VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Muscleworld s. r. o.

Bratislava - Rača

45 316 €tržby 2014 ▲ 169 %+3 533 €zisk 2014

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 6. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

45 316 €tržby 2014 ▲ 169 %
+3 533 €zisk 2014
  1. 13 : tržby 16 833 €, výsledok hospodárenia -1 623 €
  2. 14 : tržby 45 316 €, výsledok hospodárenia 3 533 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Muscleworld s. r. o. (IČO 47211822), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 26. 7. 2013 do 2. 6. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Muscleworld

osobné náklady v roku 2014 boli 3 703 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Muscleworld

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Muscleworld

Za rok 2014 má Muscleworld v závierke tržby 45 316 €, o 169,2 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +3 533 €. Závierky máme za 2 roky (2013 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2014: 45 316 €.

Tržby 201445 tis. €▲ +169,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20143 533 €zisk
Majetok (aktíva) 201473 tis. €
Vlastné imanie 20146 909 €
Záväzky 201466 tis. €90,5 % majetku
Pridaná hodnota 20148 948 €
Zisková marža 2014+7,8 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky1 910 €2013 až 2014

Výkaz ziskov a strát Muscleworld

Súvaha Muscleworld

Všetky čísla zo závierok Muscleworld (2 roky)
Čísla zo závierok Muscleworld po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201445 316 €3 533 €72 685 €6 909 €65 776 €8 948 €+7,8 %
201316 833 €−1 623 €10 120 €3 377 €6 743 €762 €−9,6 %

Riziko: zaplatí Muscleworld?

Peniaze od štátu: Muscleworld

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Muscleworld

Dátum vzniku Muscleworld je 26. 7. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/90818/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 16 833 € · majetok 10 120 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 2, posledné tržby 45 316 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Muscleworld v odvetví administratívne a kancelárske služby

Muscleworld je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Muscleworld 1 126. z 2 210.

V odvetví v okrese Bratislava III5 202aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Muscleworld, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava III ›

Sídlo Muscleworld: Bratislava - Rača

Muscleworld sídli na adrese Púchovská 16, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 025aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví5 202okres Bratislava III
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Muscleworld: IČO, sídlo a základné údaje

Muscleworld s. r. o. (IČO 47211822) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 26. 7. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 6. 2016, po 2 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 45 316 € a výsledok hospodárenia +3 533 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82920
Vznik26. 7. 2013
Zánik2. 6. 2016
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Muscleworld

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Muscleworld

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Muscleworld

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy469zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.92) v okrese Bratislava III

FLORASERVIS, spol. s r.o.BAGSEY s. r. o.SNOTY s r.o.LKP marketing s. r. o.FRATOM s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk