VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Údržba a prenájom, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

31 240 €tržby 2025 ▼ 11 %+2 767 €zisk 2025

aktívna 13 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

31 240 €tržby 2025 ▼ 11 %
+2 767 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 5 810 €, výsledok hospodárenia -1 170 €
  2. 14 : tržby 19 106 €, výsledok hospodárenia 225 €
  3. 15 : tržby 20 082 €, výsledok hospodárenia -4 047 €
  4. 16 : tržby 24 528 €, výsledok hospodárenia 2 756 €
  5. 17 : tržby 24 530 €, výsledok hospodárenia -1 267 €
  6. 18 : tržby 18 771 €, výsledok hospodárenia -6 056 €
  7. 19 : tržby 25 169 €, výsledok hospodárenia 703 €
  8. 20 : tržby 24 160 €, výsledok hospodárenia -4 009 €
  9. 21 : tržby 24 710 €, výsledok hospodárenia 5 119 €
  10. 22 : tržby 32 450 €, výsledok hospodárenia 2 121 €
  11. 23 : tržby 32 220 €, výsledok hospodárenia -170 €
  12. 24 : tržby 35 270 €, výsledok hospodárenia 2 472 €
  13. 25 : tržby 31 240 €, výsledok hospodárenia 2 767 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Údržba a prenájom, s.r.o. (IČO 47248556) mala v roku 2025 tržby 31 240 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Údržba a prenájom

V roku 2025 mala Údržba a prenájom priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 848 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Údržba a prenájom

Podľa Registra právnických osôb koná za Údržba a prenájom 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník Údržba a prenájom

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Údržba a prenájom
Podiely spoločníkov na vkladoch Údržba a prenájom Ing. Ivan Rovder 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Ivan Rovder: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Ivan Rovder100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ivan Rovderod 22. 5. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Údržba a prenájom

Za rok 2025 má Údržba a prenájom v závierke tržby 31 240 €, o 11,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 767 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 35 270 €.

Tržby 202531 tis. €▼ −11,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 767 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 869 €
Vlastné imanie 20254 446 €
Záväzky 20252 803 €31,6 % majetku
Pridaná hodnota 202517 tis. €
Zisková marža 2025+8,9 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−556 €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Údržba a prenájom

Súvaha Údržba a prenájom

Všetky čísla zo závierok Údržba a prenájom (13 rokov)
Čísla zo závierok Údržba a prenájom po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202531 240 €2 767 €8 869 €4 446 €2 803 €17 387 €+8,9 %
202435 270 €2 472 €10 147 €1 678 €5 399 €17 453 €+7,0 %
202332 220 €−170 €5 947 €−794 €4 251 €13 827 €−0,5 %
202232 450 €2 121 €6 837 €−624 €5 241 €14 714 €+6,5 %
202124 710 €5 119 €4 993 €−2 745 €5 638 €16 623 €+20,7 %
202024 160 €−4 009 €6 073 €−7 864 €11 767 €14 339 €−16,6 %
201925 169 €703 €11 883 €−3 855 €13 978 €18 702 €+2,8 %
201818 771 €−6 056 €20 217 €−4 558 €22 692 €11 319 €−32,3 %
201724 530 €−1 267 €28 878 €1 498 €26 140 €15 972 €−5,2 %
201624 528 €2 756 €39 609 €2 764 €34 785 €14 387 €+11,2 %
201520 082 €−4 047 €4 608 €8 €2 870 €3 602 €−20,2 %
201419 106 €225 €7 960 €4 055 €2 815 €7 456 €+1,2 %
20135 810 €−1 170 €5 620 €3 830 €1 440 €2 052 €−20,1 %

Riziko: zaplatí Údržba a prenájom?

Peniaze od štátu: Údržba a prenájom

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Údržba a prenájom

Dátum vzniku Údržba a prenájom je 22. 5. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/89385/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 5 810 € · majetok 5 620 €
  3. Nový spoločník: Ing. Ivan RovderSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 31 240 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Údržba a prenájom

  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním výlučne základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Údržba a prenájom v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Údržba a prenájom je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), Údržba a prenájom má 31 240 €, čo je 69 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 927 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Údržba a prenájom 710. z 1 085.

V odvetví v okrese Bratislava III1 927aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 643Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Údržba a prenájom, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava III ›

Sídlo Údržba a prenájom: Bratislava - Nové Mesto

Údržba a prenájom sídli na adrese Čajakova 36, 831 01 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví1 927okres Bratislava III

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Údržba a prenájom: IČO, sídlo a základné údaje

Údržba a prenájom, s.r.o. (IČO 47248556) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 22. 5. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Ivan Rovder. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 240 € a výsledok hospodárenia +2 767 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 5. 2013
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Údržba a prenájom, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 240 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Údržba a prenájom

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Údržba a prenájom

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Údržba a prenájom

  • Tendre139súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava III

POLUS, a.s.STOP.SHOP. Slovakia s.r.o.Immo - Log - SK Alpha s. r. o.EURO INVEST spol. s r.o.TH Správa, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk