VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TERMINAL R1, s.r.o.

Banská Bystrica

556 389 €tržby 2019+17 165 €zisk 2019

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 7. 8. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

556 389 €tržby 2019
+17 165 €zisk 2019
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 14 : tržby 915 €, výsledok hospodárenia -318 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 106 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 020 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 259 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 845 €
  7. 19 : tržby 556 389 €, výsledok hospodárenia 17 165 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TERMINAL R1, s.r.o. (IČO 47225700), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 19. 11. 2013 do 7. 8. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci TERMINAL R1

osobné náklady v roku 2019 boli 49 049 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci TERMINAL R1

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok TERMINAL R1

Za rok 2019 má TERMINAL R1 v závierke tržby 556 389 €, a výsledok hospodárenia +17 165 €. Závierky máme za 7 rokov (2013 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2019: 556 389 €.

Tržby 2019556 tis. €
Výsledok hospodárenia 201917 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2019505 tis. €
Vlastné imanie 20191 618 €
Záväzky 2019501 tis. €99,2 % majetku
Pridaná hodnota 2019−16 tis. €
Zisková marža 2019+3,1 %medián odvetvia +0,7 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−3 383 €2013 až 2019

Výkaz ziskov a strát TERMINAL R1

Súvaha TERMINAL R1

Všetky čísla zo závierok TERMINAL R1 (7 rokov)
Čísla zo závierok TERMINAL R1 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2019556 389 €17 165 €504 686 €1 618 €500 827 €−15 615 €+3,1 %
2018—−1 845 €753 044 €−15 547 €768 591 €−1 671 €—
2017—−15 259 €304 727 €−13 703 €318 430 €−1 191 €—
2016—−2 020 €4 527 €1 557 €2 970 €−976 €—
2015—−1 106 €6 187 €3 577 €2 610 €——
2014915 €−318 €6 143 €4 682 €1 461 €723 €−34,8 %
2013——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí TERMINAL R1?

Peniaze od štátu: TERMINAL R1

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TERMINAL R1

Dátum vzniku TERMINAL R1 je 19. 11. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44221/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
  3. Prvé tržby po 6 rokoch bez tržiebZa rok 2019 firma vykázala 556 389 €.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 7, posledné tržby 556 389 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

TERMINAL R1 v odvetví pozemná doprava

TERMINAL R1 je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 101 305 € (6 220 závierok), TERMINAL R1 má 556 389 €, čo je 5,5-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 525 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TERMINAL R1 34. z 213.

V odvetví v okrese Banská Bystrica525aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 220Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+0,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TERMINAL R1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo TERMINAL R1: Banská Bystrica

TERMINAL R1 sídli na adrese Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 108 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 488aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 824aktívnych
V tom istom odvetví525okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese108aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

TERMINAL R1: IČO, sídlo a základné údaje

TERMINAL R1, s.r.o. (IČO 47225700) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 19. 11. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 7. 8. 2025, po 11 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 556 389 € a výsledok hospodárenia +17 165 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 49410
Vznik19. 11. 2013
Zánik7. 8. 2025
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy TERMINAL R1

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TERMINAL R1

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TERMINAL R1

  • Tendre42súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 191 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Banská Bystrica

ALL - TRANS s.r.o.MH-Sped, s.r.o.MEDICAL LOGISTIC s.r.o.IMC Project s.r.o.Iron Company, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk