IMUNO TT s.r.o.
Trnava · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
146 922 €tržby 2025 ▼ 19 %+41 780 €zisk 2025aktívna 13 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 865 €, výsledok hospodárenia -2 488 €
- 14 : tržby 112 999 €, výsledok hospodárenia 13 733 €
- 15 : tržby 108 196 €, výsledok hospodárenia 9 279 €
- 16 : tržby 114 434 €, výsledok hospodárenia 10 336 €
- 17 : tržby 151 782 €, výsledok hospodárenia -2 256 €
- 18 : tržby 134 344 €, výsledok hospodárenia 8 021 €
- 19 : tržby 148 012 €, výsledok hospodárenia 4 288 €
- 20 : tržby 129 535 €, výsledok hospodárenia -623 €
- 21 : tržby 128 521 €, výsledok hospodárenia -9 515 €
- 22 : tržby 154 242 €, výsledok hospodárenia 15 521 €
- 23 : tržby 181 923 €, výsledok hospodárenia 9 297 €
- 24 : tržby 182 048 €, výsledok hospodárenia 51 062 €
- 25 : tržby 146 922 €, výsledok hospodárenia 41 780 €
IMUNO TT s.r.o. (IČO 47181681) mala v roku 2025 tržby 146 922 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IMUNO TT
V roku 2025 mala IMUNO TT priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 59 001 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 59 001 € | 43 371 € |
| 2024 | — | 80 558 € | 57 326 € |
| 2023 | — | 141 443 € | 102 649 € |
| 2022 | — | 95 378 € | 68 911 € |
| 2021 | — | 101 149 € | 73 293 € |
| 2020 | — | 81 031 € | 59 945 € |
| 2019 | — | 78 716 € | 57 775 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 43 371 €
- Odvody zamestnávateľa 22 % 13 110 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia IMUNO TT
Podľa Registra právnických osôb konajú za IMUNO TT 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci IMUNO TT
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- MUDr. Miroslav Bajer60,0 %
- MUDr. Boris Bajer20,0 %
- RNDr. Alena Bajerová20,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Miroslav Bajerod 31. 5. 2013 | 3 000 € | 60,0 % |
| MUDr. Boris Bajerod 31. 5. 2013 | 1 000 € | 20,0 % |
| RNDr. Alena Bajerováod 31. 5. 2013 | 1 000 € | 20,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IMUNO TT
Za rok 2025 má IMUNO TT v závierke tržby 146 922 €, o 19,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +41 780 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 182 048 €.
Výkaz ziskov a strát IMUNO TT
Najvyššie tržby: rok 2024, 182 048 €. Najnižšie: rok 2013, 1 865 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 146 922 € |
| 2024 | 182 048 € |
| 2023 | 181 923 € |
| 2022 | 154 242 € |
| 2021 | 128 521 € |
| 2020 | 129 535 € |
| 2019 | 148 012 € |
| 2018 | 134 344 € |
| 2017 | 151 782 € |
| 2016 | 114 434 € |
| 2015 | 108 196 € |
| 2014 | 112 999 € |
| 2013 | 1 865 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 148 435 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 41 780 € |
| 2024 | 51 062 € |
| 2023 | 9 297 € |
| 2022 | 15 521 € |
| 2021 | −9 515 € |
| 2020 | −623 € |
| 2019 | 4 288 € |
| 2018 | 8 021 € |
| 2017 | −2 256 € |
| 2016 | 10 336 € |
| 2015 | 9 279 € |
| 2014 | 13 733 € |
| 2013 | −2 488 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IMUNO TT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,4 %, medián odvetvia +15,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IMUNO TT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +28,4 % | +15,6 % |
| 2024 | +28,0 % | +16,0 % |
| 2023 | +5,1 % | +17,2 % |
| 2022 | +10,1 % | +16,1 % |
| 2021 | −7,4 % | +15,7 % |
| 2020 | −0,5 % | +14,2 % |
| 2019 | +2,9 % | +13,5 % |
| 2018 | +6,0 % | +11,4 % |
| 2017 | −1,5 % | +10,2 % |
| 2016 | +9,0 % | +10,9 % |
| 2015 | +8,6 % | +9,9 % |
| 2014 | +12,2 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 11 rokov, najviac v roku 2017 (+32,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −19,3 % |
| 2024 | +0,1 % |
| 2023 | +17,9 % |
| 2022 | +20,0 % |
| 2021 | −0,8 % |
| 2020 | −12,5 % |
| 2019 | +10,2 % |
| 2018 | −11,5 % |
| 2017 | +32,6 % |
| 2016 | +5,8 % |
| 2015 | −4,3 % |
| 2014 | +5 958,9 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IMUNO TT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 100 280 €, vlastné imanie 83 801 € a záväzky 16 479 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 100 280 € | 83 801 € | 16 479 € |
| 2024 | 109 529 € | 82 021 € | 27 508 € |
| 2023 | 49 083 € | 31 959 € | 17 124 € |
| 2022 | 49 920 € | 28 871 € | 21 049 € |
| 2021 | 46 745 € | 13 350 € | 33 395 € |
| 2020 | 51 350 € | 26 886 € | 24 464 € |
| 2019 | 56 193 € | 27 509 € | 28 552 € |
| 2018 | 69 177 € | 23 221 € | 45 877 € |
| 2017 | 82 478 € | 19 335 € | 63 063 € |
| 2016 | 99 314 € | 35 860 € | 63 321 € |
| 2015 | 62 767 € | 25 524 € | 37 243 € |
| 2014 | 69 302 € | 16 245 € | 52 365 € |
| 2013 | 19 040 € | 2 512 € | 16 528 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IMUNO TT (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 922 € | 41 780 € | 100 280 € | 83 801 € | 16 479 € | 114 427 € | +28,4 % |
| 2024 | 182 048 € | 51 062 € | 109 529 € | 82 021 € | 27 508 € | 143 532 € | +28,0 % |
| 2023 | 181 923 € | 9 297 € | 49 083 € | 31 959 € | 17 124 € | 152 564 € | +5,1 % |
| 2022 | 154 242 € | 15 521 € | 49 920 € | 28 871 € | 21 049 € | 119 863 € | +10,1 % |
| 2021 | 128 521 € | −9 515 € | 46 745 € | 13 350 € | 33 395 € | 100 269 € | −7,4 % |
| 2020 | 129 535 € | −623 € | 51 350 € | 26 886 € | 24 464 € | 96 433 € | −0,5 % |
| 2019 | 148 012 € | 4 288 € | 56 193 € | 27 509 € | 28 552 € | 108 955 € | +2,9 % |
| 2018 | 134 344 € | 8 021 € | 69 177 € | 23 221 € | 45 877 € | 103 048 € | +6,0 % |
| 2017 | 151 782 € | −2 256 € | 82 478 € | 19 335 € | 63 063 € | 87 232 € | −1,5 % |
| 2016 | 114 434 € | 10 336 € | 99 314 € | 35 860 € | 63 321 € | 82 950 € | +9,0 % |
| 2015 | 108 196 € | 9 279 € | 62 767 € | 25 524 € | 37 243 € | 81 518 € | +8,6 % |
| 2014 | 112 999 € | 13 733 € | 69 302 € | 16 245 € | 52 365 € | 85 496 € | +12,2 % |
| 2013 | 1 865 € | −2 488 € | 19 040 € | 2 512 € | 16 528 € | −1 115 € | −133,4 % |
Riziko: zaplatí IMUNO TT?
IMUNO TT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 35 zmlúv s dodávateľom IMUNO TT z rokov 2013 až 2026.
Rok s najväčším objemom: 2013, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 € |
| 2025 | 3 | 0 € |
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2023 | 2 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 4 | 0 € |
| 2019 | 5 | 0 € |
| 2018 | 3 | 0 € |
| 2017 | 4 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 3 | 0 € |
| 2013 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy IMUNO TT
Dátum vzniku IMUNO TT je 31. 5. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31799/T
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 31. 5. 2013.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 865 € · majetok 19 040 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023789020 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: RNDr. Alena BajerováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 146 922 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IMUNO TT
- Špecializovaná ambulancia v odbore klinická imunológia a alergológia
- Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
IMUNO TT v odvetví zdravotníctvo
IMUNO TT je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), IMUNO TT má 146 922 €, čo je 80 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 291 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IMUNO TT 113. z 177.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 271 €, polovica do 182 628 €, tri štvrtiny do 285 205 €; 10 % firiem má viac než 569 843 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 380 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 271 € |
| medián | 182 628 € |
| horný kvartil | 285 205 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 843 € |
| IMUNO TT | 146 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IMUNO TT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IMUNO TT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IMUNO TT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 146 922 € | 182 628 € |
| 2024 | 182 048 € | 175 599 € |
| 2023 | 181 923 € | 163 176 € |
| 2022 | 154 242 € | 137 725 € |
| 2021 | 128 521 € | 124 862 € |
| 2020 | 129 535 € | 106 843 € |
| 2019 | 148 012 € | 104 587 € |
| 2018 | 134 344 € | 91 376 € |
| 2017 | 151 782 € | 83 388 € |
| 2016 | 114 434 € | 80 657 € |
| 2015 | 108 196 € | 74 516 € |
| 2014 | 112 999 € | — |
| 2013 | 1 865 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IMUNO TT | 146 922 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 182 932 € |
| medián kraja | 189 250 € |
| medián Slovenska | 182 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ONCOMEDICAL, s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 364 847 € (2025)
- SORRISSO s.r.o.Čataj · tržby 364 610 € (2025)
- DIAGMED s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 364 550 € (2025)
- PALMED, s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 364 538 € (2025)
- iDental, s.r.o.Prešov · tržby 363 993 € (2025)
- Galileo - Medici, s.r.o.Topoľníky · tržby 363 865 € (2025)
- Kardiomedina s. r. o.Ružomberok · tržby 363 846 € (2025)
- GynMart, gynekologické centrum, s.r.o.Martin · tržby 363 777 € (2025)
- MEDISON PLUS, s.r.o.Kúty · tržby 363 711 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IMUNO TT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IMUNO TT: Trnava
IMUNO TT sídli na adrese Špačinská cesta 1571/115, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
IMUNO TT: IČO, sídlo a základné údaje
IMUNO TT s.r.o. (IČO 47181681) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 31. 5. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú MUDr. Miroslav Bajer a RNDr. Alena Bajerová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 146 922 € a výsledok hospodárenia +41 780 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 5. 2013 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) IMUNO TT s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 146 922 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy IMUNO TT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu IMUNO TT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IMUNO TT
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy42zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 300 €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 056 zmlúv za 3 roky · 1 447 022 € · naposledy 1. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen244 zmlúv za 3 roky · 1 795 359 € · naposledy 25. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja234 zmlúv za 3 roky · 80 € · naposledy 2. 10. 2026 Všetkých 422 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AESCULAP-družstvo neštátnych zdravotníckych…
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Trnava
Očné centrum, s.r.o.MEDICAN-JAS, s.r.o.AGAVE, s.r.o.CHIROF s.r.o.EndoCorp s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.