eximium s. r. o.B-Trade plus s.r.o.Style Garden s.r.o.SALLY s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.