GREGORY Real, s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
27 419 €tržby 2025 ▲ 8 %+938 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 34 145 €, výsledok hospodárenia -2 337 €
- 14 : tržby 53 172 €, výsledok hospodárenia -13 372 €
- 15 : tržby 60 816 €, výsledok hospodárenia 7 856 €
- 16 : tržby 45 017 €, výsledok hospodárenia 5 094 €
- 17 : tržby 25 129 €, výsledok hospodárenia -6 569 €
- 18 : tržby 32 395 €, výsledok hospodárenia 7 704 €
- 19 : tržby 26 823 €, výsledok hospodárenia -3 680 €
- 20 : tržby 18 170 €, výsledok hospodárenia -3 252 €
- 21 : tržby 26 475 €, výsledok hospodárenia 1 618 €
- 22 : tržby 55 400 €, výsledok hospodárenia 20 165 €
- 23 : tržby 40 800 €, výsledok hospodárenia 11 221 €
- 24 : tržby 25 300 €, výsledok hospodárenia -5 086 €
- 25 : tržby 27 419 €, výsledok hospodárenia 938 €
GREGORY Real, s.r.o. (IČO 47174021) mala v roku 2025 tržby 27 419 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GREGORY Real
osobné náklady v roku 2022 boli 1 885 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | — | 1 885 € | — |
| 2019 | — | 4 333 € | — |
| 2016 | — | 6 041 € | — |
| 2015 | — | 6 117 € | — |
| 2014 | — | 5 667 € | — |
| 2013 | — | 3 171 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ GREGORY Real
Podľa Registra právnických osôb koná za GREGORY Real 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník GREGORY Real
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok GREGORY Real
Za rok 2025 má GREGORY Real v závierke tržby 27 419 €, o 8,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +938 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 60 816 €.
Výkaz ziskov a strát GREGORY Real
Najvyššie tržby: rok 2015, 60 816 €. Najnižšie: rok 2020, 18 170 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 27 419 € |
| 2024 | 25 300 € |
| 2023 | 40 800 € |
| 2022 | 55 400 € |
| 2021 | 26 475 € |
| 2020 | 18 170 € |
| 2019 | 26 823 € |
| 2018 | 32 395 € |
| 2017 | 25 129 € |
| 2016 | 45 017 € |
| 2015 | 60 816 € |
| 2014 | 53 172 € |
| 2013 | 34 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 20 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 938 € |
| 2024 | −5 086 € |
| 2023 | 11 221 € |
| 2022 | 20 165 € |
| 2021 | 1 618 € |
| 2020 | −3 252 € |
| 2019 | −3 680 € |
| 2018 | 7 704 € |
| 2017 | −6 569 € |
| 2016 | 5 094 € |
| 2015 | 7 856 € |
| 2014 | −13 372 € |
| 2013 | −2 337 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GREGORY Real
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,4 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GREGORY Real | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,4 % | +8,8 % |
| 2024 | −20,1 % | +6,0 % |
| 2023 | +27,5 % | +4,1 % |
| 2022 | +36,4 % | +4,6 % |
| 2021 | +6,1 % | +4,4 % |
| 2020 | −17,9 % | +3,4 % |
| 2019 | −13,7 % | +3,2 % |
| 2018 | +23,8 % | +3,6 % |
| 2017 | −26,1 % | +5,1 % |
| 2016 | +11,3 % | +4,6 % |
| 2015 | +12,9 % | +4,2 % |
| 2014 | −25,1 % | — |
| 2013 | −6,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2022 (+109,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,4 % |
| 2024 | −38,0 % |
| 2023 | −26,4 % |
| 2022 | +109,3 % |
| 2021 | +45,7 % |
| 2020 | −32,3 % |
| 2019 | −17,2 % |
| 2018 | +28,9 % |
| 2017 | −44,2 % |
| 2016 | −26,0 % |
| 2015 | +14,4 % |
| 2014 | +55,7 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GREGORY Real
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 080 €, vlastné imanie 25 300 € a záväzky 10 780 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 080 € | 25 300 € | 10 780 € |
| 2024 | 42 715 € | 24 363 € | 18 352 € |
| 2023 | 36 616 € | 29 449 € | 7 167 € |
| 2022 | 43 572 € | 18 228 € | 25 344 € |
| 2021 | 30 324 € | −1 936 € | 32 260 € |
| 2020 | 29 266 € | −3 555 € | 32 821 € |
| 2019 | 10 960 € | −303 € | 11 263 € |
| 2018 | 13 377 € | 3 377 € | 10 000 € |
| 2017 | 20 396 € | −4 327 € | 24 723 € |
| 2016 | 36 389 € | 2 242 € | 34 147 € |
| 2015 | 28 633 € | −2 852 € | 31 485 € |
| 2014 | 27 461 € | −10 709 € | 38 170 € |
| 2013 | 27 058 € | 2 663 € | 24 395 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GREGORY Real (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 419 € | 938 € | 36 080 € | 25 300 € | 10 780 € | 8 966 € | +3,4 % |
| 2024 | 25 300 € | −5 086 € | 42 715 € | 24 363 € | 18 352 € | 3 877 € | −20,1 % |
| 2023 | 40 800 € | 11 221 € | 36 616 € | 29 449 € | 7 167 € | 10 388 € | +27,5 % |
| 2022 | 55 400 € | 20 165 € | 43 572 € | 18 228 € | 25 344 € | 30 562 € | +36,4 % |
| 2021 | 26 475 € | 1 618 € | 30 324 € | −1 936 € | 32 260 € | 8 587 € | +6,1 % |
| 2020 | 18 170 € | −3 252 € | 29 266 € | −3 555 € | 32 821 € | −84 € | −17,9 % |
| 2019 | 26 823 € | −3 680 € | 10 960 € | −303 € | 11 263 € | 5 944 € | −13,7 % |
| 2018 | 32 395 € | 7 704 € | 13 377 € | 3 377 € | 10 000 € | 13 273 € | +23,8 % |
| 2017 | 25 129 € | −6 569 € | 20 396 € | −4 327 € | 24 723 € | 8 731 € | −26,1 % |
| 2016 | 45 017 € | 5 094 € | 36 389 € | 2 242 € | 34 147 € | 22 296 € | +11,3 % |
| 2015 | 60 816 € | 7 856 € | 28 633 € | −2 852 € | 31 485 € | 23 563 € | +12,9 % |
| 2014 | 53 172 € | −13 372 € | 27 461 € | −10 709 € | 38 170 € | 3 668 € | −25,1 % |
| 2013 | 34 145 € | −2 337 € | 27 058 € | 2 663 € | 24 395 € | 5 861 € | −6,8 % |
Riziko: zaplatí GREGORY Real?
Peniaze od štátu: GREGORY Real
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GREGORY Real
Dátum vzniku GREGORY Real je 29. 5. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/89525/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 34 145 € · majetok 27 058 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023784444
- Nový spoločník: Mgr. Viera GregorováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Róbert StopkaKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 27 419 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GREGORY Real
- Reklamné a marketingové služby
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Čistiace a upratovacie služby
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Organizovanie kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
GREGORY Real v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
GREGORY Real je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), GREGORY Real má 27 419 €, čo je 60 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 208 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GREGORY Real 443. z 664.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 462 €, tri štvrtiny do 129 595 €; 10 % firiem má viac než 506 611 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 462 € |
| horný kvartil | 129 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 611 € |
| GREGORY Real | 27 419 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GREGORY Real
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GREGORY Real s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GREGORY Real | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 27 419 € | 45 462 € |
| 2024 | 25 300 € | 41 454 € |
| 2023 | 40 800 € | 39 297 € |
| 2022 | 55 400 € | 39 140 € |
| 2021 | 26 475 € | 36 517 € |
| 2020 | 18 170 € | 38 849 € |
| 2019 | 26 823 € | 41 634 € |
| 2018 | 32 395 € | 41 053 € |
| 2017 | 25 129 € | 40 920 € |
| 2016 | 45 017 € | 41 407 € |
| 2015 | 60 816 € | 40 006 € |
| 2014 | 53 172 € | — |
| 2013 | 34 145 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GREGORY Real | 27 419 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 46 708 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIM-TEC spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 240 € (2024)
- BYTAZBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 206 € (2025)
- HELA, spol. s r.o.Martin · tržby 68 203 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov POD LESOMKošice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 68 202 € (2025)
- PASÁŽ, a.s.Banská Bystrica · tržby 68 202 € (2025)
- Biznis-účto s. r. o.Trnava · tržby 68 166 € (2025)
- ELITE BA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 68 166 € (2025)
- FROSANTE s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 68 163 € (2025)
- SAMOSPRÁVA DUNAJEC 17 a 19Poprad · tržby 68 155 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GREGORY Real, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GREGORY Real: Bratislava - Karlova Ves
GREGORY Real sídli na adrese Hany Meličkovej 26, 841 05 Bratislava-Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 995 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
GREGORY Real: IČO, sídlo a základné údaje
GREGORY Real, s.r.o. (IČO 47174021) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 29. 5. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Róbert Stopka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 419 € a výsledok hospodárenia +938 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 5. 2013 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) GREGORY Real, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 419 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy GREGORY Real
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GREGORY Real
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GREGORY Real
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava194 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 14. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava IV
INVEST 7 - Malý Raj Slovenský Grob a.s.SG Shopping s. r. o.ARKER, s.r.o.ONC s.r.o.Roberts & Boyd, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.