VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MAPAVYJA s.r.o. v likvidácii

Zvolen

3 485 €tržby 2019 ▼ 77 %−350 €strata 2019

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 6. 5. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 485 €tržby 2019 ▼ 77 %
−350 €strata 2019
  1. 13 : tržby 10 649 €, výsledok hospodárenia -236 €
  2. 14 : tržby 14 386 €, výsledok hospodárenia 1 668 €
  3. 15 : tržby 13 212 €, výsledok hospodárenia 2 541 €
  4. 16 : tržby 16 100 €, výsledok hospodárenia 1 920 €
  5. 17 : tržby 16 850 €, výsledok hospodárenia 1 415 €
  6. 18 : tržby 14 876 €, výsledok hospodárenia 1 025 €
  7. 19 : tržby 3 485 €, výsledok hospodárenia -350 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 308 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -46 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MAPAVYJA s.r.o. v likvidácii (IČO 47195916), sídlo Zvolen, je v registri zapísaná od 7. 6. 2013 do 6. 5. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MAPAVYJA s.r.o.

osobné náklady v roku 2019 boli 2 311 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci MAPAVYJA s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MAPAVYJA s.r.o.

Za rok 2019 má MAPAVYJA s.r.o. v závierke tržby 3 485 €, o 76,6 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −350 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2017: 16 850 €.

Tržby 20193 485 €▼ −76,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−350 €strata
Majetok (aktíva) 202112 tis. €
Vlastné imanie 202112 tis. €
Záväzky 202133 €0,3 % majetku
Pridaná hodnota 2021−171 €
Zisková marža 2019−10,0 %medián odvetvia +0,7 %
Súčet výsledkov za 9 rokov6 629 €2013 až 2021

Výkaz ziskov a strát MAPAVYJA s.r.o.

Súvaha MAPAVYJA s.r.o.

Všetky čísla zo závierok MAPAVYJA s.r.o. (9 rokov)
Čísla zo závierok MAPAVYJA s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2021—−46 €11 662 €11 629 €33 €−171 €—
2020—−1 308 €11 983 €11 675 €308 €−1 252 €—
20193 485 €−350 €13 191 €12 983 €208 €2 073 €−10,0 %
201814 876 €1 025 €15 314 €13 333 €1 981 €9 148 €+6,9 %
201716 850 €1 415 €14 474 €12 307 €2 167 €12 018 €+8,4 %
201616 100 €1 920 €13 152 €10 892 €2 260 €11 291 €+11,9 %
201513 212 €2 541 €10 236 €8 972 €1 264 €8 383 €+19,2 %
201414 386 €1 668 €8 821 €6 432 €2 389 €2 327 €+11,6 %
201310 649 €−236 €6 587 €4 764 €1 823 €132 €−2,2 %

Riziko: zaplatí MAPAVYJA s.r.o.?

Peniaze od štátu: MAPAVYJA s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MAPAVYJA s.r.o.

Dátum vzniku MAPAVYJA s.r.o. je 7. 6. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24308/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 10 649 € · majetok 6 587 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MAPAVYJA s.r.o. v odvetví pozemná doprava

MAPAVYJA s.r.o. je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 101 305 € (6 220 závierok), MAPAVYJA s.r.o. má 3 485 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 264 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAPAVYJA s.r.o. 88. z 91.

V odvetví v okrese Zvolen264aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 220Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+0,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAPAVYJA s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Zvolen ›

Sídlo MAPAVYJA s.r.o.: Zvolen

MAPAVYJA s.r.o. sídli na adrese Kozačeka 2401, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 365 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.

Subjektov v obci Zvolen7 365aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 367aktívnych
V tom istom odvetví264okres Zvolen

Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

MAPAVYJA s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

MAPAVYJA s.r.o. v likvidácii (IČO 47195916) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 7. 6. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 6. 5. 2021, po 7 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 3 485 € a výsledok hospodárenia −350 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 49410
Vznik7. 6. 2013
Zánik6. 5. 2021
ObecZvolen
OkresOkres Zvolen
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MAPAVYJA s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAPAVYJA s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MAPAVYJA s.r.o.

  • Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Zvolen

AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Zvolen

D.K.C., s.r.o.TENEDOR, s.r.o. „v konkurze“RAILROADTRANS s.r.o.KUHO - MK s.r.o.KAMOĎA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk