Green Sepa Printing s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
5 581 €tržby 2025 ▼ 89 %+3 319 €zisk 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -165 €
- 14 : tržby 2 240 €, výsledok hospodárenia 1 747 €
- 15 : tržby 1 440 €, výsledok hospodárenia 960 €
- 16 : tržby 7 744 €, výsledok hospodárenia 1 797 €
- 17 : tržby 6 020 €, výsledok hospodárenia 1 588 €
- 18 : tržby 5 690 €, výsledok hospodárenia 119 €
- 19 : tržby 12 700 €, výsledok hospodárenia 38 €
- 20 : tržby 5 862 €, výsledok hospodárenia 330 €
- 21 : tržby 11 150 €, výsledok hospodárenia 676 €
- 22 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia 327 €
- 23 : tržby 9 812 €, výsledok hospodárenia 99 €
- 24 : tržby 49 771 €, výsledok hospodárenia 1 973 €
- 25 : tržby 5 581 €, výsledok hospodárenia 3 319 €
Green Sepa Printing s. r. o. (IČO 47235721) mala v roku 2025 tržby 5 581 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Green Sepa Printing
V roku 2025 mala Green Sepa Printing priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Green Sepa Printing
Podľa Registra právnických osôb koná za Green Sepa Printing 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci Green Sepa Printing
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- 4 Diamonds s. r. o.50,0 %
- Mgr. Marián Kokoruďa50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| 4 Diamonds s. r. o.od 8. 6. 2013 | 2 500 € | 50,0 % |
| Mgr. Marián Kokoruďaod 30. 12. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Green Sepa Printing
Za rok 2025 má Green Sepa Printing v závierke tržby 5 581 €, o 88,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 319 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 771 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 369 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Green Sepa Printing
Najvyššie tržby: rok 2024, 49 771 €. Najnižšie: rok 2015, 1 440 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 581 € |
| 2024 | 49 771 € |
| 2023 | 9 812 € |
| 2022 | 6 000 € |
| 2021 | 11 150 € |
| 2020 | 5 862 € |
| 2019 | 12 700 € |
| 2018 | 5 690 € |
| 2017 | 6 020 € |
| 2016 | 7 744 € |
| 2015 | 1 440 € |
| 2014 | 2 240 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 12 808 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 319 € |
| 2024 | 1 973 € |
| 2023 | 99 € |
| 2022 | 327 € |
| 2021 | 676 € |
| 2020 | 330 € |
| 2019 | 38 € |
| 2018 | 119 € |
| 2017 | 1 588 € |
| 2016 | 1 797 € |
| 2015 | 960 € |
| 2014 | 1 747 € |
| 2013 | −165 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Green Sepa Printing
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +59,5 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Green Sepa Printing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +59,5 % | +8,8 % |
| 2024 | +4,0 % | +6,0 % |
| 2023 | +1,0 % | +4,1 % |
| 2022 | +5,5 % | +4,6 % |
| 2021 | +6,1 % | +4,4 % |
| 2020 | +5,6 % | +3,4 % |
| 2019 | +0,3 % | +3,2 % |
| 2018 | +2,1 % | +3,6 % |
| 2017 | +26,4 % | +5,1 % |
| 2016 | +23,2 % | +4,6 % |
| 2015 | +66,7 % | +4,2 % |
| 2014 | +78,0 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2016 (+437,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −88,8 % |
| 2024 | +407,2 % |
| 2023 | +63,5 % |
| 2022 | −46,2 % |
| 2021 | +90,2 % |
| 2020 | −53,8 % |
| 2019 | +123,2 % |
| 2018 | −5,5 % |
| 2017 | −22,3 % |
| 2016 | +437,8 % |
| 2015 | −35,7 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Green Sepa Printing
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 177 €, vlastné imanie 17 808 € a záväzky 369 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 177 € | 17 808 € | 369 € |
| 2024 | 17 092 € | 14 489 € | 2 603 € |
| 2023 | 57 089 € | 12 516 € | 44 573 € |
| 2022 | 52 557 € | 12 418 € | 40 139 € |
| 2021 | 52 210 € | 12 091 € | 40 119 € |
| 2020 | 36 921 € | 11 415 € | 25 506 € |
| 2019 | 52 902 € | 11 084 € | 41 818 € |
| 2018 | 51 078 € | 11 046 € | 40 032 € |
| 2017 | 51 984 € | 10 927 € | 41 057 € |
| 2016 | 52 346 € | 9 339 € | 43 007 € |
| 2015 | 8 022 € | 7 542 € | 480 € |
| 2014 | 7 075 € | 6 582 € | 493 € |
| 2013 | 4 835 € | 4 835 € | — |
| 2012 | 4 835 € | 4 835 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Green Sepa Printing (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 581 € | 3 319 € | 18 177 € | 17 808 € | 369 € | 3 844 € | +59,5 % |
| 2024 | 49 771 € | 1 973 € | 17 092 € | 14 489 € | 2 603 € | 4 564 € | +4,0 % |
| 2023 | 9 812 € | 99 € | 57 089 € | 12 516 € | 44 573 € | 314 € | +1,0 % |
| 2022 | 6 000 € | 327 € | 52 557 € | 12 418 € | 40 139 € | 550 € | +5,5 % |
| 2021 | 11 150 € | 676 € | 52 210 € | 12 091 € | 40 119 € | 965 € | +6,1 % |
| 2020 | 5 862 € | 330 € | 36 921 € | 11 415 € | 25 506 € | 561 € | +5,6 % |
| 2019 | 12 700 € | 38 € | 52 902 € | 11 084 € | 41 818 € | −9 007 € | +0,3 % |
| 2018 | 5 690 € | 119 € | 51 078 € | 11 046 € | 40 032 € | 243 € | +2,1 % |
| 2017 | 6 020 € | 1 588 € | 51 984 € | 10 927 € | 41 057 € | 2 558 € | +26,4 % |
| 2016 | 7 744 € | 1 797 € | 52 346 € | 9 339 € | 43 007 € | 2 377 € | +23,2 % |
| 2015 | 1 440 € | 960 € | 8 022 € | 7 542 € | 480 € | 1 440 € | +66,7 % |
| 2014 | 2 240 € | 1 747 € | 7 075 € | 6 582 € | 493 € | 2 240 € | +78,0 % |
| 2013 | — | −165 € | 4 835 € | 4 835 € | — | — | — |
| 2012 | — | — | 4 835 € | 4 835 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Green Sepa Printing?
Peniaze od štátu: Green Sepa Printing
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Green Sepa Printing
Dátum vzniku Green Sepa Printing je 4. 10. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: Green Sepa Slatina s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76103/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 835 €
- Nový štatutár: Mgr. Marián KokoruďaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Green Sepa Slatina s. r. o., odvtedy Green Sepa Printing s. r. o.
- Nový spoločník: 4 Diamonds s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Mgr. Marián KokoruďaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 5 581 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Green Sepa Printing
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných, než základných služieb spojených s prenájmom,
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Polygrafická výroba
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- čistiace a upratovacie služby
- skladovanie
- baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- prenájom hnuteľných vecí
- donášková služba - rozvoz jedál
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Green Sepa Printing v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Green Sepa Printing je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Green Sepa Printing má 5 581 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Green Sepa Printing 1 699. z 1 901.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| Green Sepa Printing | 5 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Green Sepa Printing
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Green Sepa Printing s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Green Sepa Printing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 581 € | 45 458 € |
| 2024 | 49 771 € | 41 451 € |
| 2023 | 9 812 € | 39 296 € |
| 2022 | 6 000 € | 39 137 € |
| 2021 | 11 150 € | 36 517 € |
| 2020 | 5 862 € | 38 849 € |
| 2019 | 12 700 € | 41 634 € |
| 2018 | 5 690 € | 41 053 € |
| 2017 | 6 020 € | 40 920 € |
| 2016 | 7 744 € | 41 407 € |
| 2015 | 1 440 € | 40 006 € |
| 2014 | 2 240 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Green Sepa Printing | 5 581 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Reality1SK s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 12 730 € (2025)
- Negotiant s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 12 705 € (2025)
- Zia Real Estate s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 12 700 € (2025)
- CONTRACTUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 700 € (2025)
- CASMAR GROUP II, s. r. o.Trnava · tržby 12 700 € (2025)
- "Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov M.R.Štefánika 119"Šaľa · tržby 12 698 € (2025)
- E3U service s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 12 675 € (2025)
- PINIUS s. r. o.Banská Bystrica · tržby 12 669 € (2025)
- MERSI Real s.r.o.Rovinka · tržby 12 667 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Green Sepa Printing, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Green Sepa Printing: Bratislava - Staré Mesto
Green Sepa Printing sídli na adrese Obchodná 2, 811 06 Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 69 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Green Sepa Printing: IČO, sídlo a základné údaje
Green Sepa Printing s. r. o. (IČO 47235721) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 4. 10. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Mgr. Marián Kokoruďa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 581 € a výsledok hospodárenia +3 319 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 10. 2011 |
| Skoršie názvy | Green Sepa Slatina s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 369 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Green Sepa Printing s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 581 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Green Sepa Printing
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Green Sepa Printing
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Green Sepa Printing
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 242 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
4 Diamonds s. r. o.Nemoch s. r. o.Bergland s.r.o.M F P
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.