VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

A.D.M. International s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné ubytovanie

15 519 €tržby 2025 ▲ 20 %+2 544 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 519 €tržby 2025 ▲ 20 %
+2 544 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 12 776 €, výsledok hospodárenia 884 €
  2. 14 : tržby 11 263 €, výsledok hospodárenia -614 €
  3. 15 : tržby 9 061 €, výsledok hospodárenia -1 262 €
  4. 16 : tržby 13 275 €, výsledok hospodárenia 575 €
  5. 17 : tržby 7 468 €, výsledok hospodárenia -3 926 €
  6. 18 : tržby 14 787 €, výsledok hospodárenia 123 €
  7. 19 : tržby 28 503 €, výsledok hospodárenia 570 €
  8. 20 : tržby 3 628 €, výsledok hospodárenia 190 €
  9. 21 : tržby 7 519 €, výsledok hospodárenia 1 014 €
  10. 22 : tržby 20 669 €, výsledok hospodárenia 2 165 €
  11. 23 : tržby 22 561 €, výsledok hospodárenia 1 863 €
  12. 24 : tržby 12 884 €, výsledok hospodárenia 502 €
  13. 25 : tržby 15 519 €, výsledok hospodárenia 2 544 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

A.D.M. International s.r.o. (IČO 47107791) mala v roku 2025 tržby 15 519 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci A.D.M. International

V roku 2025 mala A.D.M. International priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ A.D.M. International

Podľa Registra právnických osôb koná za A.D.M. International 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník A.D.M. International

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch A.D.M. International
Podiely spoločníkov na vkladoch A.D.M. International Monika Pijkeren 100,0 %. Spolu 5 000 €. Monika Pijkeren: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Monika Pijkeren100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Monika Pijkerenod 17. 1. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok A.D.M. International

Za rok 2025 má A.D.M. International v závierke tržby 15 519 €, o 20,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 544 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 28 503 €.

Tržby 202516 tis. €▲ +20,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 544 €zisk
Majetok (aktíva) 202510 tis. €
Vlastné imanie 20259 586 €
Záväzky 2025511 €5,1 % majetku
Pridaná hodnota 20253 269 €
Zisková marža 2025+16,4 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 13 rokov4 628 €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát A.D.M. International

Súvaha A.D.M. International

Všetky čísla zo závierok A.D.M. International (13 rokov)
Čísla zo závierok A.D.M. International po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202515 519 €2 544 €10 097 €9 586 €511 €3 269 €+16,4 %
202412 884 €502 €7 394 €7 041 €353 €1 336 €+3,9 %
202322 561 €1 863 €10 892 €6 540 €4 352 €2 707 €+8,3 %
202220 669 €2 165 €8 920 €4 693 €4 227 €1 995 €+10,5 %
20217 519 €1 014 €5 057 €2 528 €2 529 €1 237 €+13,5 %
20203 628 €190 €4 978 €1 514 €3 464 €−1 611 €+5,2 %
201928 503 €570 €6 539 €1 324 €5 215 €969 €+2,0 %
201814 787 €123 €780 €780 €26 €200 €+0,8 %
20177 468 €−3 926 €1 137 €657 €480 €−3 374 €−52,6 %
201613 275 €575 €5 063 €4 583 €480 €1 127 €+4,3 %
20159 061 €−1 262 €4 488 €4 008 €480 €−164 €−13,9 %
201411 263 €−614 €5 878 €5 270 €608 €355 €−5,5 %
201312 776 €884 €6 162 €5 884 €278 €1 294 €+6,9 %

Riziko: zaplatí A.D.M. International?

Peniaze od štátu: A.D.M. International

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy A.D.M. International

Dátum vzniku A.D.M. International je 16. 4. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/88628/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 12 776 € · majetok 6 162 €
  3. Nový spoločník: Monika PijkerenSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023748661 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 15 519 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti A.D.M. International

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prevádzkovanie zoznamovacej agentúry
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

A.D.M. International v odvetví ubytovanie

A.D.M. International je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť ostatné ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 590 € (2 289 závierok), A.D.M. International má 15 519 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A.D.M. International 128. z 153.

V odvetví v okrese Bratislava I257aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A.D.M. International, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava I ›

Sídlo A.D.M. International: Bratislava - Staré Mesto

A.D.M. International sídli na adrese Obchodná 9, 811 06 Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví257okres Bratislava I
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

A.D.M. International: IČO, sídlo a základné údaje

A.D.M. International s.r.o. (IČO 47107791) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 16. 4. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Monika Pijkeren. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 519 € a výsledok hospodárenia +2 544 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné ubytovanie (SK NACE 5590)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 4. 2013
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) A.D.M. International s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 519 €, typická firma odvetvia 48 590 € (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy A.D.M. International

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu A.D.M. International

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu A.D.M. International

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.90) v okrese Bratislava I

LARMONT DEVELOPMENT, s. r. o.Nice Company s.r.o.Maruder s.r.o.Banský dom, s.r.o.IDP corp s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk