Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Dúbravka
17 390 €tržby 2021 ▼ 69 %+11 690 €zisk 2021zaniknutá 14. 7. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 7. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 32 199 €, výsledok hospodárenia -4 816 €
- 14 : tržby 41 420 €, výsledok hospodárenia -736 €
- 15 : tržby 47 870 €, výsledok hospodárenia -969 €
- 16 : tržby 32 230 €, výsledok hospodárenia 6 936 €
- 17 : tržby 37 030 €, výsledok hospodárenia 3 307 €
- 18 : tržby 41 134 €, výsledok hospodárenia 7 651 €
- 19 : tržby 36 882 €, výsledok hospodárenia 7 679 €
- 20 : tržby 56 845 €, výsledok hospodárenia 18 962 €
- 21 : tržby 17 390 €, výsledok hospodárenia 11 690 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 804 €
Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. v likvidácii (IČO 47244330), sídlo Bratislava - mestská časť Dúbravka, je v registri zapísaná od 1. 1. 2013 do 14. 7. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
Za rok 2021 má Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. v závierke tržby 17 390 €, o 69,4 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +11 690 €. Závierky máme za 10 rokov (2013 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2020: 56 845 €.
Výkaz ziskov a strát Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2020, 56 845 €. Najnižšie: rok 2021, 17 390 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | 17 390 € |
| 2020 | 56 845 € |
| 2019 | 36 882 € |
| 2018 | 41 134 € |
| 2017 | 37 030 € |
| 2016 | 32 230 € |
| 2015 | 47 870 € |
| 2014 | 41 420 € |
| 2013 | 32 199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 4 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 47 900 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −1 804 € |
| 2021 | 11 690 € |
| 2020 | 18 962 € |
| 2019 | 7 679 € |
| 2018 | 7 651 € |
| 2017 | 3 307 € |
| 2016 | 6 936 € |
| 2015 | −969 € |
| 2014 | −736 € |
| 2013 | −4 816 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +67,2 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +6,5 % |
| 2021 | +67,2 % | +6,7 % |
| 2020 | +33,4 % | +7,0 % |
| 2019 | +20,8 % | +5,4 % |
| 2018 | +18,6 % | +5,4 % |
| 2017 | +8,9 % | +7,4 % |
| 2016 | +21,5 % | +7,0 % |
| 2015 | −2,0 % | +7,1 % |
| 2014 | −1,8 % | — |
| 2013 | −15,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2020 (+54,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | −69,4 % |
| 2020 | +54,1 % |
| 2019 | −10,3 % |
| 2018 | +11,1 % |
| 2017 | +14,9 % |
| 2016 | −32,7 % |
| 2015 | +15,6 % |
| 2014 | +28,6 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 1 500 €, vlastné imanie −1 804 € a záväzky 3 304 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 1 500 € | −1 804 € | 3 304 € |
| 2021 | 43 415 € | 36 152 € | 7 263 € |
| 2020 | 51 928 € | 43 014 € | 8 914 € |
| 2019 | 33 516 € | 24 052 € | 9 464 € |
| 2018 | 19 990 € | 16 373 € | 3 617 € |
| 2017 | 12 703 € | 8 722 € | 3 981 € |
| 2016 | 12 661 € | 5 415 € | 7 246 € |
| 2015 | 13 094 € | −1 520 € | 14 614 € |
| 2014 | 10 618 € | −552 € | 11 170 € |
| 2013 | 7 829 € | 184 € | 7 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −1 804 € | 1 500 € | −1 804 € | 3 304 € | −1 794 € | — |
| 2021 | 17 390 € | 11 690 € | 43 415 € | 36 152 € | 7 263 € | 10 233 € | +67,2 % |
| 2020 | 56 845 € | 18 962 € | 51 928 € | 43 014 € | 8 914 € | 37 015 € | +33,4 % |
| 2019 | 36 882 € | 7 679 € | 33 516 € | 24 052 € | 9 464 € | 18 227 € | +20,8 % |
| 2018 | 41 134 € | 7 651 € | 19 990 € | 16 373 € | 3 617 € | 21 331 € | +18,6 % |
| 2017 | 37 030 € | 3 307 € | 12 703 € | 8 722 € | 3 981 € | 17 818 € | +8,9 % |
| 2016 | 32 230 € | 6 936 € | 12 661 € | 5 415 € | 7 246 € | 16 613 € | +21,5 % |
| 2015 | 47 870 € | −969 € | 13 094 € | −1 520 € | 14 614 € | 24 648 € | −2,0 % |
| 2014 | 41 420 € | −736 € | 10 618 € | −552 € | 11 170 € | 22 959 € | −1,8 % |
| 2013 | 32 199 € | −4 816 € | 7 829 € | 184 € | 7 645 € | 12 743 € | −15,0 % |
Riziko: zaplatí Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.?
Peniaze od štátu: Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
Dátum vzniku Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. je 1. 1. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86166/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 32 199 € · majetok 7 829 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 36 062 € (8 547 závierok), Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. má 17 390 €, čo je 48 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 894 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. 286. z 376.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 081 €, polovica do 36 062 €, tri štvrtiny do 77 519 €; 10 % firiem má viac než 217 804 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 042 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 081 € |
| medián | 36 062 € |
| horný kvartil | 77 519 € |
| 10 % firiem má viac než | 217 804 € |
| Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. | 17 390 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 38 792 € |
| 2021 | 17 390 € | 36 062 € |
| 2020 | 56 845 € | 35 049 € |
| 2019 | 36 882 € | 36 772 € |
| 2018 | 41 134 € | 35 516 € |
| 2017 | 37 030 € | 34 300 € |
| 2016 | 32 230 € | 33 080 € |
| 2015 | 47 870 € | 30 548 € |
| 2014 | 41 420 € | — |
| 2013 | 32 199 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. | 17 390 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 36 911 € |
| medián kraja | 41 870 € |
| medián Slovenska | 36 062 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gardian Partners s.r.o.Považská Bystrica · tržby 39 006 € (2025)
- Ten Kanal k. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 39 000 € (2025)
- IPT Consulting, s.r.o.Pezinok · tržby 38 994 € (2025)
- TOP Účtovník, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 986 € (2025)
- Rezidmol s. r. o.Kamenica nad Hronom · tržby 38 975 € (2025)
- GROUP MG s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 965 € (2025)
- MSJ Tax, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 38 948 € (2025)
- Dubkom, s.r.o.Hviezdoslavov · tržby 38 945 € (2025)
- demiTax, s.r.o.Trnava · tržby 38 935 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›
Sídlo Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.: Bratislava - Dúbravka
Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. sídli na adrese Sokolíkova 15, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o. v likvidácii (IČO 47244330) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 1. 1. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 7. 2022, po 9 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 17 390 € a výsledok hospodárenia +11 690 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 69100 |
| Vznik | 1. 1. 2013 |
| Zánik | 14. 7. 2022 |
| Obec | Bratislava - Dúbravka |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Advokátska kancelária Andrej Kolárik, s. r. o.
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy144zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Dúbravkatypický nepokrytý dopyt 492 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad PSVR Stropkov303 zmlúv za 3 roky · 1 837 483 € · naposledy 13. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.101 zmlúv za 3 roky · 475 992 € · naposledy 22. 9. 2026Centrum právnej pomoci65 zmlúv za 3 roky · 169 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 278 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka
EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.10) v okrese Bratislava IV
AGM partners s. r. o.Advokátska kancelária Mgr. Karol Haťapka…ŠKRINIAR & PARTNERS s. r. o.Acta legal s.r.o.Marián Šulík advokát s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.