Štatistiky Kompletné dáta o firme

STUP 7 s.r.o.

Bratislava - Ružinov

1 500 €tržby 2015 ▲ 25 %+748 €zisk 2015

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 1. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 500 €tržby 2015 ▲ 25 %
+748 €zisk 2015
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 14 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 458 €
  3. 15 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 748 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STUP 7 s.r.o. (IČO 47196726), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 2. 8. 2013 do 11. 1. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 9

Ľudia a vlastníci STUP 7

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok STUP 7

Za rok 2015 má STUP 7 v závierke tržby 1 500 €, o 25,0 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +748 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 1 500 €.

Tržby 20151 500 €▲ +25,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2015748 €zisk
Majetok (aktíva) 20156 686 €
Vlastné imanie 20156 206 €
Záväzky 2015480 €7,2 % majetku
Pridaná hodnota 20151 230 €
Zisková marža 2015+49,9 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky1 206 €2013 až 2015

Výkaz ziskov a strát STUP 7

Súvaha STUP 7

Všetky čísla zo závierok STUP 7 (3 roky)
Čísla zo závierok STUP 7 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20151 500 €748 €6 686 €6 206 €480 €1 230 €+49,9 %
20141 200 €458 €5 938 €5 458 €480 €938 €+38,2 %
2013——5 000 €5 000 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí STUP 7?

Peniaze od štátu: STUP 7

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy STUP 7

Dátum vzniku STUP 7 je 2. 8. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/90969/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 3, posledné tržby 1 500 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

STUP 7 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

STUP 7 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 40 000 € (10 010 závierok), STUP 7 má 1 500 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STUP 7 1 661. z 1 728.

V odvetví v okrese Bratislava II2 946aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 010Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STUP 7, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava II ›

Sídlo STUP 7: Bratislava - Ružinov

STUP 7 sídli na adrese Sabinovská 10, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315. Na tej istej adrese je zapísaných 52 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 935aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 315aktívnych
V tom istom odvetví2 946okres Bratislava II
Na tej istej adrese52aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

STUP 7: IČO, sídlo a základné údaje

STUP 7 s.r.o. (IČO 47196726) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 8. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 1. 2017, po 3 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 1 500 € a výsledok hospodárenia +748 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 68310
Vznik2. 8. 2013
Zánik11. 1. 2017
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava II

Nové Apollo s. r. o.FR-INVEST Hranična, s.r.o.Jones Lang LaSalle s. r. o.BRS, a.s.insignis s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť