DP METALL, s.r.o.
Lodno · Výstavba obytných a neobytných budov
2 255 €tržby 2017 ▲ 3 %+1 775 €zisk 2017aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby 2 182 €, výsledok hospodárenia 1 702 €
- 15 : tržby 2 183 €, výsledok hospodárenia 1 701 €
- 16 : tržby 2 180 €, výsledok hospodárenia 1 700 €
- 17 : tržby 2 255 €, výsledok hospodárenia 1 775 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
DP METALL, s.r.o. (IČO 47328177), sídlo Lodno, je v registri zapísaná od 1. 10. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ DP METALL
Podľa Registra právnických osôb koná za DP METALL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník DP METALL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dušan Hmíra100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dušan Hmíraod 1. 10. 2013 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DP METALL
Za rok 2017 má DP METALL v závierke tržby 2 255 €, o 3,4 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +1 775 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2017: 2 255 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DP METALL
Najvyššie tržby: rok 2017, 2 255 €. Najnižšie: rok 2016, 2 180 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 2 255 € |
| 2016 | 2 180 € |
| 2015 | 2 183 € |
| 2014 | 2 182 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 873 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | — |
| 2018 | −5 € |
| 2017 | 1 775 € |
| 2016 | 1 700 € |
| 2015 | 1 701 € |
| 2014 | 1 702 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DP METALL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +78,7 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DP METALL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +1,4 % |
| 2020 | — | +1,4 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | — | +1,5 % |
| 2017 | +78,7 % | +2,3 % |
| 2016 | +78,0 % | +2,5 % |
| 2015 | +77,9 % | +1,9 % |
| 2014 | +78,0 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2017 (+3,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | +3,4 % |
| 2016 | −0,1 % |
| 2015 | 0,0 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DP METALL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 13 873 €, vlastné imanie 13 873 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 13 873 € | 13 873 € | — |
| 2020 | 13 873 € | 13 873 € | — |
| 2019 | 13 873 € | 13 873 € | — |
| 2018 | 13 873 € | 13 873 € | — |
| 2017 | 15 318 € | 13 878 € | 1 440 € |
| 2016 | 13 063 € | 12 103 € | 960 € |
| 2015 | 10 883 € | 10 403 € | 480 € |
| 2014 | 9 182 € | 8 702 € | 480 € |
| 2013 | 7 000 € | 7 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DP METALL (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 € | 13 873 € | 13 873 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 13 873 € | 13 873 € | — | — | — |
| 2019 | — | — | 13 873 € | 13 873 € | — | — | — |
| 2018 | — | −5 € | 13 873 € | 13 873 € | — | −5 € | — |
| 2017 | 2 255 € | 1 775 € | 15 318 € | 13 878 € | 1 440 € | 2 255 € | +78,7 % |
| 2016 | 2 180 € | 1 700 € | 13 063 € | 12 103 € | 960 € | 2 180 € | +78,0 % |
| 2015 | 2 183 € | 1 701 € | 10 883 € | 10 403 € | 480 € | 2 181 € | +77,9 % |
| 2014 | 2 182 € | 1 702 € | 9 182 € | 8 702 € | 480 € | 2 182 € | +78,0 % |
| 2013 | — | — | 7 000 € | 7 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí DP METALL?
Peniaze od štátu: DP METALL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DP METALL
Dátum vzniku DP METALL je 1. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60287/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 7 000 €
- Nový spoločník: Dušan HmíraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DP METALL
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prípravné práce k realizácii stavby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- čistiace a upratovacie služby
- murárstvo
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
DP METALL v odvetví výstavba budov
DP METALL je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 55 583 € (5 779 závierok), DP METALL má 2 255 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 186 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DP METALL 79. z 79.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 018 €, polovica do 55 583 €, tri štvrtiny do 246 961 €; 10 % firiem má viac než 866 151 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 613 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 018 € |
| medián | 55 583 € |
| horný kvartil | 246 961 € |
| 10 % firiem má viac než | 866 151 € |
| DP METALL | 2 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DP METALL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DP METALL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DP METALL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 55 185 € |
| 2020 | — | 54 852 € |
| 2019 | — | 59 831 € |
| 2018 | — | 59 269 € |
| 2017 | 2 255 € | 55 583 € |
| 2016 | 2 180 € | 62 098 € |
| 2015 | 2 183 € | 61 043 € |
| 2014 | 2 182 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| DP METALL | 2 255 € |
|---|---|
| medián okresu Kysucké Nové Mesto | 87 060 € |
| medián kraja | 64 623 € |
| medián Slovenska | 55 583 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ŠK - TOPSTAV s.r.o.Topoľčany · tržby 5 501 € (2025)
- AM Group Slovakia s. r. o.Šamorín · tržby 5 500 € (2022)
- Roľnícke družstvo - EcoFarms s. r. o.Snina · tržby 5 500 € (2025)
- FM stav Slovakia s. r. o.Galanta · tržby 5 500 € (2025)
- MEMOL s.r.o.Sabinov · tržby 5 500 € (2025)
- B.K.S.bau s. r. o.Chlebnice · tržby 5 500 € (2025)
- DREAM INVEST, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 500 € (2017)
- ECOHEAT s. r. o.Dolný Kubín · tržby 5 500 € (2025)
- PAUT s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DP METALL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DP METALL: Lodno
DP METALL sídli na adrese Lodno 101, 023 34 Lodno, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Lodno je 169 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 971.
Lodno: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›
DP METALL: IČO, sídlo a základné údaje
DP METALL, s.r.o. (IČO 47328177) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lodno, okres Kysucké Nové Mesto. Dátum vzniku je 1. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Dušan Hmíra. Za rok 2017 sú v závierke tržby 2 255 € a výsledok hospodárenia +1 775 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 1. 10. 2013 |
| Obec | Lodno |
| Okres | Okres Kysucké Nové Mesto |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) DP METALL, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 2 255 €, typická firma odvetvia 55 583 € (medián z 5 779 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Kysucké Nové Mesto ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Kysucké Nové Mesto ›
Sieť prepojení firmy DP METALL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DP METALL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DP METALL
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Lodno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava850 zmlúv za 3 roky · 17 730 679 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 925 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lodno
MPO - Metal, s.r.o.TT – Forest SK, s.r.o.UniMont Lodno, s. r. o. v skratke UML, s…PROFI - STAV, spol. s r.o.Birciak SpE, s. r. o.Všetky firmy v obci Lodno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Kysucké Nové Mesto
DESTAV, spol. s r.o.STAVEX TOP, s.r.o.VŠ Stavby - SK, s.r.o.RISS Plus, s.r.o.REALEX SLOVAKIA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.