VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zdravie Vysoké Tatry s.r.o.

Vysoké Tatry

122 €tržby 2025 ▼ 67 %−635 €strata 2025

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 19. 6. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo

RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk rok po roku

122 €tržby 2025 ▼ 67 %
−635 €strata 2025
  1. 13 : tržby 17 918 €, výsledok hospodárenia 104 €
  2. 14 : tržby 35 049 €, výsledok hospodárenia -10 812 €
  3. 15 : tržby 45 846 €, výsledok hospodárenia -10 524 €
  4. 16 : tržby 73 939 €, výsledok hospodárenia 16 777 €
  5. 17 : tržby 56 060 €, výsledok hospodárenia -8 028 €
  6. 18 : tržby 32 443 €, výsledok hospodárenia 7 889 €
  7. 19 : tržby 47 865 €, výsledok hospodárenia 24 212 €
  8. 20 : tržby 48 162 €, výsledok hospodárenia 12 658 €
  9. 21 : tržby 52 246 €, výsledok hospodárenia -4 071 €
  10. 22 : tržby 49 548 €, výsledok hospodárenia -291 €
  11. 23 : tržby 4 693 €, výsledok hospodárenia -721 €
  12. 24 : tržby 375 €, výsledok hospodárenia -366 €
  13. 25 : tržby 122 €, výsledok hospodárenia -635 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Zdravie Vysoké Tatry s.r.o. (IČO 47167815) mala v roku 2025 tržby 122 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 13. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Zdravie Vysoké Tatry

osobné náklady v roku 2023 boli -418 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Zdravie Vysoké Tatry

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Zdravie Vysoké Tatry

Za rok 2025 má Zdravie Vysoké Tatry v závierke tržby 122 €, o 67,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −635 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 73 939 €.

Tržby 2025122 €▼ −67,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−635 €strata
Majetok (aktíva) 20250 €
Vlastné imanie 2025−1 342 €
Záväzky 20251 342 €
Pridaná hodnota 2025−138 €
Zisková marža 2025−520,5 %medián odvetvia +15,6 %
Súčet výsledkov za 13 rokov26 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Zdravie Vysoké Tatry

Súvaha Zdravie Vysoké Tatry

Všetky čísla zo závierok Zdravie Vysoké Tatry (13 rokov)
Čísla zo závierok Zdravie Vysoké Tatry po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025122 €−635 €0 €−1 342 €1 342 €−138 €−520,5 %
2024375 €−366 €1 569 €876 €693 €52 €−97,6 %
20234 693 €−721 €1 211 €1 242 €−31 €3 556 €−15,4 %
202249 548 €−291 €26 580 €14 902 €11 678 €44 587 €−0,6 %
202152 246 €−4 071 €20 267 €11 357 €8 910 €41 171 €−7,8 %
202048 162 €12 658 €26 043 €27 454 €−1 411 €39 028 €+26,3 %
201947 865 €24 212 €46 019 €37 797 €8 222 €39 901 €+50,6 %
201832 443 €7 889 €20 904 €16 898 €4 006 €20 638 €+24,3 %
201756 060 €−8 028 €32 508 €9 660 €22 848 €33 136 €−14,3 %
201673 939 €16 777 €60 326 €17 688 €42 638 €53 372 €+22,7 %
201545 846 €−10 524 €48 141 €911 €47 230 €23 101 €−23,0 %
201435 049 €−10 812 €20 349 €435 €19 914 €10 202 €−30,8 %
201317 918 €104 €7 602 €5 104 €2 498 €9 220 €+0,6 %

Riziko: zaplatí Zdravie Vysoké Tatry?

Zdravie Vysoké Tatry a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 30 zmlúv s dodávateľom Zdravie Vysoké Tatry z rokov 2013 až 2023.

Zmluvy so štátom30Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20131. 7. 2013

História firmy Zdravie Vysoké Tatry

Dátum vzniku Zdravie Vysoké Tatry je 18. 5. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnosti112
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 18. 5. 2013.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 17 918 € · majetok 7 602 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 122 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Zdravie Vysoké Tatry v odvetví zdravotníctvo

Zdravie Vysoké Tatry je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86). Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), Zdravie Vysoké Tatry má 122 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 264 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zdravie Vysoké Tatry 162. z 161.

V odvetví v okrese Poprad264aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zdravie Vysoké Tatry, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Poprad ›

Sídlo Zdravie Vysoké Tatry: Vysoké Tatry

Zdravie Vysoké Tatry sídli na adrese Nový Smokovec 27, 062 01 Vysoké Tatry, okres Poprad. V obci Vysoké Tatry je 1 054 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098.

Subjektov v obci Vysoké Tatry1 054aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví264okres Poprad

Vysoké Tatry: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Zdravie Vysoké Tatry: IČO, sídlo a základné údaje

Zdravie Vysoké Tatry s.r.o. (IČO 47167815) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoké Tatry, okres Poprad. Dátum vzniku je 18. 5. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 19. 6. 2026, po 13 rokoch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 122 € a výsledok hospodárenia −635 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaspoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 86210
Vznik18. 5. 2013
Zánik19. 6. 2026
ObecVysoké Tatry
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Zdravie Vysoké Tatry

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Zdravie Vysoké Tatry

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Zdravie Vysoké Tatry

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Vysoké Tatrytypický nepokrytý dopyt 251 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vysoké Tatry

GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.Národný ústav detskej tuberkulózy a…DOMÉNA, s.r.o.KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.BODOS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vysoké Tatry ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Poprad

POKO POPRAD, s.r.o.STEFFI, s.r.o.VIVIDUS, s.r.o.BELAMEDIK s.r.o.MEDIV, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk