Consultare, a. s.
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
293 176 €tržby 2020 ▼ 46 %−309 692 €strata 2020aktívna 13 rokov10 zamestnancov (2021)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 199 742 €, výsledok hospodárenia 64 536 €
- 14 : tržby 675 264 €, výsledok hospodárenia -315 164 €
- 15 : tržby 614 300 €, výsledok hospodárenia -141 132 €
- 16 : tržby 582 226 €, výsledok hospodárenia -216 500 €
- 17 : tržby 704 105 €, výsledok hospodárenia 9 748 €
- 18 : tržby 535 897 €, výsledok hospodárenia -26 769 €
- 19 : tržby 543 388 €, výsledok hospodárenia 7 803 €
- 20 : tržby 293 176 €, výsledok hospodárenia -309 692 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -18 932 €
Consultare, a. s. (IČO 47157691), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 1. 6. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Consultare
V roku 2021 mala Consultare priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v roku 2020 boli 111 309 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | 10 | — | — |
| 2020 | — | 111 309 € | 78 495 € |
| 2019 | — | 263 273 € | 189 755 € |
| 2015 | — | 238 043 € | 170 342 € |
| 2014 | — | 290 685 € | 208 780 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2020
- Mzdy 71 % 78 495 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 27 408 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2021 (PDF), výkaz 2020 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci Consultare
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Consultare
Za rok 2020 má Consultare v závierke tržby 293 176 €, o 46,0 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −309 692 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2017: 704 105 €.
Výkaz ziskov a strát Consultare
Najvyššie tržby: rok 2017, 704 105 €. Najnižšie: rok 2013, 199 742 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | 293 176 € |
| 2019 | 543 388 € |
| 2018 | 535 897 € |
| 2017 | 704 105 € |
| 2016 | 582 226 € |
| 2015 | 614 300 € |
| 2014 | 675 264 € |
| 2013 | 199 742 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 6 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −946 102 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | −18 932 € |
| 2020 | −309 692 € |
| 2019 | 7 803 € |
| 2018 | −26 769 € |
| 2017 | 9 748 € |
| 2016 | −216 500 € |
| 2015 | −141 132 € |
| 2014 | −315 164 € |
| 2013 | 64 536 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Consultare
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,4 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Consultare | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +4,7 % |
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | +1,4 % | +3,7 % |
| 2018 | −5,0 % | +4,3 % |
| 2017 | +1,4 % | +5,7 % |
| 2016 | −37,2 % | +5,6 % |
| 2015 | −23,0 % | +4,9 % |
| 2014 | −46,7 % | — |
| 2013 | +32,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2014 (+238,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | −46,0 % |
| 2019 | +1,4 % |
| 2018 | −23,9 % |
| 2017 | +20,9 % |
| 2016 | −5,2 % |
| 2015 | −9,0 % |
| 2014 | +238,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Consultare
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 16 814 €, vlastné imanie −218 549 € a záväzky 235 363 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 16 814 € | −218 549 € | 235 363 € |
| 2020 | 57 586 € | −199 668 € | 257 254 € |
| 2019 | 1 128 309 € | 110 022 € | 1 018 286 € |
| 2018 | 918 955 € | 102 219 € | 816 736 € |
| 2017 | 938 696 € | 128 988 € | 809 708 € |
| 2016 | 448 597 € | 119 240 € | 329 357 € |
| 2015 | 819 469 € | −364 260 € | 1 183 729 € |
| 2014 | 681 835 € | −223 128 € | 904 963 € |
| 2013 | 775 673 € | 92 036 € | 683 637 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Consultare (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | −18 932 € | 16 814 € | −218 549 € | 235 363 € | −6 161 € | — |
| 2020 | 293 176 € | −309 692 € | 57 586 € | −199 668 € | 257 254 € | 124 427 € | −105,6 % |
| 2019 | 543 388 € | 7 803 € | 1 128 309 € | 110 022 € | 1 018 286 € | 369 733 € | +1,4 % |
| 2018 | 535 897 € | −26 769 € | 918 955 € | 102 219 € | 816 736 € | 256 662 € | −5,0 % |
| 2017 | 704 105 € | 9 748 € | 938 696 € | 128 988 € | 809 708 € | 210 477 € | +1,4 % |
| 2016 | 582 226 € | −216 500 € | 448 597 € | 119 240 € | 329 357 € | 59 094 € | −37,2 % |
| 2015 | 614 300 € | −141 132 € | 819 469 € | −364 260 € | 1 183 729 € | 227 747 € | −23,0 % |
| 2014 | 675 264 € | −315 164 € | 681 835 € | −223 128 € | 904 963 € | 130 197 € | −46,7 % |
| 2013 | 199 742 € | 64 536 € | 775 673 € | 92 036 € | 683 637 € | 31 000 € | +32,3 % |
Riziko: zaplatí Consultare?
Peniaze od štátu: Consultare
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Consultare
Dátum vzniku Consultare je 1. 6. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: LK Team Consultare, a. s.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/5771/B
- Zmena obchodného menaPredtým LK Team Consultare, a. s., odvtedy Consultare, a. s.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 199 742 € · majetok 775 673 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Consultare
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vedenie účtovníctva
- Skladovanie
- Čistiace a upratovacie práce
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Počítačové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Faktoring a forfaiting
- Finančný leasing
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Consultare v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Consultare je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 36 000 € (10 674 závierok), Consultare má 293 176 €, čo je 8,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 214 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Consultare 381. z 2 044.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 882 €, polovica do 36 000 €, tri štvrtiny do 99 584 €; 10 % firiem má viac než 350 494 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 480 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 882 € |
| medián | 36 000 € |
| horný kvartil | 99 584 € |
| 10 % firiem má viac než | 350 494 € |
| Consultare | 293 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Consultare
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Consultare s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Consultare | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 38 014 € |
| 2020 | 293 176 € | 36 000 € |
| 2019 | 543 388 € | 38 589 € |
| 2018 | 535 897 € | 37 000 € |
| 2017 | 704 105 € | 36 081 € |
| 2016 | 582 226 € | 34 200 € |
| 2015 | 614 300 € | 33 439 € |
| 2014 | 675 264 € | — |
| 2013 | 199 742 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| Consultare | 293 176 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 52 459 € |
| medián kraja | 39 800 € |
| medián Slovenska | 36 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RILITO Trading s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 733 850 € (2021)
- EasySun, s.r.o.Lietavská Lúčka · tržby 732 691 € (2025)
- NASETY s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 731 521 € (2018)
- BPS Cetín, s. r. o.Levice · tržby 731 507 € (2025)
- LDM Invest, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 731 229 € (2025)
- METEC CONSULTING s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 730 905 € (2025)
- Lekáreň J-pharm s.r.o.Borský Mikuláš · tržby 730 768 € (2025)
- EC PH 03, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 730 199 € (2025)
- MPM Consulting s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 729 234 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Consultare, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo Consultare: Bratislava - Ružinov
Consultare sídli na adrese Tomášikova 3/A, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 47 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Consultare: IČO, sídlo a základné údaje
Consultare, a. s. (IČO 47157691) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 6. 2013, na trhu je 13 rokov. Za rok 2020 sú v závierke tržby 293 176 € a výsledok hospodárenia −309 692 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 1. 6. 2013 |
| Skoršie názvy | LK Team Consultare, a. s. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Consultare, a. s. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2020 mala 293 176 €, typická firma odvetvia 36 000 €, čo je 8,1-násobok mediánu (medián z 10 674 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Consultare
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Consultare
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Consultare
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.