Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Miroslava Bašnáková

Aktívny · Rišňovce · podniká od 2013 · 13 rokov

Čo robí

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zobraziť všetky (7) ›

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 23. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026

Tržby a zisk

Ing. Miroslava Bašnáková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká13 rokov
zmluvy so štátom0

Ing. Miroslava Bašnáková (IČO 47170310), sídlo Rišňovce, je v registri zapísaný od 9. 5. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).

Financie a závierky Ing. Miroslava Bašnáková

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ing. Miroslava Bašnáková?

Peniaze od štátu: Ing. Miroslava Bašnáková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Ing. Miroslava Bašnáková

Dátum vzniku Ing. Miroslava Bašnáková je 9. 5. 2013, teda pred 13 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 430-43405

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Miroslava Bašnáková

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

Ing. Miroslava Bašnáková v odvetví maloobchod

Ing. Miroslava Bašnáková je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 176 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nitra2 176aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nitra ›

Miesto podnikania: Rišňovce

Ing. Miroslava Bašnáková má miesto podnikania v obci Rišňovce, okres Nitra. V obci Rišňovce je 254 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551.

Subjektov v obci Rišňovce254aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 551aktívnych
V tom istom odvetví2 176okres Nitra

Rišňovce: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Ing. Miroslava Bašnáková: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Miroslava Bašnáková (IČO 47170310) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Rišňovce, okres Nitra. Začiatok podnikania je 9. 5. 2013, podniká 13 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo951 21 RišňovcePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Vznik9. 5. 2013
ObecRišňovce
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Rišňovce

SAGENA s.r.o.D.A.L. Cargo s.r.o.MJM Building s. r. o.MOVOS, spol. s r.o.NORDFOOD s.r.o.Všetky firmy v obci Rišňovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Nitra

H & T company s.r.o.JFK Distribution s.r.o.RG invest Nitra s.r.o.LED-POL s.r.o.Compackt, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk