VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MIF Austria, k. s.

Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

2 200 €tržby 2017 ▼ 12 %+1 636 €zisk 2017

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 200 €tržby 2017 ▼ 12 %
+1 636 €zisk 2017
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -319 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -862 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -558 €
  4. 16 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 664 €
  5. 17 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia 1 636 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -87 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -86 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -87 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -87 €
  11. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MIF Austria, k. s. (IČO 47124229), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 23. 4. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Štatutári MIF Austria

Podľa Registra právnických osôb konajú za MIF Austria 3 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci MIF Austria

V registri sú zapísaní 7 spoločníkov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok MIF Austria

Za rok 2017 má MIF Austria v závierke tržby 2 200 €, o 12,0 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +1 636 €. Závierky máme za 11 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 2 500 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20172 200 €▼ −12,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20171 636 €zisk
Majetok (aktíva) 20250 €
Zisková marža 2017+74,4 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 11 rokov1 130 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MIF Austria

Súvaha MIF Austria

Všetky čísla zo závierok MIF Austria (11 rokov)
Čísla zo závierok MIF Austria po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €————
2022—−87 €102 327 €1 379 €100 948 €——
2021—−87 €102 316 €1 466 €100 850 €——
2020—−86 €102 357 €1 554 €100 803 €——
2019—−84 €102 360 €1 640 €100 720 €——
2018—−87 €102 444 €1 724 €100 720 €——
20172 200 €1 636 €103 011 €1 811 €101 200 €2 200 €+74,4 %
20162 500 €1 664 €121 600 €175 €121 425 €2 311 €+66,6 %
2015—−558 €154 010 €−1 489 €155 499 €——
2014—−862 €180 150 €−931 €181 081 €−300 €—
2013—−319 €180 231 €−69 €180 300 €−300 €—

Riziko: zaplatí MIF Austria?

Peniaze od štátu: MIF Austria

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MIF Austria

Dátum vzniku MIF Austria je 23. 4. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiKomanditná spoločnosť · Sr/1270/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 180 231 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MIF Austria

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

MIF Austria v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

MIF Austria je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 36 071 € (9 408 závierok), MIF Austria má 2 200 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIF Austria 1 844. z 1 946.

V odvetví v okrese Bratislava I4 219aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 408Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia36 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIF Austria, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo MIF Austria: Bratislava - Staré Mesto

MIF Austria sídli na adrese Šoltésovej 7325/14, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 24 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 974aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 858aktívnych
V tom istom odvetví4 219okres Bratislava I
Na tej istej adrese24aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

MIF Austria: IČO, sídlo a základné údaje

MIF Austria, k. s. (IČO 47124229) je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 4. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú JM Pictures, spol. s r.o., Ing. Dušan Masaryk a 1 ďalší. Za rok 2017 sú v závierke tržby 2 200 € a výsledok hospodárenia +1 636 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaKomanditná spoločnosť
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie250 €
Vznik23. 4. 2013
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) MIF Austria, k. s. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 2 200 €, typická firma odvetvia 36 071 € (medián z 9 408 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy MIF Austria

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MIF Austria

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MIF Austria

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TFB, s.r.o.SOHO Group, a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I

Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk