TRENTIS BIOSYSTEMS s. r. o.
Banská Bystrica · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
5 000 €tržby 2015−463 €strata 2015aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -70 €
- 15 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia -463 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -593 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -312 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -288 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -390 €
TRENTIS BIOSYSTEMS s. r. o. (IČO 47255145), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 24. 7. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TRENTIS BIOSYSTEMS
Podľa Registra právnických osôb koná za TRENTIS BIOSYSTEMS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník TRENTIS BIOSYSTEMS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok TRENTIS BIOSYSTEMS
Za rok 2015 má TRENTIS BIOSYSTEMS v závierke tržby 5 000 €, a výsledok hospodárenia −463 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 5 000 €.
Výkaz ziskov a strát TRENTIS BIOSYSTEMS
Najvyššie tržby: rok 2015, 5 000 €. Najnižšie: rok 2014, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | 5 000 € |
| 2014 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 9 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 938 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −390 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −288 € |
| 2022 | −312 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | −2 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −593 € |
| 2015 | −463 € |
| 2014 | −70 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TRENTIS BIOSYSTEMS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 €, vlastné imanie −13 028 € a záväzky 13 030 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 € | −13 028 € | 13 030 € |
| 2024 | 52 € | −12 638 € | 12 690 € |
| 2023 | 52 € | −12 298 € | 12 350 € |
| 2022 | 4 352 € | 3 080 € | 1 272 € |
| 2021 | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € |
| 2020 | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € |
| 2019 | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € |
| 2018 | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € |
| 2017 | 4 354 € | 3 394 € | 960 € |
| 2016 | 4 354 € | 3 874 € | 480 € |
| 2015 | 5 017 € | 4 930 € | 550 € |
| 2014 | 5 000 € | 4 930 € | 70 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TRENTIS BIOSYSTEMS (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −390 € | 2 € | −13 028 € | 13 030 € | 0 € | — |
| 2024 | — | −340 € | 52 € | −12 638 € | 12 690 € | — | — |
| 2023 | — | −288 € | 52 € | −12 298 € | 12 350 € | — | — |
| 2022 | — | −312 € | 4 352 € | 3 080 € | 1 272 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € | 0 € | — |
| 2018 | — | −2 € | 29 357 € | 3 392 € | 25 965 € | −2 € | — |
| 2017 | — | −480 € | 4 354 € | 3 394 € | 960 € | — | — |
| 2016 | — | −593 € | 4 354 € | 3 874 € | 480 € | −47 € | — |
| 2015 | 5 000 € | −463 € | 5 017 € | 4 930 € | 550 € | 0 € | −9,3 % |
| 2014 | 0 € | −70 € | 5 000 € | 4 930 € | 70 € | 0 € | — |
Riziko: zaplatí TRENTIS BIOSYSTEMS?
Peniaze od štátu: TRENTIS BIOSYSTEMS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TRENTIS BIOSYSTEMS
Dátum vzniku TRENTIS BIOSYSTEMS je 24. 7. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: LTZ - 12 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30569/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 0 € · majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým LTZ - 12 s.r.o., odvtedy TRENTIS BIOSYSTEMS s. r. o.
- Nový štatutár: Ing. Rastislav DoskočilKonateľ
- Nový spoločník: TOMODACHI JUDO CLUBSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TRENTIS BIOSYSTEMS
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovareľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- vedenie účtovníctva
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,
- výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcok,
- výroba strojov pre hospodárske odvetvia,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
TRENTIS BIOSYSTEMS v odvetví právne a účtovnícke činnosti
TRENTIS BIOSYSTEMS je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 30 548 € (6 709 závierok), TRENTIS BIOSYSTEMS má 5 000 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 984 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TRENTIS BIOSYSTEMS 340. z 366.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 151 €, polovica do 30 548 €, tri štvrtiny do 67 274 €; 10 % firiem má viac než 189 722 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 151 € |
| medián | 30 548 € |
| horný kvartil | 67 274 € |
| 10 % firiem má viac než | 189 722 € |
| TRENTIS BIOSYSTEMS | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TRENTIS BIOSYSTEMS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TRENTIS BIOSYSTEMS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRENTIS BIOSYSTEMS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 45 422 € |
| 2024 | — | 42 733 € |
| 2023 | — | 41 427 € |
| 2022 | — | 38 792 € |
| 2021 | — | 36 062 € |
| 2020 | — | 35 049 € |
| 2019 | — | 36 772 € |
| 2018 | — | 35 516 € |
| 2017 | — | 34 300 € |
| 2016 | — | 33 080 € |
| 2015 | 5 000 € | 30 548 € |
| 2014 | 0 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| TRENTIS BIOSYSTEMS | 5 000 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 41 937 € |
| medián kraja | 24 794 € |
| medián Slovenska | 30 548 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MONIS, s.r.o.Tešedíkovo · tržby 11 080 € (2025)
- eLKa PRO, s.r.o.Rovinka · tržby 11 080 € (2025)
- Metropolis Taxi s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 11 074 € (2017)
- TATRAAUDIT s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 11 040 € (2025)
- GAMATOM s.r.o.Trebišov · tržby 11 034 € (2025)
- ESJ, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 11 018 € (2025)
- T.A.R.A., s.r.o.Topoľčany · tržby 11 010 € (2025)
- HIVA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 10 975 € (2025)
- GREEN BOOKS s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 10 943 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TRENTIS BIOSYSTEMS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo TRENTIS BIOSYSTEMS: Banská Bystrica
TRENTIS BIOSYSTEMS sídli na adrese Malachovská cesta 73, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 490 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 828. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
TRENTIS BIOSYSTEMS: IČO, sídlo a základné údaje
TRENTIS BIOSYSTEMS s. r. o. (IČO 47255145) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 24. 7. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Rastislav Doskočil. Za rok 2015 sú v závierke tržby 5 000 € a výsledok hospodárenia −463 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 7. 2014 |
| Skoršie názvy | LTZ - 12 s.r.o. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) TRENTIS BIOSYSTEMS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 5 000 €, typická firma odvetvia 30 548 € (medián z 6 709 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy TRENTIS BIOSYSTEMS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TRENTIS BIOSYSTEMS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TRENTIS BIOSYSTEMS
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 900 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TOMODACHI JUDO CLUBZETTAL s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Banská Bystrica
DI&S s. r. o.Bagap s. r. o.Wesley, s.r.o.Moore BDR s. r. o.INFINE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.