BLUMENTAL REZIDENCIA I, s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto
95 800 €tržby 2022 ▲ 847 %+34 487 €zisk 2022zaniknutá 26. 9. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 26. 9. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 031 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 162 €
- 17 : tržby 14 372 931 €, výsledok hospodárenia 2 120 110 €
- 18 : tržby 10 843 025 €, výsledok hospodárenia 1 740 918 €
- 19 : tržby 1 517 895 €, výsledok hospodárenia 275 389 €
- 20 : tržby 76 346 €, výsledok hospodárenia 33 114 €
- 21 : tržby 10 120 €, výsledok hospodárenia 4 087 €
- 22 : tržby 95 800 €, výsledok hospodárenia 34 487 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 593 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -512 €
BLUMENTAL REZIDENCIA I, s.r.o. (IČO 47257270), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 1. 4. 2015 do 26. 9. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci BLUMENTAL REZIDENCIA I
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok BLUMENTAL REZIDENCIA I
Za rok 2022 má BLUMENTAL REZIDENCIA I v závierke tržby 95 800 €, o 846,6 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +34 487 €. Závierky máme za 10 rokov (2015 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2017: 14 372 931 €.
Výkaz ziskov a strát BLUMENTAL REZIDENCIA I
Najvyššie tržby: rok 2017, 14 372 931 €. Najnižšie: rok 2021, 10 120 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 95 800 € |
| 2021 | 10 120 € |
| 2020 | 76 346 € |
| 2019 | 1 517 895 € |
| 2018 | 10 843 025 € |
| 2017 | 14 372 931 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 4 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 200 807 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −512 € |
| 2023 | −2 593 € |
| 2022 | 34 487 € |
| 2021 | 4 087 € |
| 2020 | 33 114 € |
| 2019 | 275 389 € |
| 2018 | 1 740 918 € |
| 2017 | 2 120 110 € |
| 2016 | −2 162 € |
| 2015 | −2 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BLUMENTAL REZIDENCIA I
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +36,0 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BLUMENTAL REZIDENCIA I | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | +36,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +40,4 % | +4,4 % |
| 2020 | +43,4 % | +3,4 % |
| 2019 | +18,1 % | +3,2 % |
| 2018 | +16,1 % | +3,6 % |
| 2017 | +14,8 % | +5,1 % |
| 2016 | — | +4,6 % |
| 2015 | — | +4,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 4 roky, najviac v roku 2018 (−24,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | +846,6 % |
| 2021 | −86,7 % |
| 2020 | −95,0 % |
| 2019 | −86,0 % |
| 2018 | −24,6 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BLUMENTAL REZIDENCIA I
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 15 470 €, vlastné imanie 15 385 € a záväzky 85 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 15 470 € | 15 385 € | 85 € |
| 2023 | 136 419 € | 15 896 € | 120 523 € |
| 2022 | 147 658 € | 138 490 € | 9 168 € |
| 2021 | 103 829 € | 103 201 € | 628 € |
| 2020 | 103 371 € | 99 114 € | 4 257 € |
| 2019 | 2 036 744 € | 2 021 807 € | 14 937 € |
| 2018 | 4 132 655 € | 1 746 418 € | 2 372 275 € |
| 2017 | 11 559 769 € | 2 099 533 € | 9 460 236 € |
| 2016 | 17 011 634 € | −20 577 € | 17 032 211 € |
| 2015 | 9 503 903 € | −18 415 € | 9 522 318 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BLUMENTAL REZIDENCIA I (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −512 € | 15 470 € | 15 385 € | 85 € | −750 € | — |
| 2023 | — | −2 593 € | 136 419 € | 15 896 € | 120 523 € | −2 964 € | — |
| 2022 | 95 800 € | 34 487 € | 147 658 € | 138 490 € | 9 168 € | 45 197 € | +36,0 % |
| 2021 | 10 120 € | 4 087 € | 103 829 € | 103 201 € | 628 € | 3 007 € | +40,4 % |
| 2020 | 76 346 € | 33 114 € | 103 371 € | 99 114 € | 4 257 € | 15 207 € | +43,4 % |
| 2019 | 1 517 895 € | 275 389 € | 2 036 744 € | 2 021 807 € | 14 937 € | 262 087 € | +18,1 % |
| 2018 | 10 843 025 € | 1 740 918 € | 4 132 655 € | 1 746 418 € | 2 372 275 € | 2 246 734 € | +16,1 % |
| 2017 | 14 372 931 € | 2 120 110 € | 11 559 769 € | 2 099 533 € | 9 460 236 € | 3 139 123 € | +14,8 % |
| 2016 | — | −2 162 € | 17 011 634 € | −20 577 € | 17 032 211 € | 372 325 € | — |
| 2015 | — | −2 031 € | 9 503 903 € | −18 415 € | 9 522 318 € | 235 391 € | — |
Riziko: zaplatí BLUMENTAL REZIDENCIA I?
BLUMENTAL REZIDENCIA I a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom BLUMENTAL REZIDENCIA I z rokov 2016 až 2017.
Rok s najväčším objemom: 2016, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy BLUMENTAL REZIDENCIA I
Dátum vzniku BLUMENTAL REZIDENCIA I je 1. 4. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103309/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 9 503 903 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Bratislavská teplárenská, a.s.. Firma vznikla 1. 4. 2015.
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2017 firma vykázala 14 372 931 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
BLUMENTAL REZIDENCIA I v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
BLUMENTAL REZIDENCIA I je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 140 € (15 504 závierok), BLUMENTAL REZIDENCIA I má 95 800 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BLUMENTAL REZIDENCIA I 751. z 1 901.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 638 €, polovica do 39 140 €, tri štvrtiny do 121 527 €; 10 % firiem má viac než 453 634 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 619 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 638 € |
| medián | 39 140 € |
| horný kvartil | 121 527 € |
| 10 % firiem má viac než | 453 634 € |
| BLUMENTAL REZIDENCIA I | 95 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BLUMENTAL REZIDENCIA I
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BLUMENTAL REZIDENCIA I s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BLUMENTAL REZIDENCIA I | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 41 454 € |
| 2023 | — | 39 297 € |
| 2022 | 95 800 € | 39 140 € |
| 2021 | 10 120 € | 36 517 € |
| 2020 | 76 346 € | 38 849 € |
| 2019 | 1 517 895 € | 41 634 € |
| 2018 | 10 843 025 € | 41 053 € |
| 2017 | 14 372 931 € | 40 920 € |
| 2016 | — | 41 407 € |
| 2015 | — | 40 006 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| BLUMENTAL REZIDENCIA I | 95 800 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
| medián kraja | 42 306 € |
| medián Slovenska | 39 140 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DOWINA REAL, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 240 000 € (2025)
- Realit Servis s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- alcufen s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- BV Property s. r. o.Považská Bystrica · tržby 239 737 € (2025)
- ISTERTOP, spol. s r. o.Štúrovo · tržby 239 546 € (2025)
- NK TRADING plus s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 423 € (2025)
- FISHPET s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 314 € (2024)
- DOPSTA, s. r. o.Prievidza · tržby 239 194 € (2025)
- PYLYO s.r.o.Trnava · tržby 239 184 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BLUMENTAL REZIDENCIA I, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BLUMENTAL REZIDENCIA I: Bratislava - Staré Mesto
BLUMENTAL REZIDENCIA I sídli na adrese Mýtna 48, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 41 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
BLUMENTAL REZIDENCIA I: IČO, sídlo a základné údaje
BLUMENTAL REZIDENCIA I, s.r.o. (IČO 47257270) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 1. 4. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 26. 9. 2024, po 9 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 95 800 € a výsledok hospodárenia +34 487 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68200 |
| Vznik | 1. 4. 2015 |
| Zánik | 26. 9. 2024 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BLUMENTAL REZIDENCIA I
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BLUMENTAL REZIDENCIA I
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BLUMENTAL REZIDENCIA I
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.