VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SCAN s.r.o.

Žilina · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

13 021 €tržby 2025 ▼ 19 %+858 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

13 021 €tržby 2025 ▼ 19 %
+858 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 429 €, výsledok hospodárenia -729 €
  2. 14 : tržby 2 474 €, výsledok hospodárenia 156 €
  3. 15 : tržby 3 680 €, výsledok hospodárenia 222 €
  4. 16 : tržby 13 239 €, výsledok hospodárenia 4 245 €
  5. 17 : tržby 3 843 €, výsledok hospodárenia -1 688 €
  6. 18 : tržby 7 669 €, výsledok hospodárenia 740 €
  7. 19 : tržby 8 616 €, výsledok hospodárenia 634 €
  8. 20 : tržby 10 868 €, výsledok hospodárenia -3 203 €
  9. 21 : tržby 9 546 €, výsledok hospodárenia -2 045 €
  10. 22 : tržby 12 243 €, výsledok hospodárenia -642 €
  11. 23 : tržby 14 392 €, výsledok hospodárenia 54 €
  12. 24 : tržby 16 030 €, výsledok hospodárenia 1 800 €
  13. 25 : tržby 13 021 €, výsledok hospodárenia 858 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SCAN s.r.o. (IČO 47345241) mala v roku 2025 tržby 13 021 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SCAN

V roku 2025 mala SCAN priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ SCAN

Podľa Registra právnických osôb koná za SCAN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník SCAN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SCAN
Podiely spoločníkov na vkladoch SCAN Mgr. Peter Seemann, PhD. 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Peter Seemann, PhD.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Peter Seemann, PhD.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Peter Seemann, PhD.od 6. 8. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SCAN

Za rok 2025 má SCAN v závierke tržby 13 021 €, o 18,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +858 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 16 030 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202513 tis. €▼ −18,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025858 €zisk
Majetok (aktíva) 202510 tis. €
Vlastné imanie 20258 893 €
Záväzky 20251 152 €11,5 % majetku
Pridaná hodnota 20252 602 €
Zisková marža 2025+6,6 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 13 rokov402 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SCAN

Súvaha SCAN

Všetky čísla zo závierok SCAN (13 rokov)
Čísla zo závierok SCAN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202513 021 €858 €10 045 €8 893 €1 152 €2 602 €+6,6 %
202416 030 €1 800 €9 449 €8 035 €1 414 €3 165 €+11,2 %
202314 392 €54 €6 225 €5 745 €480 €1 487 €+0,4 %
202212 243 €−642 €5 705 €5 191 €514 €1 414 €−5,2 %
20219 546 €−2 045 €6 694 €3 333 €3 361 €−55 €−21,4 %
202010 868 €−3 203 €7 292 €5 378 €1 914 €−1 225 €−29,5 %
20198 616 €634 €9 451 €8 581 €870 €1 367 €+7,4 %
20187 669 €740 €8 586 €7 947 €639 €1 486 €+9,6 %
20173 843 €−1 688 €8 147 €7 206 €941 €−614 €−43,9 %
201613 239 €4 245 €9 654 €8 894 €760 €4 743 €+32,1 %
20153 680 €222 €5 552 €4 649 €903 €1 332 €+6,0 %
20142 474 €156 €4 675 €4 427 €248 €328 €+6,3 %
2013429 €−729 €4 350 €4 271 €79 €−659 €−169,9 %

Riziko: zaplatí SCAN?

SCAN a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom SCAN z rokov 2025 až 2026.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202516. 8. 2025

História firmy SCAN

Dátum vzniku SCAN je 6. 8. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59740/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 429 € · majetok 4 350 €
  3. Nový spoločník: Mgr. Peter Seemann, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023829808 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO). Firma vznikla 6. 8. 2013.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 13 021 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SCAN

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

SCAN v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

SCAN je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), SCAN má 13 021 €, čo je 28 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 977 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SCAN 378. z 455.

V odvetví v okrese Žilina977aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 596Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SCAN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo SCAN: Žilina

SCAN sídli na adrese Karpatská 8388/14, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 308aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví977okres Žilina
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

SCAN: IČO, sídlo a základné údaje

SCAN s.r.o. (IČO 47345241) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 6. 8. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Mgr. Peter Seemann, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 13 021 € a výsledok hospodárenia +858 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 8. 2013
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) SCAN s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 13 021 €, typická firma odvetvia 46 711 € (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy SCAN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SCAN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SCAN

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Žilina

solution4U s. r. o.Slovexperta, s.r.o.aMARTINI & PARTNERS s. r. o.InterConti Trading s. r. o.NEPI Slovakia Management s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk