VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Pearson and co. s.r.o.

Trnava · Výstavba obytných a neobytných budov

1 050 €tržby 2015−4 286 €strata 2015

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 24. 12. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 050 €tržby 2015
−4 286 €strata 2015
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 800 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 752 €
  3. 15 : tržby 1 050 €, výsledok hospodárenia -4 286 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 330 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  7. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  8. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Pearson and co. s.r.o. (IČO 47137452), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 7. 5. 2013 do 24. 12. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Pearson and co.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Pearson and co.

Za rok 2015 má Pearson and co. v závierke tržby 1 050 €, a výsledok hospodárenia −4 286 €.

Tržby 20151 050 €
Výsledok hospodárenia 2015−4 286 €strata
Majetok (aktíva) 2024100 tis. €
Vlastné imanie 2024100 tis. €
Záväzky 2024340 €0,3 % majetku
Zisková marža 2015−408,2 %medián odvetvia +1,9 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−23 tis. €2013 až 2024

Výkaz ziskov a strát Pearson and co.

Súvaha Pearson and co.

Všetky čísla zo závierok Pearson and co. (8 rokov)
Čísla zo závierok Pearson and co. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−340 €100 000 €99 660 €340 €——
2023——100 000 €100 000 €———
2018——100 000 €100 000 €———
2017——5 000 €5 000 €———
2016—−5 330 €68 123 €−330 €68 453 €−996 €—
20151 050 €−4 286 €70 337 €714 €69 623 €53 €−408,2 %
2014—−7 752 €72 906 €−7 552 €80 458 €−3 380 €—
2013—−4 800 €75 800 €200 €75 600 €−4 013 €—

Riziko: zaplatí Pearson and co.?

Peniaze od štátu: Pearson and co.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Pearson and co.

Dátum vzniku Pearson and co. je 7. 5. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55002/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 75 800 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 8.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Pearson and co. v odvetví výstavba budov

Pearson and co. je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 61 046 € (4 758 závierok), Pearson and co. má 1 050 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 590 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pearson and co. 247. z 260.

V odvetví v okrese Trnava590aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 758Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia61 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+1,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pearson and co., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Trnava ›

Sídlo Pearson and co.: Trnava

Pearson and co. sídli na adrese Hlavná 27A, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418.

Subjektov v obci Trnava15 933aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 418aktívnych
V tom istom odvetví590okres Trnava

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Pearson and co.: IČO, sídlo a základné údaje

Pearson and co. s.r.o. (IČO 47137452) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 7. 5. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 12. 2025, po 12 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 1 050 € a výsledok hospodárenia −4 286 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Vznik7. 5. 2013
Zánik24. 12. 2025
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Pearson and co.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Pearson and co.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Pearson and co.

  • Tendre101súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,6 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
  • Výhry konkurentov402firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 610 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Trnava

ISMONT, s.r.o.IB development, s. r. o.Líniové stavby Trnava s.r.o.AGROSTAV Trnava, a. s.MMH EXCLUSIVE s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk