Nabl, s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Zber iného ako nebezpečného odpadu
20 180 €tržby 2025 ▲ 27 %+415 €zisk 2025aktívna 13 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 800 €, výsledok hospodárenia -4 266 €
- 14 : tržby 13 700 €, výsledok hospodárenia -1 244 €
- 15 : tržby 8 550 €, výsledok hospodárenia -6 061 €
- 16 : tržby 16 125 €, výsledok hospodárenia 9 473 €
- 17 : tržby 7 975 €, výsledok hospodárenia -497 €
- 18 : tržby 6 884 €, výsledok hospodárenia -1 758 €
- 19 : tržby 12 629 €, výsledok hospodárenia 4 758 €
- 20 : tržby 17 375 €, výsledok hospodárenia -733 €
- 21 : tržby 19 300 €, výsledok hospodárenia 294 €
- 22 : tržby 13 330 €, výsledok hospodárenia -5 264 €
- 23 : tržby 22 005 €, výsledok hospodárenia 4 706 €
- 24 : tržby 15 845 €, výsledok hospodárenia -3 206 €
- 25 : tržby 20 180 €, výsledok hospodárenia 415 €
Nabl, s.r.o. (IČO 47186542) mala v roku 2025 tržby 20 180 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 17. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Nabl
V roku 2025 mala Nabl priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 8 655 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 8 655 € | — |
| 2024 | — | 8 689 € | — |
| 2023 | — | 6 488 € | — |
| 2022 | — | 6 300 € | — |
| 2021 | — | 5 298 € | — |
| 2020 | — | 542 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Nabl
Podľa Registra právnických osôb koná za Nabl 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Nabl
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- RNDr. Blanka Kiripolská100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| RNDr. Blanka Kiripolskáod 5. 4. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Nabl
Za rok 2025 má Nabl v závierke tržby 20 180 €, o 27,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +415 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 22 005 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Nabl
Najvyššie tržby: rok 2023, 22 005 €. Najnižšie: rok 2013, 1 800 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 20 180 € |
| 2024 | 15 845 € |
| 2023 | 22 005 € |
| 2022 | 13 330 € |
| 2021 | 19 300 € |
| 2020 | 17 375 € |
| 2019 | 12 629 € |
| 2018 | 6 884 € |
| 2017 | 7 975 € |
| 2016 | 16 125 € |
| 2015 | 8 550 € |
| 2014 | 13 700 € |
| 2013 | 1 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 8 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 383 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 415 € |
| 2024 | −3 206 € |
| 2023 | 4 706 € |
| 2022 | −5 264 € |
| 2021 | 294 € |
| 2020 | −733 € |
| 2019 | 4 758 € |
| 2018 | −1 758 € |
| 2017 | −497 € |
| 2016 | 9 473 € |
| 2015 | −6 061 € |
| 2014 | −1 244 € |
| 2013 | −4 266 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Nabl
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,1 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Nabl | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,1 % | +4,5 % |
| 2024 | −20,2 % | +3,4 % |
| 2023 | +21,4 % | +1,9 % |
| 2022 | −39,5 % | +2,4 % |
| 2021 | +1,5 % | +3,4 % |
| 2020 | −4,2 % | +2,6 % |
| 2019 | +37,7 % | +1,3 % |
| 2018 | −25,5 % | +1,8 % |
| 2017 | −6,2 % | +2,6 % |
| 2016 | +58,7 % | +2,2 % |
| 2015 | −70,9 % | +1,9 % |
| 2014 | −9,1 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 11 rokov, najviac v roku 2016 (+88,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +27,4 % |
| 2024 | −28,0 % |
| 2023 | +65,1 % |
| 2022 | −30,9 % |
| 2021 | +11,1 % |
| 2020 | +37,6 % |
| 2019 | +83,5 % |
| 2018 | −13,7 % |
| 2017 | −50,5 % |
| 2016 | +88,6 % |
| 2015 | −37,6 % |
| 2014 | +661,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Nabl
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 696 €, vlastné imanie 3 463 € a záväzky 1 233 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 696 € | 3 463 € | 1 233 € |
| 2024 | 4 244 € | 3 047 € | 1 197 € |
| 2023 | 7 157 € | 6 254 € | 903 € |
| 2022 | 3 322 € | 1 548 € | 1 774 € |
| 2021 | 12 889 € | 6 813 € | 6 076 € |
| 2020 | 16 196 € | 6 520 € | 9 676 € |
| 2019 | 19 489 € | 7 251 € | 12 238 € |
| 2018 | 1 713 € | 2 493 € | −780 € |
| 2017 | 3 929 € | 4 251 € | −322 € |
| 2016 | 7 458 € | 8 655 € | −1 197 € |
| 2015 | 8 076 € | −1 061 € | 9 137 € |
| 2014 | 14 126 € | −510 € | 14 636 € |
| 2013 | 18 698 € | 734 € | 17 964 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Nabl (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 180 € | 415 € | 4 696 € | 3 463 € | 1 233 € | 10 763 € | +2,1 % |
| 2024 | 15 845 € | −3 206 € | 4 244 € | 3 047 € | 1 197 € | 7 105 € | −20,2 % |
| 2023 | 22 005 € | 4 706 € | 7 157 € | 6 254 € | 903 € | 13 717 € | +21,4 % |
| 2022 | 13 330 € | −5 264 € | 3 322 € | 1 548 € | 1 774 € | 8 229 € | −39,5 % |
| 2021 | 19 300 € | 294 € | 12 889 € | 6 813 € | 6 076 € | 12 493 € | +1,5 % |
| 2020 | 17 375 € | −733 € | 16 196 € | 6 520 € | 9 676 € | 7 854 € | −4,2 % |
| 2019 | 12 629 € | 4 758 € | 19 489 € | 7 251 € | 12 238 € | 3 973 € | +37,7 % |
| 2018 | 6 884 € | −1 758 € | 1 713 € | 2 493 € | −780 € | −1 169 € | −25,5 % |
| 2017 | 7 975 € | −497 € | 3 929 € | 4 251 € | −322 € | 3 074 € | −6,2 % |
| 2016 | 16 125 € | 9 473 € | 7 458 € | 8 655 € | −1 197 € | 11 494 € | +58,7 % |
| 2015 | 8 550 € | −6 061 € | 8 076 € | −1 061 € | 9 137 € | 6 157 € | −70,9 % |
| 2014 | 13 700 € | −1 244 € | 14 126 € | −510 € | 14 636 € | 9 932 € | −9,1 % |
| 2013 | 1 800 € | −4 266 € | 18 698 € | 734 € | 17 964 € | −133 € | −237,0 % |
Riziko: zaplatí Nabl?
Nabl a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Nabl v objeme 48 800 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Snina, Mestský úrad Snina: 48 800 € v 1 zmluve.
História firmy Nabl
Dátum vzniku Nabl je 31. 5. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/89594/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 800 € · majetok 18 698 €
- Nový spoločník: RNDr. Blanka KiripolskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Snina, Mestský úrad Snina, hodnota zmluvy 48 800 €. Firma vznikla 31. 5. 2013.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 20 180 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Nabl
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,
- podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- vedenie účtovníctva,
- administratívne služby,
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- odborná príprava v oblasti enviromentálneho manažérstva a audit,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Nabl v odvetví zber a spracúvanie odpadu
Nabl je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť zber iného ako nebezpečného odpadu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 104 584 € (1 011 závierok), Nabl má 20 180 €, čo je 19 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 64 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nabl 25. z 32.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 553 €, polovica do 104 584 €, tri štvrtiny do 628 221 €; 10 % firiem má viac než 2 288 512 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 948 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 553 € |
| medián | 104 584 € |
| horný kvartil | 628 221 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 288 512 € |
| Nabl | 20 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Nabl
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Nabl s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Nabl | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 20 180 € | 104 584 € |
| 2024 | 15 845 € | 112 457 € |
| 2023 | 22 005 € | 129 000 € |
| 2022 | 13 330 € | 142 475 € |
| 2021 | 19 300 € | 129 284 € |
| 2020 | 17 375 € | 124 850 € |
| 2019 | 12 629 € | 153 251 € |
| 2018 | 6 884 € | 157 005 € |
| 2017 | 7 975 € | 156 931 € |
| 2016 | 16 125 € | 137 278 € |
| 2015 | 8 550 € | 141 155 € |
| 2014 | 13 700 € | — |
| 2013 | 1 800 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Nabl | 20 180 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 211 023 € |
| medián kraja | 92 094 € |
| medián Slovenska | 104 584 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Technické služby mesta SobranceSobrance · tržby 44 844 € (2013)
- DoubleEs s. r. o.Margecany · tržby 44 832 € (2025)
- RECYPLAST s.r.o.Nitra · tržby 44 813 € (2025)
- PNP s. r. o.Veľký Krtíš · tržby 44 811 € (2025)
- Livero s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 44 704 € (2025)
- COUNSELOR s.r.o.Nové Zámky · tržby 44 591 € (2025)
- double vision, s. r. o.Dolná Streda · tržby 44 329 € (2025)
- DUKRA construct, s. r. o.Trnava · tržby 43 631 € (2024)
- KROVMONT s.r.o.Dolný Kubín · tržby 43 465 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nabl, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Nabl: Bratislava - Petržalka
Nabl sídli na adrese Rovniankova 2/1658, 851 02 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Nabl: IČO, sídlo a základné údaje
Nabl, s.r.o. (IČO 47186542) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 31. 5. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je RNDr. Blanka Kiripolská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 180 € a výsledok hospodárenia +415 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zber iného ako nebezpečného odpadu (SK NACE 3811) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 5. 2013 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) Nabl, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 180 €, typická firma odvetvia 104 584 € (medián z 1 011 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Nabl
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Nabl
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Nabl
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 805 tis. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 618 tis. €
- Končiace zmluvy185zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 100 €
- Výhry konkurentov49firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 147 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Zuzana Surničinová1 897 zmlúv za 3 roky · 191 794 € · naposledy 15. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny164 zmlúv za 3 roky · 2 903 913 € · naposledy 8. 10. 2026ENVI-PAK, a.s. Bratislava141 zmlúv za 3 roky · 180 952 € · naposledy 3. 6. 2026 Všetkých 14 182 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.11) v okrese Bratislava V
EMS RACING SLOVAKIA s. r. o.BELOM, s.r.o.TASTA s. r. o.NATURA ART, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.