Crystal DS s.r.o.
Dunajská Streda · Maloobchod s kvetmi, rastlinami, hnojivami, domácimi zvieratami a krmivom pre zvieratá
69 276 €tržby 2025 ▼ 25 %−42 714 €strata 2025aktívna 13 rokov5 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 681 €, výsledok hospodárenia 32 €
- 14 : tržby 23 400 €, výsledok hospodárenia -10 976 €
- 15 : tržby 34 467 €, výsledok hospodárenia -33 553 €
- 16 : tržby 47 044 €, výsledok hospodárenia -35 705 €
- 17 : tržby 39 914 €, výsledok hospodárenia -7 493 €
- 18 : tržby 28 340 €, výsledok hospodárenia -47 219 €
- 19 : tržby 32 993 €, výsledok hospodárenia 2 527 €
- 20 : tržby 43 983 €, výsledok hospodárenia -20 055 €
- 21 : tržby 21 064 €, výsledok hospodárenia -38 388 €
- 22 : tržby 55 338 €, výsledok hospodárenia -15 531 €
- 23 : tržby 71 952 €, výsledok hospodárenia -23 505 €
- 24 : tržby 92 707 €, výsledok hospodárenia -14 044 €
- 25 : tržby 69 276 €, výsledok hospodárenia -42 714 €
Crystal DS s.r.o. (IČO 47339829) mala v roku 2025 tržby 69 276 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Crystal DS
V roku 2025 mala Crystal DS priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 20 587 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 20 587 € | 15 164 € |
| 2024 | — | 21 865 € | 15 998 € |
| 2023 | — | 30 692 € | 22 633 € |
| 2022 | — | 19 403 € | 14 434 € |
| 2021 | — | 20 146 € | 15 183 € |
| 2020 | — | 20 287 € | 15 218 € |
| 2019 | — | 26 151 € | 19 317 € |
| 2018 | — | 26 675 € | 20 544 € |
| 2017 | — | 22 071 € | 17 131 € |
| 2016 | — | 14 986 € | 11 493 € |
| 2015 | — | 8 706 € | 6 447 € |
| 2014 | — | 5 050 € | 3 741 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 15 164 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 5 347 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Crystal DS
Podľa Registra právnických osôb koná za Crystal DS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Crystal DS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Silvia Ravaszová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Silvia Ravaszováod 13. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Crystal DS
Za rok 2025 má Crystal DS v závierke tržby 69 276 €, o 25,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −42 714 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 92 707 €.
Výkaz ziskov a strát Crystal DS
Najvyššie tržby: rok 2024, 92 707 €. Najnižšie: rok 2013, 681 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 69 276 € |
| 2024 | 92 707 € |
| 2023 | 71 952 € |
| 2022 | 55 338 € |
| 2021 | 21 064 € |
| 2020 | 43 983 € |
| 2019 | 32 993 € |
| 2018 | 28 340 € |
| 2017 | 39 914 € |
| 2016 | 47 044 € |
| 2015 | 34 467 € |
| 2014 | 23 400 € |
| 2013 | 681 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 11 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −286 624 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −42 714 € |
| 2024 | −14 044 € |
| 2023 | −23 505 € |
| 2022 | −15 531 € |
| 2021 | −38 388 € |
| 2020 | −20 055 € |
| 2019 | 2 527 € |
| 2018 | −47 219 € |
| 2017 | −7 493 € |
| 2016 | −35 705 € |
| 2015 | −33 553 € |
| 2014 | −10 976 € |
| 2013 | 32 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Crystal DS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −61,7 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Crystal DS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −61,7 % | +2,3 % |
| 2024 | −15,1 % | +2,1 % |
| 2023 | −32,7 % | +1,4 % |
| 2022 | −28,1 % | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | −45,6 % | +1,1 % |
| 2019 | +7,7 % | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,2 % |
| 2017 | −18,8 % | +1,7 % |
| 2016 | −75,9 % | +1,6 % |
| 2015 | −97,3 % | +1,3 % |
| 2014 | −46,9 % | — |
| 2013 | +4,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2022 (+162,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −25,3 % |
| 2024 | +28,8 % |
| 2023 | +30,0 % |
| 2022 | +162,7 % |
| 2021 | −52,1 % |
| 2020 | +33,3 % |
| 2019 | +16,4 % |
| 2018 | −29,0 % |
| 2017 | −15,2 % |
| 2016 | +36,5 % |
| 2015 | +47,3 % |
| 2014 | +3 336,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Crystal DS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 191 971 €, vlastné imanie 26 385 € a záväzky 165 586 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 191 971 € | 26 385 € | 165 586 € |
| 2024 | 194 008 € | 19 098 € | 174 910 € |
| 2023 | 168 526 € | 3 142 € | 165 384 € |
| 2022 | 152 405 € | 26 647 € | 125 758 € |
| 2021 | 147 447 € | 43 641 € | 103 806 € |
| 2020 | 157 993 € | 82 028 € | 75 965 € |
| 2019 | 176 116 € | 102 084 € | 74 032 € |
| 2018 | 175 117 € | 99 555 € | 75 562 € |
| 2017 | 151 836 € | 146 804 € | 5 032 € |
| 2016 | 159 898 € | −75 203 € | 235 101 € |
| 2015 | 184 298 € | −39 497 € | 223 795 € |
| 2014 | 154 247 € | −5 944 € | 160 191 € |
| 2013 | 5 242 € | 5 032 € | 210 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Crystal DS (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 276 € | −42 714 € | 191 971 € | 26 385 € | 165 586 € | 27 662 € | −61,7 % |
| 2024 | 92 707 € | −14 044 € | 194 008 € | 19 098 € | 174 910 € | 18 907 € | −15,1 % |
| 2023 | 71 952 € | −23 505 € | 168 526 € | 3 142 € | 165 384 € | 15 845 € | −32,7 % |
| 2022 | 55 338 € | −15 531 € | 152 405 € | 26 647 € | 125 758 € | 14 014 € | −28,1 % |
| 2021 | 21 064 € | −38 388 € | 147 447 € | 43 641 € | 103 806 € | −1 907 € | −182,2 % |
| 2020 | 43 983 € | −20 055 € | 157 993 € | 82 028 € | 75 965 € | −6 522 € | −45,6 % |
| 2019 | 32 993 € | 2 527 € | 176 116 € | 102 084 € | 74 032 € | −1 377 € | +7,7 % |
| 2018 | 28 340 € | −47 219 € | 175 117 € | 99 555 € | 75 562 € | −807 € | −166,6 % |
| 2017 | 39 914 € | −7 493 € | 151 836 € | 146 804 € | 5 032 € | −6 513 € | −18,8 % |
| 2016 | 47 044 € | −35 705 € | 159 898 € | −75 203 € | 235 101 € | −6 052 € | −75,9 % |
| 2015 | 34 467 € | −33 553 € | 184 298 € | −39 497 € | 223 795 € | −12 597 € | −97,3 % |
| 2014 | 23 400 € | −10 976 € | 154 247 € | −5 944 € | 160 191 € | −448 € | −46,9 % |
| 2013 | 681 € | 32 € | 5 242 € | 5 032 € | 210 € | 75 € | +4,7 % |
Riziko: zaplatí Crystal DS?
Crystal DS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom Crystal DS v objeme 27 019 € z rokov 2016 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda: 27 019 € v 7 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 12 321 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2019 | 1 | 0 € |
| 2018 | 1 | 12 321 € |
| 2017 | 1 | 11 708 € |
| 2016 | 2 | 2 991 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Crystal DS
Dátum vzniku Crystal DS je 30. 7. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32194/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 681 € · majetok 5 242 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023824572
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda, hodnota zmluvy 2 991 €. Firma vznikla 30. 7. 2013.
- Nový spoločník: Mgr. Silvia RavaszováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 69 276 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Crystal DS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Masérske služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Crystal DS v odvetví maloobchod
Crystal DS je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s kvetmi, rastlinami, hnojivami, domácimi zvieratami a krmivom pre zvieratá. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 955 závierok), Crystal DS má 69 276 €, čo je 71 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 917 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Crystal DS 258. z 465.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 989 €, polovica do 97 600 €, tri štvrtiny do 451 602 €; 10 % firiem má viac než 1 461 309 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 175 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 989 € |
| medián | 97 600 € |
| horný kvartil | 451 602 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 309 € |
| Crystal DS | 69 276 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Crystal DS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Crystal DS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Crystal DS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 69 276 € | 97 600 € |
| 2024 | 92 707 € | 93 120 € |
| 2023 | 71 952 € | 95 712 € |
| 2022 | 55 338 € | 101 099 € |
| 2021 | 21 064 € | 87 423 € |
| 2020 | 43 983 € | 81 900 € |
| 2019 | 32 993 € | 85 084 € |
| 2018 | 28 340 € | 80 953 € |
| 2017 | 39 914 € | 74 666 € |
| 2016 | 47 044 € | 63 558 € |
| 2015 | 34 467 € | 73 013 € |
| 2014 | 23 400 € | — |
| 2013 | 681 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Crystal DS | 69 276 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 90 208 € |
| medián kraja | 107 050 € |
| medián Slovenska | 97 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Torri s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 157 804 € (2024)
- STAVMIX RS s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 157 735 € (2015)
- BaMK s.r.o.Martin · tržby 157 727 € (2025)
- LOG - PRINT s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 157 686 € (2025)
- Optika Lentiss Barlok s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 677 € (2025)
- MEGIF s. r. o.Svit · tržby 157 663 € (2025)
- ErPe-Fin s.r.o.Oborín · tržby 157 600 € (2025)
- SONUS, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 157 587 € (2025)
- ATLASZ QUALITY s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 157 531 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Crystal DS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo Crystal DS: Dunajská Streda
Crystal DS sídli na adrese Veľkoblahovská cesta 6750/9B, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 636 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Crystal DS: IČO, sídlo a základné údaje
Crystal DS s.r.o. (IČO 47339829) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 30. 7. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Mgr. Silvia Ravaszová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 69 276 € a výsledok hospodárenia −42 714 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s kvetmi, rastlinami, hnojivami, domácimi zvieratami a krmivom pre zvieratá (SK NACE 4776) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 7. 2013 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Crystal DS s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 69 276 €, typická firma odvetvia 97 600 € (medián z 17 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy Crystal DS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Crystal DS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Crystal DS
- Tendre49súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy779zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky39 zmlúv za 3 roky · 118 300 € · naposledy 27. 7. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen34 zmlúv za 3 roky · 279 381 € · naposledy 27. 5. 2026Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Košice18 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 135 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.76) v okrese Dunajská Streda
FLÓRA CENTRUM s.r.o.FLORENVIVA, s. r. o.A.B.I.E.S. s.r.o.KORPOD, s.r.o.RED ROSES, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.