Štatistiky Kompletné dáta o firme

Best investment group s.r.o.

Veľký Krtíš

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 4. 2. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 23. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 24. 10. 2026

Tržby a zisk

Best investment group s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 4. 2. 2021, tržby v registri nemá.

zmluvy so štátom0

Best investment group s.r.o. (IČO 47156228), sídlo Veľký Krtíš, je v registri zapísaná od 16. 5. 2013 do 4. 2. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 24. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 9

Ľudia a vlastníci Best investment group

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Financie a závierky Best investment group

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Best investment group?

Peniaze od štátu: Best investment group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Best investment group

Dátum vzniku Best investment group je 16. 5. 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24182/S
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Best investment group v odvetví veľkoobchod

Best investment group je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 238 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš238aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo Best investment group: Veľký Krtíš

Best investment group sídli na adrese Banícka 703/16, 990 01 Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. V obci Veľký Krtíš je 2 074 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 847. Na tej istej adrese je zapísaných 61 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Veľký Krtíš2 074aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 847aktívnych
V tom istom odvetví238okres Veľký Krtíš
Na tej istej adrese61aktívnych subjektov

Veľký Krtíš: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

Best investment group: IČO, sídlo a základné údaje

Best investment group s.r.o. (IČO 47156228) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 16. 5. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 4. 2. 2021, po 7 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 24. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46180
Vznik16. 5. 2013
Zánik4. 2. 2021
ObecVeľký Krtíš
OkresOkres Veľký Krtíš
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Veľký Krtíš

Babičkin dvor, a.s.Deaf group s.r.o.SKL MECHANIC s.r.o.FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.Všeobecná nemocnica s poliklinikou, n. o.Všetky firmy v obci Veľký Krtíš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Veľký Krtíš

CM - plast, s.r.o.DELTA SOUND s.r.o.J&P spol slovakia s.r.o.FREUS s.r.o.MEGA VK, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk