ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Športová a rekreačná výchova
6 955 €tržby 2023 ▲ 22 %−1 610 €strata 2023aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 2 759 €, výsledok hospodárenia 589 €
- 14 : tržby 21 754 €, výsledok hospodárenia 626 €
- 15 : tržby 18 388 €, výsledok hospodárenia 515 €
- 16 : tržby 15 990 €, výsledok hospodárenia -3 913 €
- 17 : tržby 8 988 €, výsledok hospodárenia 1 487 €
- 18 : tržby 12 310 €, výsledok hospodárenia 69 €
- 19 : tržby 33 679 €, výsledok hospodárenia 6 714 €
- 20 : tržby 11 309 €, výsledok hospodárenia -2 282 €
- 21 : tržby 7 170 €, výsledok hospodárenia -257 €
- 22 : tržby 5 724 €, výsledok hospodárenia -6 122 €
- 23 : tržby 6 955 €, výsledok hospodárenia -1 610 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -158 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -260 €
ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka, s. r. o. (IČO 47210834), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 19. 6. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
V roku 2025 mala ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 3 420 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2023 | — | 3 420 € | — |
| 2022 | — | 5 625 € | — |
| 2021 | — | 6 698 € | — |
| 2020 | — | 2 556 € | 1 992 € |
| 2019 | — | 4 429 € | 3 345 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
Podľa Registra právnických osôb koná za ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Matej Mihal100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Matej Mihalod 26. 1. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
Za rok 2023 má ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka v závierke tržby 6 955 €, o 21,5 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −1 610 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 33 679 €.
Výkaz ziskov a strát ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
Najvyššie tržby: rok 2019, 33 679 €. Najnižšie: rok 2013, 2 759 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 6 955 € |
| 2022 | 5 724 € |
| 2021 | 7 170 € |
| 2020 | 11 309 € |
| 2019 | 33 679 € |
| 2018 | 12 310 € |
| 2017 | 8 988 € |
| 2016 | 15 990 € |
| 2015 | 18 388 € |
| 2014 | 21 754 € |
| 2013 | 2 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 7 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 602 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −260 € |
| 2024 | −158 € |
| 2023 | −1 610 € |
| 2022 | −6 122 € |
| 2021 | −257 € |
| 2020 | −2 282 € |
| 2019 | 6 714 € |
| 2018 | 69 € |
| 2017 | 1 487 € |
| 2016 | −3 913 € |
| 2015 | 515 € |
| 2014 | 626 € |
| 2013 | 589 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −23,1 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,6 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | −23,1 % | +5,2 % |
| 2022 | — | +4,5 % |
| 2021 | −3,6 % | +4,6 % |
| 2020 | −20,2 % | +3,5 % |
| 2019 | +19,9 % | +3,5 % |
| 2018 | +0,6 % | +4,2 % |
| 2017 | +16,5 % | +5,9 % |
| 2016 | −24,5 % | +5,5 % |
| 2015 | +2,8 % | +5,6 % |
| 2014 | +2,9 % | — |
| 2013 | +21,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2019 (+173,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | +21,5 % |
| 2022 | −20,2 % |
| 2021 | −36,6 % |
| 2020 | −66,4 % |
| 2019 | +173,6 % |
| 2018 | +37,0 % |
| 2017 | −43,8 % |
| 2016 | −13,0 % |
| 2015 | −15,5 % |
| 2014 | +688,5 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 906 €, vlastné imanie −118 € a záväzky 7 024 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 906 € | −118 € | 7 024 € |
| 2024 | 6 906 € | 142 € | 6 764 € |
| 2023 | 6 644 € | 300 € | 6 344 € |
| 2022 | 8 225 € | 1 909 € | 6 316 € |
| 2021 | 14 189 € | 8 032 € | 6 157 € |
| 2020 | 20 016 € | 8 288 € | 11 728 € |
| 2019 | 13 988 € | 10 572 € | 3 416 € |
| 2018 | 10 314 € | 2 371 € | 7 943 € |
| 2017 | 3 661 € | 3 789 € | −128 € |
| 2016 | 5 964 € | 2 818 € | 3 146 € |
| 2015 | 8 220 € | 6 730 € | 1 490 € |
| 2014 | 9 360 € | 5 626 € | 3 734 € |
| 2013 | 7 706 € | 5 589 € | 957 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −260 € | 6 906 € | −118 € | 7 024 € | −260 € | — |
| 2024 | — | −158 € | 6 906 € | 142 € | 6 764 € | −120 € | — |
| 2023 | 6 955 € | −1 610 € | 6 644 € | 300 € | 6 344 € | 1 901 € | −23,1 % |
| 2022 | 5 724 € | −6 122 € | 8 225 € | 1 909 € | 6 316 € | −1 059 € | −107,0 % |
| 2021 | 7 170 € | −257 € | 14 189 € | 8 032 € | 6 157 € | 2 166 € | −3,6 % |
| 2020 | 11 309 € | −2 282 € | 20 016 € | 8 288 € | 11 728 € | 500 € | −20,2 % |
| 2019 | 33 679 € | 6 714 € | 13 988 € | 10 572 € | 3 416 € | 11 607 € | +19,9 % |
| 2018 | 12 310 € | 69 € | 10 314 € | 2 371 € | 7 943 € | 3 961 € | +0,6 % |
| 2017 | 8 988 € | 1 487 € | 3 661 € | 3 789 € | −128 € | 4 438 € | +16,5 % |
| 2016 | 15 990 € | −3 913 € | 5 964 € | 2 818 € | 3 146 € | 9 843 € | −24,5 % |
| 2015 | 18 388 € | 515 € | 8 220 € | 6 730 € | 1 490 € | 5 640 € | +2,8 % |
| 2014 | 21 754 € | 626 € | 9 360 € | 5 626 € | 3 734 € | 4 483 € | +2,9 % |
| 2013 | 2 759 € | 589 € | 7 706 € | 5 589 € | 957 € | 619 € | +21,3 % |
Riziko: zaplatí ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka?
ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka z roku 2021.
História firmy ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
Dátum vzniku ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka je 19. 6. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/89956/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 2 759 € · majetok 7 706 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 19. 6. 2013.
- Nový spoločník: Matej MihalSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti - činnosť športových inštruktorov - tenis
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka v odvetví vzdelávanie
ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť športová a rekreačná výchova. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 34 232 € (4 428 závierok), ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka má 6 955 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 703 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka 202. z 240.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 809 €, polovica do 34 232 €, tri štvrtiny do 89 139 €; 10 % firiem má viac než 234 779 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 191 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 809 € |
| medián | 34 232 € |
| horný kvartil | 89 139 € |
| 10 % firiem má viac než | 234 779 € |
| ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka | 6 955 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 40 000 € |
| 2024 | — | 36 975 € |
| 2023 | 6 955 € | 34 232 € |
| 2022 | 5 724 € | 30 933 € |
| 2021 | 7 170 € | 26 543 € |
| 2020 | 11 309 € | 25 029 € |
| 2019 | 33 679 € | 30 230 € |
| 2018 | 12 310 € | 29 922 € |
| 2017 | 8 988 € | 28 056 € |
| 2016 | 15 990 € | 26 500 € |
| 2015 | 18 388 € | 26 250 € |
| 2014 | 21 754 € | — |
| 2013 | 2 759 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka | 6 955 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 43 500 € |
| medián kraja | 35 654 € |
| medián Slovenska | 34 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Základná škola s materskou školou, Stankovany 330Stankovany · tržby 16 841 € (2013)
- STORYLINE AGENCY s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 16 800 € (2025)
- Základná umelecká škola, Školská 2643, HriňováHriňová · tržby 16 750 € (2013)
- ES-SLOVAKIA, s. r. o.Nedožery-Brezany · tržby 16 740 € (2025)
- AŠ - EKOMIDO s. r. o.Bardejov · tržby 16 724 € (2025)
- Stredná odborná škola technická, Hviezdoslavova 5, RožňavaRožňava · tržby 16 715 € (2013)
- KZ-financie s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 704 € (2025)
- ConNet Group, s. r. o.Žilina · tržby 16 689 € (2025)
- PROFI LINGUA, s.r.o.Kováčová · tržby 16 674 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka: Bratislava - Petržalka
ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka sídli na adrese Gercenova 5, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka: IČO, sídlo a základné údaje
ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka, s. r. o. (IČO 47210834) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 19. 6. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Matej Mihal. Za rok 2023 sú v závierke tržby 6 955 € a výsledok hospodárenia −1 610 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Športová a rekreačná výchova (SK NACE 8551) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 6. 2013 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 6 955 €, typická firma odvetvia 34 232 € (medián z 4 428 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ITA PROFESSIONAL - tenisová prípravka
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy1 752zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 000 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Regionálny úrad školskej správy v Trnave106 zmlúv za 3 roky · 46 240 € · naposledy 8. 10. 2026Stredná športová škola24 zmlúv za 3 roky · 3 240 € · naposledy 7. 9. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Poľana16 zmlúv za 3 roky · 2 013 € · naposledy 1. 10. 2026 Všetkých 160 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.51) v okrese Bratislava V
Plavecká akadémia, s. r. o.Happy kids s. r. o.FyzioC s.r.o.Sport Vision, s. r. o.NASHIRA GOLD s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.