VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EuroMart RK s.r.o.

Ružomberok · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

5 249 €tržby 2022 ▼ 73 %+120 905 €zisk 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 249 €tržby 2022 ▼ 73 %
+120 905 €zisk 2022
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 605 €
  2. 13 : tržby 717 €, výsledok hospodárenia -12 227 €
  3. 14 : tržby 53 673 €, výsledok hospodárenia 41 359 €
  4. 15 : tržby 52 997 €, výsledok hospodárenia -42 932 €
  5. 16 : tržby 58 870 €, výsledok hospodárenia -14 157 €
  6. 17 : tržby 58 813 €, výsledok hospodárenia -17 380 €
  7. 18 : tržby 53 729 €, výsledok hospodárenia -13 672 €
  8. 19 : tržby 49 124 €, výsledok hospodárenia -18 872 €
  9. 20 : tržby 41 092 €, výsledok hospodárenia 152 631 €
  10. 21 : tržby 19 439 €, výsledok hospodárenia -14 693 €
  11. 22 : tržby 5 249 €, výsledok hospodárenia 120 905 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 3 894 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 5 394 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 5 566 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EuroMart RK s.r.o. (IČO 47237619), sídlo Ružomberok, je v registri zapísaná od 8. 2. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia EuroMart RK

Podľa Registra právnických osôb konajú za EuroMart RK 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci EuroMart RK

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch EuroMart RK
Podiely spoločníkov na vkladoch EuroMart RK Elyora s. r. o. 85,0 %, Bc. Marek Michalík 15,0 %. Spolu 5 000 €. Elyora s. r. o.: 4 250 €, 85,0 %Bc. Marek Michalík: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • Elyora s. r. o.85,0 %
  • Bc. Marek Michalík15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Elyora s. r. o.od 25. 8. 2026 4 250 €85,0 %
Bc. Marek Michalíkod 25. 8. 2026 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EuroMart RK

Za rok 2022 má EuroMart RK v závierke tržby 5 249 €, o 73,0 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +120 905 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 58 870 €.

Tržby 20225 249 €▼ −73,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022121 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025200 tis. €
Vlastné imanie 2025199 tis. €
Záväzky 2025619 €0,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 448 €
Zisková marža 2022+2 303,4 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov194 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát EuroMart RK

Súvaha EuroMart RK

Všetky čísla zo závierok EuroMart RK (14 rokov)
Čísla zo závierok EuroMart RK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—5 566 €199 830 €199 211 €619 €−2 448 €—
2024—5 394 €194 597 €193 645 €952 €−2 448 €—
2023—3 894 €188 765 €188 251 €514 €−2 450 €—
20225 249 €120 905 €213 208 €184 357 €28 851 €1 083 €+2 303,4 %
202119 439 €−14 693 €256 466 €63 452 €193 014 €13 636 €−75,6 %
202041 092 €152 631 €280 296 €78 145 €201 970 €36 044 €+371,4 %
201949 124 €−18 872 €557 438 €−74 486 €631 729 €44 145 €−38,4 %
201853 729 €−13 672 €596 695 €−55 614 €651 564 €49 402 €−25,4 %
201758 813 €−17 380 €573 165 €−41 942 €614 303 €48 098 €−29,6 %
201658 870 €−14 157 €586 830 €−24 562 €610 989 €51 200 €−24,0 %
201552 997 €−42 932 €628 676 €−10 405 €639 081 €22 131 €−81,0 %
201453 673 €41 359 €697 145 €32 527 €664 618 €−8 424 €+77,1 %
2013717 €−12 227 €938 514 €−8 832 €947 332 €−75 €−1 705,3 %
2012—−1 605 €4 932 €3 395 €1 537 €−1 402 €—

Riziko: zaplatí EuroMart RK?

EuroMart RK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom EuroMart RK v objeme 34 305 € z roku 2020. Najväčší objem je s odberateľom Slovenský pozemkový fond: 34 305 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv34 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202025. 7. 2020

História firmy EuroMart RK

Dátum vzniku EuroMart RK je 8. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62200/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 932 €
  3. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2014 firma vykázala 53 673 €.
  4. Nový štatutár: Ing. Dávid ŠkamlaKonateľ
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenský pozemkový fond, hodnota zmluvy 34 305 €. Firma vznikla 8. 2. 2012.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
  7. Nový štatutár: Ing. Maroš KerekaničKonateľ
  8. Nový spoločník: Bc. Marek MichalíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EuroMart RK

  • prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

EuroMart RK v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

EuroMart RK je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 100 € (15 487 závierok), EuroMart RK má 5 249 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 235 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EuroMart RK 88. z 95.

V odvetví v okrese Ružomberok235aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 487Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EuroMart RK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Ružomberok ›

Sídlo EuroMart RK: Ružomberok

EuroMart RK sídli na adrese A. Bernoláka 6, 034 50 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 089. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ružomberok4 386aktívnych
Subjektov v okrese Ružomberok8 089aktívnych
V tom istom odvetví235okres Ružomberok
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›

EuroMart RK: IČO, sídlo a základné údaje

EuroMart RK s.r.o. (IČO 47237619) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 8. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Ing. Dávid Škamla a Ing. Maroš Kerekanič. Za rok 2022 sú v závierke tržby 5 249 € a výsledok hospodárenia +120 905 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 2. 2012
ObecRužomberok
OkresOkres Ružomberok
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) EuroMart RK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 5 249 €, typická firma odvetvia 39 100 € (medián z 15 487 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›

Sieť prepojení firmy EuroMart RK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EuroMart RK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EuroMart RK

  • Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy435zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 5,8 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Sedin Golf Resort, a.s.PUBLISHING HOUSE, a.s.ByPo spol. s r.o.PSN a. s.Sport Park Stupava s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Ružomberok

SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Ružomberok

CPI Retails THREE, a.s.SCP - PSS, s.r.o.P.S. INVEST GROUP, s. r. o.CPI Services Slovakia, a. s.Skipark RK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk