Joynup s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves · Činnosti reklamných agentúr
18 894 €tržby 2025 ▲ 1 449 %−639 €strata 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby 9 000 €, výsledok hospodárenia 2 006 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -27 592 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 926 €
- 19 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 25 306 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 142 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 147 €
- 22 : tržby 2 695 €, výsledok hospodárenia 51 €
- 23 : tržby 12 930 €, výsledok hospodárenia 1 348 €
- 24 : tržby 1 220 €, výsledok hospodárenia 1 840 €
- 25 : tržby 18 894 €, výsledok hospodárenia -639 €
Joynup s.r.o. (IČO 47195932) mala v roku 2025 tržby 18 894 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Joynup
Podľa Registra právnických osôb koná za Joynup 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Joynup
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Richard Olšovský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Richard Olšovskýod 12. 10. 2016 | 1 058 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Joynup
Za rok 2025 má Joynup v závierke tržby 18 894 €, o 1 448,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −639 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 30 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Joynup
Najvyššie tržby: rok 2019, 30 000 €. Najnižšie: rok 2024, 1 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 18 894 € |
| 2024 | 1 220 € |
| 2023 | 12 930 € |
| 2022 | 2 695 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 30 000 € |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 9 000 € |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 4 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 797 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −639 € |
| 2024 | 1 840 € |
| 2023 | 1 348 € |
| 2022 | 51 € |
| 2021 | 147 € |
| 2020 | 142 € |
| 2019 | 25 306 € |
| 2018 | −9 926 € |
| 2017 | −27 592 € |
| 2016 | 2 006 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Joynup
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,4 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Joynup | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −3,4 % | +6,8 % |
| 2024 | — | +4,5 % |
| 2023 | +10,4 % | +2,9 % |
| 2022 | +1,9 % | +3,0 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | +84,4 % | +2,1 % |
| 2018 | — | +2,6 % |
| 2017 | — | +3,7 % |
| 2016 | +22,3 % | +3,7 % |
| 2015 | — | +3,8 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Joynup
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 094 425 €, vlastné imanie 1 092 997 € a záväzky 1 428 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 094 425 € | 1 092 997 € | 1 428 € |
| 2024 | 1 341 047 € | 1 093 636 € | 247 411 € |
| 2023 | 1 345 202 € | 1 091 999 € | 253 203 € |
| 2022 | 330 558 € | 32 652 € | 297 906 € |
| 2021 | 1 270 245 € | 32 601 € | 1 237 644 € |
| 2020 | 304 372 € | 32 454 € | 271 918 € |
| 2019 | 63 862 € | 32 312 € | 31 359 € |
| 2018 | 59 455 € | −30 992 € | 90 447 € |
| 2017 | 111 609 € | −21 066 € | 132 675 € |
| 2016 | 14 175 € | 6 526 € | 7 649 € |
| 2015 | 5 000 € | 4 520 € | 480 € |
| 2014 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2013 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Joynup (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 894 € | −639 € | 1 094 425 € | 1 092 997 € | 1 428 € | 99 € | −3,4 % |
| 2024 | 1 220 € | 1 840 € | 1 341 047 € | 1 093 636 € | 247 411 € | −1 900 € | +150,8 % |
| 2023 | 12 930 € | 1 348 € | 1 345 202 € | 1 091 999 € | 253 203 € | 8 460 € | +10,4 % |
| 2022 | 2 695 € | 51 € | 330 558 € | 32 652 € | 297 906 € | 245 € | +1,9 % |
| 2021 | — | 147 € | 1 270 245 € | 32 601 € | 1 237 644 € | −318 € | — |
| 2020 | — | 142 € | 304 372 € | 32 454 € | 271 918 € | −1 462 € | — |
| 2019 | 30 000 € | 25 306 € | 63 862 € | 32 312 € | 31 359 € | 25 615 € | +84,4 % |
| 2018 | — | −9 926 € | 59 455 € | −30 992 € | 90 447 € | −9 775 € | — |
| 2017 | — | −27 592 € | 111 609 € | −21 066 € | 132 675 € | −26 392 € | — |
| 2016 | 9 000 € | 2 006 € | 14 175 € | 6 526 € | 7 649 € | 2 978 € | +22,3 % |
| 2015 | — | −480 € | 5 000 € | 4 520 € | 480 € | — | — |
| 2014 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2013 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Joynup?
Joynup a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Joynup v objeme 15 000 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská inovačná a energetická agentúra*: 15 000 € v 1 zmluve.
História firmy Joynup
Dátum vzniku Joynup je 13. 6. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: Space Spy Europe s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/89806/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023793156
- Zmena obchodného menaPredtým Space Spy Europe s.r.o., odvtedy Joynup s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Richard OlšovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská inovačná a energetická agentúra*, hodnota zmluvy 15 000 €. Firma vznikla 13. 6. 2013.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 18 894 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Joynup
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- administratívne služby
- výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Joynup v odvetví reklama a prieskum trhu
Joynup je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), Joynup má 18 894 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 125 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Joynup 290. z 406.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 930 €, polovica do 46 201 €, tri štvrtiny do 137 933 €; 10 % firiem má viac než 512 730 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 930 € |
| medián | 46 201 € |
| horný kvartil | 137 933 € |
| 10 % firiem má viac než | 512 730 € |
| Joynup | 18 894 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Joynup
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Joynup s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Joynup | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 18 894 € | 46 201 € |
| 2024 | 1 220 € | 44 912 € |
| 2023 | 12 930 € | 43 528 € |
| 2022 | 2 695 € | 42 000 € |
| 2021 | — | 38 418 € |
| 2020 | — | 35 954 € |
| 2019 | 30 000 € | 38 830 € |
| 2018 | — | 40 000 € |
| 2017 | — | 38 067 € |
| 2016 | 9 000 € | 37 467 € |
| 2015 | — | 36 369 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Joynup | 18 894 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 44 646 € |
| medián kraja | 48 367 € |
| medián Slovenska | 46 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MT solution s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 855 € (2025)
- BOYANTE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 851 € (2025)
- Diglly, s. r. o.Galanta · tržby 44 828 € (2025)
- Pong s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 818 € (2025)
- HAUSER s.r.o.Banská Bystrica · tržby 44 817 € (2018)
- dANTE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 800 € (2025)
- Mistral Slovakia s.r.o.Nové Zámky · tržby 44 762 € (2025)
- Marlotech s. r. o.Lúčnica nad Žitavou · tržby 44 761 € (2025)
- Infomusic s.r.o.Štúrovo · tržby 44 743 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Joynup, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›
Sídlo Joynup: Bratislava - Karlova Ves
Joynup sídli na adrese Kresánkova 7B, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 992 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 223. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Joynup: IČO, sídlo a základné údaje
Joynup s.r.o. (IČO 47195932) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 13. 6. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Richard Olšovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 894 € a výsledok hospodárenia −639 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 1 058 000 € |
| Vznik | 13. 6. 2013 |
| Skoršie názvy | Space Spy Europe s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Joynup s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 18 894 €, typická firma odvetvia 46 201 € (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Joynup
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Joynup
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Joynup
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 447 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava IV
Surgitech s. r. o.Alesa s. r. o.Istropolitana Advertising, s. r. o.IPON SK, s.r.o.MAYER/McCANN-ERICKSON, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.