MK doprava & servis s. r. o.
Drietoma · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
55 570 €tržby 2020 ▼ 38 %−10 674 €strata 2020aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -318 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -580 €
- 17 : tržby 80 998 €, výsledok hospodárenia 4 366 €
- 18 : tržby 93 102 €, výsledok hospodárenia -9 629 €
- 19 : tržby 89 801 €, výsledok hospodárenia 3 827 €
- 20 : tržby 55 570 €, výsledok hospodárenia -10 674 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 782 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -35 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
MK doprava & servis s. r. o. (IČO 47136227), sídlo Drietoma, je v registri zapísaná od 4. 5. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MK doprava & servis
V roku 2025 mala MK doprava & servis priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli -330 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2021 | — | -330 € | — |
| 2020 | — | 23 804 € | 17 532 € |
| 2019 | — | 26 722 € | 20 319 € |
| 2018 | — | 23 925 € | 18 799 € |
| 2017 | — | 10 819 € | 7 931 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2021 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ MK doprava & servis
Podľa Registra právnických osôb koná za MK doprava & servis 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník MK doprava & servis
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Bibiana Kvasnicová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bibiana Kvasnicováod 24. 9. 2026 | 9 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MK doprava & servis
Za rok 2020 má MK doprava & servis v závierke tržby 55 570 €, o 38,1 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −10 674 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 93 102 €.
Výkaz ziskov a strát MK doprava & servis
Najvyššie tržby: rok 2018, 93 102 €. Najnižšie: rok 2020, 55 570 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 55 570 € |
| 2019 | 89 801 € |
| 2018 | 93 102 € |
| 2017 | 80 998 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 26. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 9 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −9 901 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −35 € |
| 2021 | 4 782 € |
| 2020 | −10 674 € |
| 2019 | 3 827 € |
| 2018 | −9 629 € |
| 2017 | 4 366 € |
| 2016 | −580 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | −318 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 26. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MK doprava & servis
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −19,2 %, medián odvetvia +1,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MK doprava & servis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | −19,2 % | +1,1 % |
| 2019 | +4,3 % | +1,1 % |
| 2018 | −10,3 % | +1,2 % |
| 2017 | +5,4 % | +1,7 % |
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | — | +1,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 26. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2018 (+14,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −38,1 % |
| 2019 | −3,5 % |
| 2018 | +14,9 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 26. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MK doprava & servis
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 803 €, vlastné imanie −4 901 € a záväzky 16 704 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 803 € | −4 901 € | 16 704 € |
| 2024 | 12 143 € | −4 561 € | 16 704 € |
| 2023 | 12 143 € | −4 221 € | 16 364 € |
| 2022 | 12 143 € | −4 221 € | 16 364 € |
| 2021 | 12 412 € | −4 187 € | 16 599 € |
| 2020 | 3 535 € | −8 968 € | 12 503 € |
| 2019 | 12 655 € | 1 706 € | 10 949 € |
| 2018 | 17 213 € | −2 121 € | 19 334 € |
| 2017 | 21 725 € | 7 508 € | 14 217 € |
| 2016 | 3 622 € | 3 142 € | 480 € |
| 2015 | 4 202 € | 3 722 € | 480 € |
| 2014 | 4 682 € | 4 682 € | 480 € |
| 2013 | 4 682 € | 4 682 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 26. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MK doprava & servis (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 11 803 € | −4 901 € | 16 704 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 12 143 € | −4 561 € | 16 704 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 12 143 € | −4 221 € | 16 364 € | — | — |
| 2022 | — | −35 € | 12 143 € | −4 221 € | 16 364 € | — | — |
| 2021 | — | 4 782 € | 12 412 € | −4 187 € | 16 599 € | 707 € | — |
| 2020 | 55 570 € | −10 674 € | 3 535 € | −8 968 € | 12 503 € | 8 376 € | −19,2 % |
| 2019 | 89 801 € | 3 827 € | 12 655 € | 1 706 € | 10 949 € | 26 147 € | +4,3 % |
| 2018 | 93 102 € | −9 629 € | 17 213 € | −2 121 € | 19 334 € | 9 922 € | −10,3 % |
| 2017 | 80 998 € | 4 366 € | 21 725 € | 7 508 € | 14 217 € | 14 913 € | +5,4 % |
| 2016 | — | −580 € | 3 622 € | 3 142 € | 480 € | −100 € | — |
| 2015 | — | −480 € | 4 202 € | 3 722 € | 480 € | — | — |
| 2014 | — | −480 € | 4 682 € | 4 682 € | 480 € | — | — |
| 2013 | — | −318 € | 4 682 € | 4 682 € | — | −318 € | — |
Riziko: zaplatí MK doprava & servis?
MK doprava & servis a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom MK doprava & servis v objeme 20 097 € z rokov 2018 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad: 20 097 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2020, 7 193 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 2 | 7 193 € |
| 2019 | 1 | 6 652 € |
| 2018 | 1 | 6 253 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MK doprava & servis
Dátum vzniku MK doprava & servis je 4. 5. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: TOP BAGS STORE - TN s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28124/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 682 €
- Prvé tržby po 4 rokoch bez tržiebZa rok 2017 firma vykázala 80 998 €.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad, hodnota zmluvy 6 253 €. Firma vznikla 4. 5. 2013.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
- Nový štatutár: Martin KvasnicaKonateľ
- Nový spoločník: Bibiana KvasnicováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým TOP BAGS STORE - TN s.r.o., odvtedy MK doprava & servis s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023770122
- Zmena sídlaDrietoma 734|91303|Drietoma → Drietoma 734|913 03|Drietoma
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MK doprava & servis
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Oprava kožených a kožušinových výrobkov
- Oprava odevov, textilu a bytového textilu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
MK doprava & servis v odvetví maloobchod
MK doprava & servis je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 81 900 € (18 263 závierok), MK doprava & servis má 55 570 €, čo je 68 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 418 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MK doprava & servis 258. z 464.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 566 €, polovica do 81 900 €, tri štvrtiny do 368 041 €; 10 % firiem má viac než 1 119 612 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 566 € |
| medián | 81 900 € |
| horný kvartil | 368 041 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 119 612 € |
| MK doprava & servis | 55 570 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MK doprava & servis
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MK doprava & servis s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MK doprava & servis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 643 € |
| 2024 | — | 93 145 € |
| 2023 | — | 95 743 € |
| 2022 | — | 101 116 € |
| 2021 | — | 87 423 € |
| 2020 | 55 570 € | 81 900 € |
| 2019 | 89 801 € | 85 084 € |
| 2018 | 93 102 € | 80 953 € |
| 2017 | 80 998 € | 74 679 € |
| 2016 | — | 63 581 € |
| 2015 | — | 73 009 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 26. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| MK doprava & servis | 55 570 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 73 629 € |
| medián kraja | 80 600 € |
| medián Slovenska | 81 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 26. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ourlove s. r. o.Lučenec · tržby 137 180 € (2025)
- ENTES s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 137 109 € (2025)
- Cor-azone, s.r.o.Poprad · tržby 137 058 € (2025)
- AMONT s.r.o.Moravské Lieskové · tržby 137 037 € (2025)
- Online42 s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 137 000 € (2025)
- DOLCE SK s.r.o.Krompachy · tržby 136 944 € (2013)
- HONG LU s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 136 937 € (2025)
- KEOR, s.r.o.Topoľníky · tržby 136 927 € (2025)
- FIBRELAN, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 136 856 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MK doprava & servis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›
Sídlo MK doprava & servis: Drietoma
MK doprava & servis sídli na adrese Drietoma 734, 913 03 Drietoma, okres Trenčín. V obci Drietoma je 318 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Drietoma: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
MK doprava & servis: IČO, sídlo a základné údaje
MK doprava & servis s. r. o. (IČO 47136227) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Drietoma, okres Trenčín. Dátum vzniku je 4. 5. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Martin Kvasnica. Za rok 2020 sú v závierke tržby 55 570 € a výsledok hospodárenia −10 674 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 9 000 € |
| Vznik | 4. 5. 2013 |
| Skoršie názvy | TOP BAGS STORE - TN s.r.o. |
| Obec | Drietoma |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 26. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) MK doprava & servis s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 55 570 €, typická firma odvetvia 81 900 € (medián z 18 263 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy MK doprava & servis
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MK doprava & servis
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MK doprava & servis
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Drietomatypický nepokrytý dopyt 351 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 876 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TOP BAGS STORE - TO, s.r.o.Združenie pod Techonovicou
Najväčšie firmy v obci Drietoma
MEA Water Management Slovensko s. r. o.PLETIAREŇ, s.r.o.NG AUTO s. r. o.Sadova s. r. o.Daniel Harušťák - Sojaprodukt s. r. o.Všetky firmy v obci Drietoma ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Trenčín
Grandvino, s. r. o.ELVAC SK s. r. o.HONEST, spol. s r.o.MGE plus s. r. o.Big ONE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.