MEDICA CONSULTING s.r.o.
Badín
49 348 €tržby 2015 ▲ 30 %+1 770 €zisk 2015zaniknutá 31. 1. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 1. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 80 €, výsledok hospodárenia 16 €
- 14 : tržby 37 863 €, výsledok hospodárenia 1 577 €
- 15 : tržby 49 348 €, výsledok hospodárenia 1 770 €
MEDICA CONSULTING s.r.o. (IČO 47339055), sídlo Badín, je v registri zapísaná od 24. 7. 2013 do 31. 1. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci MEDICA CONSULTING
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MEDICA CONSULTING
Za rok 2015 má MEDICA CONSULTING v závierke tržby 49 348 €, o 30,3 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +1 770 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 49 348 €.
Výkaz ziskov a strát MEDICA CONSULTING
Najvyššie tržby: rok 2015, 49 348 €. Najnižšie: rok 2013, 80 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 49 348 € |
| 2014 | 37 863 € |
| 2013 | 80 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 3 363 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 1 770 € |
| 2014 | 1 577 € |
| 2013 | 16 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MEDICA CONSULTING
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,6 %, medián odvetvia +4,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MEDICA CONSULTING |
|---|---|
| 2015 | +3,6 % |
| 2014 | +4,2 % |
| 2013 | +20,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MEDICA CONSULTING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 27 887 €, vlastné imanie 8 363 € a záväzky 19 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 27 887 € | 8 363 € | 19 524 € |
| 2014 | 7 198 € | 6 594 € | 604 € |
| 2013 | 5 016 € | 5 016 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MEDICA CONSULTING (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 49 348 € | 1 770 € | 27 887 € | 8 363 € | 19 524 € | 2 398 € | +3,6 % |
| 2014 | 37 863 € | 1 577 € | 7 198 € | 6 594 € | 604 € | 19 440 € | +4,2 % |
| 2013 | 80 € | 16 € | 5 016 € | 5 016 € | — | 30 € | +20,0 % |
Riziko: zaplatí MEDICA CONSULTING?
Peniaze od štátu: MEDICA CONSULTING
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MEDICA CONSULTING
Dátum vzniku MEDICA CONSULTING je 24. 7. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24561/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 80 € · majetok 5 016 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 3, posledné tržby 49 348 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MEDICA CONSULTING v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
MEDICA CONSULTING je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 33 470 € (8 951 závierok), MEDICA CONSULTING má 49 348 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 873 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MEDICA CONSULTING 195. z 429.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 468 €, polovica do 33 470 €, tri štvrtiny do 101 613 €; 10 % firiem má viac než 378 603 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 728 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 468 € |
| medián | 33 470 € |
| horný kvartil | 101 613 € |
| 10 % firiem má viac než | 378 603 € |
| MEDICA CONSULTING | 49 348 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| MEDICA CONSULTING | 49 348 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 46 654 € |
| medián kraja | 30 100 € |
| medián Slovenska | 33 470 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ER Capital s. r. o.Malacky · tržby 119 330 € (2025)
- Medkid s. r. o.Nová Dubnica · tržby 119 302 € (2025)
- Zapadny rad s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 301 € (2025)
- AGNE consulting s. r. o.Mojmírovce · tržby 119 288 € (2025)
- A SANTÉ, s.r.o.Modra · tržby 119 284 € (2025)
- Helwitax s.r.o.Trenčín · tržby 119 269 € (2025)
- ZERRA, s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 119 175 € (2025)
- solmont.s.r.o.Veľké Úľany · tržby 119 167 € (2025)
- SEDORA s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 150 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MEDICA CONSULTING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo MEDICA CONSULTING: Badín
MEDICA CONSULTING sídli na adrese Družstevná 94/37, 976 32 Badín, okres Banská Bystrica. V obci Badín je 407 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Badín: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
MEDICA CONSULTING: IČO, sídlo a základné údaje
MEDICA CONSULTING s.r.o. (IČO 47339055) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Badín, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 24. 7. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 1. 2017, po 3 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 49 348 € a výsledok hospodárenia +1 770 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 24. 7. 2013 |
| Zánik | 31. 1. 2017 |
| Obec | Badín |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MEDICA CONSULTING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MEDICA CONSULTING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MEDICA CONSULTING
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Badíntypický nepokrytý dopyt 297 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 095 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava627 zmlúv za 3 roky · 6 121 562 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR207 zmlúv za 3 roky · 9 066 578 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Badín
MASLEN s.r.o.ECOSTART, a.s.KOVA, s.r.o.DREMONT spol. s r.o.YTS Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Badín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Banská Bystrica
STEFE SK, a. s.Sigmatrans s. r. o. „v konkurze“Copler, s. r. o.2&2 COMPANY s.r.o.SGS Holding a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.