VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

NERUDA PRODUCTION s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

14 294 109 €tržby 2025 ▲ 9 %+964 308 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 294 109 €tržby 2025 ▲ 9 %
+964 308 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 2 216 €, výsledok hospodárenia 72 €
  2. 14 : tržby 3 828 €, výsledok hospodárenia -86 €
  3. 15 : tržby 4 591 €, výsledok hospodárenia -673 €
  4. 16 : tržby 114 837 €, výsledok hospodárenia -5 453 €
  5. 17 : tržby 486 066 €, výsledok hospodárenia 32 870 €
  6. 18 : tržby 737 096 €, výsledok hospodárenia 76 858 €
  7. 19 : tržby 2 029 657 €, výsledok hospodárenia 195 175 €
  8. 20 : tržby 3 228 049 €, výsledok hospodárenia 511 081 €
  9. 21 : tržby 4 962 455 €, výsledok hospodárenia 476 976 €
  10. 22 : tržby 5 743 366 €, výsledok hospodárenia 241 851 €
  11. 23 : tržby 11 156 128 €, výsledok hospodárenia 7 078 €
  12. 24 : tržby 13 084 061 €, výsledok hospodárenia 48 633 €
  13. 25 : tržby 14 294 109 €, výsledok hospodárenia 964 308 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NERUDA PRODUCTION s.r.o. (IČO 47224690) mala v roku 2025 tržby 14 294 109 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci NERUDA PRODUCTION

V roku 2023 mala NERUDA PRODUCTION priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 2 605 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia NERUDA PRODUCTION

Podľa Registra právnických osôb konajú za NERUDA PRODUCTION 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci NERUDA PRODUCTION

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch NERUDA PRODUCTION
Podiely spoločníkov na vkladoch NERUDA PRODUCTION Colodey Group s.r.o. 50,0 %, Partl Group s.r.o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. Colodey Group s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %Partl Group s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Colodey Group s.r.o.50,0 %
  • Partl Group s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Colodey Group s.r.o.od 14. 8. 2025 2 500 €50,0 %
Partl Group s.r.o.od 14. 8. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok NERUDA PRODUCTION

Za rok 2025 má NERUDA PRODUCTION v závierke tržby 14 294 109 €, o 9,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +964 308 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 14 294 109 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 202 973 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202514,3 mil. €▲ +9,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025964 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20257,26 mil. €
Vlastné imanie 2025132 tis. €
Záväzky 20256,79 mil. €93,5 % majetku
Pridaná hodnota 20251,57 mil. €
Zisková marža 2025+6,7 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov2,55 mil. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov203 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát NERUDA PRODUCTION

Súvaha NERUDA PRODUCTION

Všetky čísla zo závierok NERUDA PRODUCTION (13 rokov)
Čísla zo závierok NERUDA PRODUCTION po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 294 109 €964 308 €7 257 363 €131 710 €6 787 455 €1 571 653 €+6,7 %
202413 084 061 €48 633 €5 399 099 €117 408 €5 281 691 €546 169 €+0,4 %
202311 156 128 €7 078 €3 684 539 €801 634 €2 882 905 €474 350 €+0,1 %
20225 743 366 €241 851 €2 056 867 €1 106 384 €950 483 €215 528 €+4,2 %
20214 962 455 €476 976 €2 135 788 €886 038 €1 249 750 €814 062 €+9,6 %
20203 228 049 €511 081 €1 970 636 €708 981 €1 261 655 €732 226 €+15,8 %
20192 029 657 €195 175 €831 932 €197 900 €634 032 €262 682 €+9,6 %
2018737 096 €76 858 €170 925 €97 203 €73 722 €110 093 €+10,4 %
2017486 066 €32 870 €115 676 €31 248 €79 660 €46 327 €+6,8 %
2016114 837 €−5 453 €15 781 €−1 140 €16 921 €−1 193 €−4,7 %
20154 591 €−673 €4 793 €4 313 €480 €−103 €−14,7 %
20143 828 €−86 €5 466 €4 986 €480 €513 €−2,2 %
20132 216 €72 €5 093 €5 072 €21 €93 €+3,2 %

Riziko: zaplatí NERUDA PRODUCTION?

NERUDA PRODUCTION a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom NERUDA PRODUCTION z rokov 2020 až 2021.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20202. 6. 2020

História firmy NERUDA PRODUCTION

Dátum vzniku NERUDA PRODUCTION je 5. 7. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: LILU s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/90291/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 2 216 € · majetok 5 093 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým LILU s.r.o., odvtedy NERUDA PRODUCTION s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023811504
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Tlačová agentúra Slovenskej republiky. Firma vznikla 5. 7. 2013.
  6. Nový štatutár: Ondřej NovotnýKonateľ
  7. Nový spoločník: Partl Group s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 14 294 109 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NERUDA PRODUCTION

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Počítačové služby
  • Vydavateľská činnosť
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Fotografické služby
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

NERUDA PRODUCTION v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

NERUDA PRODUCTION je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), NERUDA PRODUCTION má 14 294 109 €, čo je 265-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NERUDA PRODUCTION 7. z 1 229.

V odvetví v okrese Bratislava III2 255aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NERUDA PRODUCTION, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava III ›

Sídlo NERUDA PRODUCTION: Bratislava - Nové Mesto

NERUDA PRODUCTION sídli na adrese Vajnorská 31, 831 03 Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 601 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 601aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví2 255okres Bratislava III
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

NERUDA PRODUCTION: IČO, sídlo a základné údaje

NERUDA PRODUCTION s.r.o. (IČO 47224690) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 5. 7. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 294 109 € a výsledok hospodárenia +964 308 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 7. 2013
Skoršie názvyLILU s.r.o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov202 973 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) NERUDA PRODUCTION s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 14 294 109 €, typická firma odvetvia 53 909 €, čo je 265-násobok mediánu (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy NERUDA PRODUCTION

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NERUDA PRODUCTION

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu NERUDA PRODUCTION

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy192zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 97 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Podcaster s. r. o.MMG Gringo Barbers s.r.o.Partl Group s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Bratislava III

SYNOT Games SK s. r. o.ATS Industrial Automation s.r.o.ALISON Slovakia s.r.o.SYNCHRONIX, a.s.KODYS SOLUTIONS s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk