AK Petra Jurčová, s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Právne činnosti
15 458 €tržby 2025 ▼ 31 %+566 €zisk 2025aktívna 7 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 19 : tržby 12 041 €, výsledok hospodárenia 7 153 €
- 20 : tržby 41 904 €, výsledok hospodárenia 7 045 €
- 21 : tržby 30 268 €, výsledok hospodárenia 8 171 €
- 22 : tržby 15 585 €, výsledok hospodárenia 7 631 €
- 23 : tržby 19 550 €, výsledok hospodárenia 9 270 €
- 24 : tržby 22 346 €, výsledok hospodárenia 6 044 €
- 25 : tržby 15 458 €, výsledok hospodárenia 566 €
AK Petra Jurčová, s.r.o. (IČO 47258918) mala v roku 2025 tržby 15 458 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AK Petra Jurčová
AK Petra Jurčová má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 193 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ AK Petra Jurčová
Podľa Registra právnických osôb koná za AK Petra Jurčová 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník AK Petra Jurčová
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Petra Jurčová, advokátka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Petra Jurčová, advokátkaod 1. 3. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AK Petra Jurčová
Za rok 2025 má AK Petra Jurčová v závierke tržby 15 458 €, o 30,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +566 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 41 904 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 567 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AK Petra Jurčová
Najvyššie tržby: rok 2020, 41 904 €. Najnižšie: rok 2019, 12 041 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 458 € |
| 2024 | 22 346 € |
| 2023 | 19 550 € |
| 2022 | 15 585 € |
| 2021 | 30 268 € |
| 2020 | 41 904 € |
| 2019 | 12 041 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 45 880 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 566 € |
| 2024 | 6 044 € |
| 2023 | 9 270 € |
| 2022 | 7 631 € |
| 2021 | 8 171 € |
| 2020 | 7 045 € |
| 2019 | 7 153 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AK Petra Jurčová
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,7 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AK Petra Jurčová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,7 % | +12,3 % |
| 2024 | +27,0 % | +8,2 % |
| 2023 | +47,4 % | +6,9 % |
| 2022 | +49,0 % | +6,5 % |
| 2021 | +27,0 % | +6,7 % |
| 2020 | +16,8 % | +7,0 % |
| 2019 | +59,4 % | +5,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+248,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −30,8 % |
| 2024 | +14,3 % |
| 2023 | +25,4 % |
| 2022 | −48,5 % |
| 2021 | −27,8 % |
| 2020 | +248,0 % |
| 2019 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AK Petra Jurčová
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 72 635 €, vlastné imanie 50 879 € a záväzky 21 756 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 72 635 € | 50 879 € | 21 756 € |
| 2024 | 72 676 € | 50 313 € | 22 363 € |
| 2023 | 46 803 € | 44 270 € | 2 533 € |
| 2022 | 39 082 € | 34 999 € | 4 083 € |
| 2021 | 29 227 € | 27 369 € | 1 858 € |
| 2020 | 30 591 € | 19 198 € | 11 393 € |
| 2019 | 14 244 € | 12 153 € | 2 091 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AK Petra Jurčová (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 458 € | 566 € | 72 635 € | 50 879 € | 21 756 € | 5 644 € | +3,7 % |
| 2024 | 22 346 € | 6 044 € | 72 676 € | 50 313 € | 22 363 € | 9 332 € | +27,0 % |
| 2023 | 19 550 € | 9 270 € | 46 803 € | 44 270 € | 2 533 € | 13 526 € | +47,4 % |
| 2022 | 15 585 € | 7 631 € | 39 082 € | 34 999 € | 4 083 € | 10 452 € | +49,0 % |
| 2021 | 30 268 € | 8 171 € | 29 227 € | 27 369 € | 1 858 € | 10 453 € | +27,0 % |
| 2020 | 41 904 € | 7 045 € | 30 591 € | 19 198 € | 11 393 € | 8 372 € | +16,8 % |
| 2019 | 12 041 € | 7 153 € | 14 244 € | 12 153 € | 2 091 € | 10 573 € | +59,4 % |
Riziko: zaplatí AK Petra Jurčová?
Peniaze od štátu: AK Petra Jurčová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AK Petra Jurčová
Dátum vzniku AK Petra Jurčová je 1. 3. 2019, teda pred 7 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/135220/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019tržby 12 041 € · majetok 14 244 €
- Nový spoločník: Mgr. Petra Jurčová, advokátkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 15 458 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AK Petra Jurčová
- Poskytovanie právnych služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
AK Petra Jurčová v odvetví právne a účtovnícke činnosti
AK Petra Jurčová je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť právne činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), AK Petra Jurčová má 15 458 €, čo je 34 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 573 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AK Petra Jurčová 994. z 1 118.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| AK Petra Jurčová | 15 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AK Petra Jurčová
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AK Petra Jurčová s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AK Petra Jurčová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 458 € | 45 399 € |
| 2024 | 22 346 € | 42 733 € |
| 2023 | 19 550 € | 41 433 € |
| 2022 | 15 585 € | 38 765 € |
| 2021 | 30 268 € | 36 071 € |
| 2020 | 41 904 € | 35 043 € |
| 2019 | 12 041 € | 36 772 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AK Petra Jurčová | 15 458 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 88 423 € |
| medián kraja | 49 120 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gardian Partners s.r.o.Považská Bystrica · tržby 39 006 € (2025)
- Ten Kanal k. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 39 000 € (2025)
- IPT Consulting, s.r.o.Pezinok · tržby 38 994 € (2025)
- TOP Účtovník, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 986 € (2025)
- Rezidmol s. r. o.Kamenica nad Hronom · tržby 38 975 € (2025)
- GROUP MG s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 965 € (2025)
- MSJ Tax, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 38 948 € (2025)
- Dubkom, s.r.o.Hviezdoslavov · tržby 38 945 € (2025)
- demiTax, s.r.o.Trnava · tržby 38 935 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AK Petra Jurčová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo AK Petra Jurčová: Bratislava - Staré Mesto
AK Petra Jurčová sídli na adrese Pribinova 25, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 120 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
AK Petra Jurčová: IČO, sídlo a základné údaje
AK Petra Jurčová, s.r.o. (IČO 47258918) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 1. 3. 2019, na trhu je 7 rokov a štatutárom je Mgr. Petra Jurčová, advokát. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 458 € a výsledok hospodárenia +566 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Právne činnosti (SK NACE 6910) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 3. 2019 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 567 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) AK Petra Jurčová, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 458 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy AK Petra Jurčová
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AK Petra Jurčová
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AK Petra Jurčová
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy143zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 500 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad PSVR Stropkov300 zmlúv za 3 roky · 1 837 483 € · naposledy 25. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.101 zmlúv za 3 roky · 475 992 € · naposledy 22. 9. 2026Centrum právnej pomoci64 zmlúv za 3 roky · 66 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 277 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
CAROLINA SWEETSRFS s.r.o.SOCIETAS, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.10) v okrese Bratislava I
Allen Overy Shearman Sterling s.r.o.soukeník – štrpka s. r. o.Kinstellar, s. r. o.HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska…Advokátska kancelária RELEVANS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.