VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

bpm rescue s. r. o. v likvidácii

Trnava

236 528 €tržby 2020 ▲ 307 079 %+178 021 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 4. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

236 528 €tržby 2020 ▲ 307 079 %
+178 021 €zisk 2020
  1. 13 : tržby 370 €, výsledok hospodárenia -12 531 €
  2. 14 : tržby 88 370 €, výsledok hospodárenia -15 194 €
  3. 15 : tržby 1 611 350 €, výsledok hospodárenia 41 038 €
  4. 16 : tržby 296 277 €, výsledok hospodárenia -847 €
  5. 17 : tržby 1 330 196 €, výsledok hospodárenia 35 404 €
  6. 18 : tržby 2 683 297 €, výsledok hospodárenia 51 262 €
  7. 19 : tržby 77 €, výsledok hospodárenia -24 443 €
  8. 20 : tržby 236 528 €, výsledok hospodárenia 178 021 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -77 194 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -827 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

bpm rescue s. r. o. v likvidácii (IČO 47329319), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 20. 7. 2013 do 28. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci bpm rescue s. r. o.

osobné náklady v roku 2019 boli 2 455 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Ľudia a vlastníci bpm rescue s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok bpm rescue s. r. o.

Za rok 2020 má bpm rescue s. r. o. v závierke tržby 236 528 €, o 307 079,2 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +178 021 €. Závierky máme za 10 rokov (2013 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2018: 2 683 297 €.

Tržby 2020237 tis. €▲ +307 079,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020178 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202244 tis. €
Vlastné imanie 202244 tis. €
Pridaná hodnota 2022−680 €
Zisková marža 2020+75,3 %medián odvetvia +1,1 %
Súčet výsledkov za 10 rokov175 tis. €2013 až 2022

Výkaz ziskov a strát bpm rescue s. r. o.

Súvaha bpm rescue s. r. o.

Všetky čísla zo závierok bpm rescue s. r. o. (10 rokov)
Čísla zo závierok bpm rescue s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2022—−827 €44 426 €44 426 €—−680 €—
2021—−77 194 €45 254 €45 254 €—−9 972 €—
2020236 528 €178 021 €442 565 €400 819 €41 746 €232 984 €+75,3 %
201977 €−24 443 €223 253 €222 798 €455 €−8 068 €−31 744,2 %
20182 683 297 €51 262 €262 800 €251 252 €11 548 €99 015 €+1,9 %
20171 330 196 €35 404 €1 217 582 €222 612 €994 970 €64 122 €+2,7 %
2016296 277 €−847 €201 073 €45 208 €155 865 €7 894 €−0,3 %
20151 611 350 €41 038 €401 256 €49 704 €351 552 €224 512 €+2,5 %
201488 370 €−15 194 €53 044 €−8 194 €61 238 €−13 968 €−17,2 %
2013370 €−12 531 €5 441 €−5 531 €10 972 €−12 348 €−3 386,8 %

Riziko: zaplatí bpm rescue s. r. o.?

Peniaze od štátu: bpm rescue s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy bpm rescue s. r. o.

Dátum vzniku bpm rescue s. r. o. je 20. 7. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44154/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 370 € · majetok 5 441 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 10.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

bpm rescue s. r. o. v odvetví maloobchod

bpm rescue s. r. o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 81 900 € (18 263 závierok), bpm rescue s. r. o. má 236 528 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 602 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je bpm rescue s. r. o. 147. z 409.

V odvetví v okrese Trnava1 602aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou18 263Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia82 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb bpm rescue s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trnava ›

Sídlo bpm rescue s. r. o.: Trnava

bpm rescue s. r. o. sídli na adrese Pekárska 11, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 129 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava16 098aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví1 602okres Trnava
Na tej istej adrese129aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

bpm rescue s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

bpm rescue s. r. o. v likvidácii (IČO 47329319) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 20. 7. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 4. 2022, po 8 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 236 528 € a výsledok hospodárenia +178 021 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 47640
Vznik20. 7. 2013
Zánik28. 4. 2022
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy bpm rescue s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu bpm rescue s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu bpm rescue s. r. o.

  • Tendre56súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy779zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
  • Výhry konkurentov132firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.64) v okrese Trnava

Adventure Bike, s. r. o.CZ SPORT s.r.o.MILFAN, s.r.o.RS SPORT SHOP s.r.o.SPORTS-TRADE, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk