STAMA Invest s.r.o. v likvidácii
Považská Bystrica
12 636 €tržby 2014 ▼ 63 %+1 147 €zisk 2014zaniknutá 25. 5. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 5. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 33 838 €, výsledok hospodárenia -2 711 €
- 14 : tržby 12 636 €, výsledok hospodárenia 1 147 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 391 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -30 €
STAMA Invest s.r.o. v likvidácii (IČO 47130903), sídlo Považská Bystrica, je v registri zapísaná od 3. 5. 2013 do 25. 5. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Zamestnanci STAMA Invest s.r.o.
osobné náklady v roku 2014 boli 1 034 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 1 034 € | — |
| 2013 | — | 2 189 € | 1 613 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci STAMA Invest s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok STAMA Invest s.r.o.
Za rok 2014 má STAMA Invest s.r.o. v závierke tržby 12 636 €, o 62,7 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +1 147 €. Závierky máme za 4 roky (2013 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 33 838 €.
Výkaz ziskov a strát STAMA Invest s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2013, 33 838 €. Najnižšie: rok 2014, 12 636 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | 12 636 € |
| 2013 | 33 838 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −4 985 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −30 € |
| 2015 | −3 391 € |
| 2014 | 1 147 € |
| 2013 | −2 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STAMA Invest s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STAMA Invest s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | — | +1,3 % |
| 2014 | +9,1 % | — |
| 2013 | −8,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STAMA Invest s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 15 €, vlastné imanie 15 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 15 € | 15 € | — |
| 2015 | 405 € | 45 € | 360 € |
| 2014 | 6 448 € | 3 436 € | 3 012 € |
| 2013 | 5 260 € | 2 289 € | 2 971 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STAMA Invest s.r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −30 € | 15 € | 15 € | — | — | — |
| 2015 | — | −3 391 € | 405 € | 45 € | 360 € | −399 € | — |
| 2014 | 12 636 € | 1 147 € | 6 448 € | 3 436 € | 3 012 € | 3 427 € | +9,1 % |
| 2013 | 33 838 € | −2 711 € | 5 260 € | 2 289 € | 2 971 € | −89 € | −8,0 % |
Riziko: zaplatí STAMA Invest s.r.o.?
Peniaze od štátu: STAMA Invest s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy STAMA Invest s.r.o.
Dátum vzniku STAMA Invest s.r.o. je 3. 5. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28119/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 33 838 € · majetok 5 260 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
STAMA Invest s.r.o. v odvetví maloobchod
STAMA Invest s.r.o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 603 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STAMA Invest s.r.o. 140. z 156.
- STAMA Invest s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STAMA Invest s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STAMA Invest s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | 63 581 € |
| 2015 | — | 73 055 € |
| 2014 | 12 636 € | — |
| 2013 | 33 838 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MV Auto-dent, s.r.o.Ilava · tržby 29 503 € (2025)
- LangCom s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 29 488 € (2025)
- Ekofima s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 478 € (2025)
- PSVP SLOVAKIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 473 € (2025)
- Invest-Holding s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 470 € (2025)
- RSA, s.r.o.Senec · tržby 29 469 € (2013)
- SI - INSTINCT, s.r.o.Veľký Blh · tržby 29 468 € (2025)
- Jurekona, s.r.o.Drienov · tržby 29 464 € (2025)
- Pemeg Group a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 455 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STAMA Invest s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Považská Bystrica ›
Sídlo STAMA Invest s.r.o.: Považská Bystrica
STAMA Invest s.r.o. sídli na adrese Žilinská 798/25, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 656 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 847.
Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›
STAMA Invest s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
STAMA Invest s.r.o. v likvidácii (IČO 47130903) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 3. 5. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 5. 2016, po 3 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 12 636 € a výsledok hospodárenia +1 147 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 3. 5. 2013 |
| Zánik | 25. 5. 2016 |
| Obec | Považská Bystrica |
| Okres | Okres Považská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica
SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Považská Bystrica
US Trade s.r.o.AMZ Slovakia, s. r .o.OAKWOOD, s. r. o.JAMEX accialo, s. r. o.Lacné stavanie, s. r .o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.