KM KREDIT s.r.o.
Banská Bystrica · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
5 980 €tržby 2025 ▼ 59 %−1 609 €strata 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 5 200 €, výsledok hospodárenia -1 409 €
- 14 : tržby 19 630 €, výsledok hospodárenia -2 787 €
- 15 : tržby 20 400 €, výsledok hospodárenia 1 168 €
- 16 : tržby 21 410 €, výsledok hospodárenia -632 €
- 17 : tržby 19 150 €, výsledok hospodárenia -1 787 €
- 18 : tržby 19 840 €, výsledok hospodárenia -2 156 €
- 19 : tržby 22 220 €, výsledok hospodárenia -2 728 €
- 20 : tržby 24 055 €, výsledok hospodárenia -1 642 €
- 21 : tržby 29 640 €, výsledok hospodárenia -111 €
- 22 : tržby 29 830 €, výsledok hospodárenia -2 595 €
- 23 : tržby 28 510 €, výsledok hospodárenia 4 848 €
- 24 : tržby 14 510 €, výsledok hospodárenia 1 021 €
- 25 : tržby 5 980 €, výsledok hospodárenia -1 609 €
KM KREDIT s.r.o. (IČO 47337371) mala v roku 2025 tržby 5 980 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KM KREDIT
osobné náklady v roku 2021 boli 531 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 531 € | — |
| 2020 | — | 1 334 € | — |
| 2019 | — | 4 310 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ KM KREDIT
Podľa Registra právnických osôb koná za KM KREDIT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník KM KREDIT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Katarína Mikitová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Katarína Mikitováod 25. 7. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KM KREDIT
Za rok 2025 má KM KREDIT v závierke tržby 5 980 €, o 58,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 609 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 29 830 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KM KREDIT
Najvyššie tržby: rok 2022, 29 830 €. Najnižšie: rok 2013, 5 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 980 € |
| 2024 | 14 510 € |
| 2023 | 28 510 € |
| 2022 | 29 830 € |
| 2021 | 29 640 € |
| 2020 | 24 055 € |
| 2019 | 22 220 € |
| 2018 | 19 840 € |
| 2017 | 19 150 € |
| 2016 | 21 410 € |
| 2015 | 20 400 € |
| 2014 | 19 630 € |
| 2013 | 5 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 10 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −10 419 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 609 € |
| 2024 | 1 021 € |
| 2023 | 4 848 € |
| 2022 | −2 595 € |
| 2021 | −111 € |
| 2020 | −1 642 € |
| 2019 | −2 728 € |
| 2018 | −2 156 € |
| 2017 | −1 787 € |
| 2016 | −632 € |
| 2015 | 1 168 € |
| 2014 | −2 787 € |
| 2013 | −1 409 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KM KREDIT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −26,9 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KM KREDIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −26,9 % | +12,3 % |
| 2024 | +7,0 % | +8,2 % |
| 2023 | +17,0 % | +6,9 % |
| 2022 | −8,7 % | +6,5 % |
| 2021 | −0,4 % | +6,7 % |
| 2020 | −6,8 % | +7,0 % |
| 2019 | −12,3 % | +5,4 % |
| 2018 | −10,9 % | +5,4 % |
| 2017 | −9,3 % | +7,4 % |
| 2016 | −3,0 % | +6,9 % |
| 2015 | +5,7 % | +7,1 % |
| 2014 | −14,2 % | — |
| 2013 | −27,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+277,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −58,8 % |
| 2024 | −49,1 % |
| 2023 | −4,4 % |
| 2022 | +0,6 % |
| 2021 | +23,2 % |
| 2020 | +8,3 % |
| 2019 | +12,0 % |
| 2018 | +3,6 % |
| 2017 | −10,6 % |
| 2016 | +5,0 % |
| 2015 | +3,9 % |
| 2014 | +277,5 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KM KREDIT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 555 €, vlastné imanie −6 393 € a záväzky 6 948 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 555 € | −6 393 € | 6 948 € |
| 2024 | 3 627 € | −4 784 € | 8 411 € |
| 2023 | 845 € | −4 831 € | 5 676 € |
| 2022 | 1 416 € | −9 679 € | 11 095 € |
| 2021 | 1 702 € | −7 083 € | 8 785 € |
| 2020 | 1 587 € | −6 973 € | 8 560 € |
| 2019 | 1 657 € | −5 331 € | 6 988 € |
| 2018 | 2 756 € | −2 603 € | 5 359 € |
| 2017 | 4 051 € | −447 € | 4 498 € |
| 2016 | 1 860 € | 1 340 € | 520 € |
| 2015 | 1 149 € | 1 972 € | −823 € |
| 2014 | 1 795 € | 804 € | 991 € |
| 2013 | 3 998 € | 3 591 € | 367 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KM KREDIT (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 980 € | −1 609 € | 555 € | −6 393 € | 6 948 € | −1 125 € | −26,9 % |
| 2024 | 14 510 € | 1 021 € | 3 627 € | −4 784 € | 8 411 € | 1 818 € | +7,0 % |
| 2023 | 28 510 € | 4 848 € | 845 € | −4 831 € | 5 676 € | 5 346 € | +17,0 % |
| 2022 | 29 830 € | −2 595 € | 1 416 € | −9 679 € | 11 095 € | −1 772 € | −8,7 % |
| 2021 | 29 640 € | −111 € | 1 702 € | −7 083 € | 8 785 € | 1 166 € | −0,4 % |
| 2020 | 24 055 € | −1 642 € | 1 587 € | −6 973 € | 8 560 € | 344 € | −6,8 % |
| 2019 | 22 220 € | −2 728 € | 1 657 € | −5 331 € | 6 988 € | 2 380 € | −12,3 % |
| 2018 | 19 840 € | −2 156 € | 2 756 € | −2 603 € | 5 359 € | 3 830 € | −10,9 % |
| 2017 | 19 150 € | −1 787 € | 4 051 € | −447 € | 4 498 € | 3 690 € | −9,3 % |
| 2016 | 21 410 € | −632 € | 1 860 € | 1 340 € | 520 € | 4 898 € | −3,0 % |
| 2015 | 20 400 € | 1 168 € | 1 149 € | 1 972 € | −823 € | 6 842 € | +5,7 % |
| 2014 | 19 630 € | −2 787 € | 1 795 € | 804 € | 991 € | 3 123 € | −14,2 % |
| 2013 | 5 200 € | −1 409 € | 3 998 € | 3 591 € | 367 € | 334 € | −27,1 % |
Riziko: zaplatí KM KREDIT?
Peniaze od štátu: KM KREDIT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KM KREDIT
Dátum vzniku KM KREDIT je 25. 7. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24576/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 5 200 € · majetok 3 998 €
- Nový spoločník: Katarína MikitováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 5 980 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KM KREDIT
- Vedenie účtovníctva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
KM KREDIT v odvetví právne a účtovnícke činnosti
KM KREDIT je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), KM KREDIT má 5 980 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 983 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KM KREDIT 330. z 366.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| KM KREDIT | 5 980 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KM KREDIT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KM KREDIT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KM KREDIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 980 € | 45 399 € |
| 2024 | 14 510 € | 42 733 € |
| 2023 | 28 510 € | 41 433 € |
| 2022 | 29 830 € | 38 765 € |
| 2021 | 29 640 € | 36 071 € |
| 2020 | 24 055 € | 35 043 € |
| 2019 | 22 220 € | 36 772 € |
| 2018 | 19 840 € | 35 500 € |
| 2017 | 19 150 € | 34 290 € |
| 2016 | 21 410 € | 33 064 € |
| 2015 | 20 400 € | 30 550 € |
| 2014 | 19 630 € | — |
| 2013 | 5 200 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KM KREDIT | 5 980 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 41 848 € |
| medián kraja | 39 405 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DS Synergy s.r.o.Nitra · tržby 14 659 € (2025)
- D.P. CAR SERVICES s.r.o.Bytča · tržby 14 658 € (2025)
- EKONOM OFFICE plus, s.r.o.Buková · tržby 14 646 € (2025)
- MM - účtovníctvo s. r. o.Lúčnica nad Žitavou · tržby 14 612 € (2025)
- MandA PARTNERS, s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 14 610 € (2025)
- Advokátska kancelária JUDr. Dávidek s.r.oBratislava - mestská časť Rača · tržby 14 608 € (2025)
- JS HAMA spol. s r. o.Malacky · tržby 14 595 € (2025)
- SLAVONIC GROUP s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 14 588 € (2025)
- DOWELLAN s.r.o.Žilina · tržby 14 584 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KM KREDIT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo KM KREDIT: Banská Bystrica
KM KREDIT sídli na adrese Robotnícka 14113/10, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
KM KREDIT: IČO, sídlo a základné údaje
KM KREDIT s.r.o. (IČO 47337371) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 25. 7. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Katarína Mikitová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 980 € a výsledok hospodárenia −1 609 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 7. 2013 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) KM KREDIT s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 980 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy KM KREDIT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KM KREDIT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KM KREDIT
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 270 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Banská Bystrica
DI&S s. r. o.Bagap s. r. o.Wesley, s.r.o.Moore BDR s. r. o.INFINE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.