EnjoyTech s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Iná tlač
115 350 €tržby 2025 ▼ 21 %+9 199 €zisk 2025aktívna 13 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 26 015 €, výsledok hospodárenia 303 €
- 14 : tržby 79 614 €, výsledok hospodárenia 4 797 €
- 15 : tržby 37 982 €, výsledok hospodárenia 4 102 €
- 16 : tržby 72 202 €, výsledok hospodárenia 4 681 €
- 17 : tržby 58 566 €, výsledok hospodárenia -2 850 €
- 18 : tržby 70 583 €, výsledok hospodárenia 1 806 €
- 19 : tržby 70 381 €, výsledok hospodárenia 1 226 €
- 20 : tržby 80 370 €, výsledok hospodárenia -909 €
- 21 : tržby 89 211 €, výsledok hospodárenia 10 084 €
- 22 : tržby 125 640 €, výsledok hospodárenia 14 053 €
- 23 : tržby 136 090 €, výsledok hospodárenia 17 457 €
- 24 : tržby 145 555 €, výsledok hospodárenia 13 333 €
- 25 : tržby 115 350 €, výsledok hospodárenia 9 199 €
EnjoyTech s. r. o. (IČO 47091410) mala v roku 2025 tržby 115 350 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EnjoyTech
V roku 2025 mala EnjoyTech priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 541 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 541 € | — |
| 2024 | — | 1 443 € | — |
| 2023 | — | 1 332 € | — |
| 2022 | — | 1 238 € | — |
| 2021 | — | 1 173 € | — |
| 2020 | — | 1 108 € | — |
| 2019 | — | 978 € | — |
| 2018 | — | 912 € | — |
| 2017 | — | 28 771 € | — |
| 2016 | — | 6 424 € | — |
| 2015 | — | 749 € | — |
| 2014 | — | 170 € | — |
| 2013 | — | 165 € | 122 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ EnjoyTech
Podľa Registra právnických osôb koná za EnjoyTech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník EnjoyTech
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Radovan Skulský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Radovan Skulskýod 9. 8. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EnjoyTech
Za rok 2025 má EnjoyTech v závierke tržby 115 350 €, o 20,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 199 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 145 555 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 583 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EnjoyTech
Najvyššie tržby: rok 2024, 145 555 €. Najnižšie: rok 2013, 26 015 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 115 350 € |
| 2024 | 145 555 € |
| 2023 | 136 090 € |
| 2022 | 125 640 € |
| 2021 | 89 211 € |
| 2020 | 80 370 € |
| 2019 | 70 381 € |
| 2018 | 70 583 € |
| 2017 | 58 566 € |
| 2016 | 72 202 € |
| 2015 | 37 982 € |
| 2014 | 79 614 € |
| 2013 | 26 015 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 2 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 77 282 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 199 € |
| 2024 | 13 333 € |
| 2023 | 17 457 € |
| 2022 | 14 053 € |
| 2021 | 10 084 € |
| 2020 | −909 € |
| 2019 | 1 226 € |
| 2018 | 1 806 € |
| 2017 | −2 850 € |
| 2016 | 4 681 € |
| 2015 | 4 102 € |
| 2014 | 4 797 € |
| 2013 | 303 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EnjoyTech
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,0 %, medián odvetvia +5,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EnjoyTech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,0 % | +5,7 % |
| 2024 | +9,2 % | +3,8 % |
| 2023 | +12,8 % | +3,5 % |
| 2022 | +11,2 % | +2,8 % |
| 2021 | +11,3 % | +3,4 % |
| 2020 | −1,1 % | +2,8 % |
| 2019 | +1,7 % | +2,6 % |
| 2018 | +2,6 % | +3,0 % |
| 2017 | −4,9 % | +4,1 % |
| 2016 | +6,5 % | +3,3 % |
| 2015 | +10,8 % | +4,0 % |
| 2014 | +6,0 % | — |
| 2013 | +1,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+206,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −20,8 % |
| 2024 | +7,0 % |
| 2023 | +8,3 % |
| 2022 | +40,8 % |
| 2021 | +11,0 % |
| 2020 | +14,2 % |
| 2019 | −0,3 % |
| 2018 | +20,5 % |
| 2017 | −18,9 % |
| 2016 | +90,1 % |
| 2015 | −52,3 % |
| 2014 | +206,0 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EnjoyTech
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 278 590 €, vlastné imanie 81 131 € a záväzky 197 459 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 278 590 € | 81 131 € | 197 459 € |
| 2024 | 152 940 € | 71 931 € | 81 009 € |
| 2023 | 173 890 € | 58 599 € | 115 291 € |
| 2022 | 116 043 € | 41 142 € | 74 901 € |
| 2021 | 91 767 € | 27 089 € | 64 678 € |
| 2020 | 93 056 € | 17 005 € | 76 051 € |
| 2019 | 105 595 € | 17 914 € | 87 681 € |
| 2018 | 95 986 € | 16 688 € | 79 298 € |
| 2017 | 78 338 € | 14 882 € | 63 456 € |
| 2016 | 35 339 € | 17 732 € | 17 607 € |
| 2015 | 31 014 € | 13 050 € | 17 964 € |
| 2014 | 59 010 € | 10 101 € | 48 909 € |
| 2013 | 12 038 € | 5 303 € | 6 735 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EnjoyTech (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115 350 € | 9 199 € | 278 590 € | 81 131 € | 197 459 € | 52 998 € | +8,0 % |
| 2024 | 145 555 € | 13 333 € | 152 940 € | 71 931 € | 81 009 € | 46 177 € | +9,2 % |
| 2023 | 136 090 € | 17 457 € | 173 890 € | 58 599 € | 115 291 € | 54 565 € | +12,8 % |
| 2022 | 125 640 € | 14 053 € | 116 043 € | 41 142 € | 74 901 € | 15 054 € | +11,2 % |
| 2021 | 89 211 € | 10 084 € | 91 767 € | 27 089 € | 64 678 € | 26 527 € | +11,3 % |
| 2020 | 80 370 € | −909 € | 93 056 € | 17 005 € | 76 051 € | 13 737 € | −1,1 % |
| 2019 | 70 381 € | 1 226 € | 105 595 € | 17 914 € | 87 681 € | 14 773 € | +1,7 % |
| 2018 | 70 583 € | 1 806 € | 95 986 € | 16 688 € | 79 298 € | 18 263 € | +2,6 % |
| 2017 | 58 566 € | −2 850 € | 78 338 € | 14 882 € | 63 456 € | 43 554 € | −4,9 % |
| 2016 | 72 202 € | 4 681 € | 35 339 € | 17 732 € | 17 607 € | 21 901 € | +6,5 % |
| 2015 | 37 982 € | 4 102 € | 31 014 € | 13 050 € | 17 964 € | 13 694 € | +10,8 % |
| 2014 | 79 614 € | 4 797 € | 59 010 € | 10 101 € | 48 909 € | 8 001 € | +6,0 % |
| 2013 | 26 015 € | 303 € | 12 038 € | 5 303 € | 6 735 € | 326 € | +1,2 % |
Riziko: zaplatí EnjoyTech?
Peniaze od štátu: EnjoyTech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EnjoyTech
Dátum vzniku EnjoyTech je 4. 5. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/89034/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 26 015 € · majetok 12 038 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023764732
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 115 350 €.
- Nový spoločník: Radovan SkulskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EnjoyTech
- Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
- Výroba hračiek a hier
- Výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Reklamné a marketingové služby
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Fotografické služby
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
EnjoyTech v odvetví tlač a reprodukcia záznamov
EnjoyTech je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť iná tlač. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 268 € (883 závierok), EnjoyTech má 115 350 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 142 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EnjoyTech 31. z 90.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 215 €, polovica do 51 268 €, tri štvrtiny do 186 542 €; 10 % firiem má viac než 709 690 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 148 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 215 € |
| medián | 51 268 € |
| horný kvartil | 186 542 € |
| 10 % firiem má viac než | 709 690 € |
| EnjoyTech | 115 350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EnjoyTech
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EnjoyTech s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EnjoyTech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 115 350 € | 51 268 € |
| 2024 | 145 555 € | 48 000 € |
| 2023 | 136 090 € | 48 027 € |
| 2022 | 125 640 € | 46 348 € |
| 2021 | 89 211 € | 47 251 € |
| 2020 | 80 370 € | 40 703 € |
| 2019 | 70 381 € | 46 198 € |
| 2018 | 70 583 € | 43 379 € |
| 2017 | 58 566 € | 39 963 € |
| 2016 | 72 202 € | 40 996 € |
| 2015 | 37 982 € | 45 014 € |
| 2014 | 79 614 € | — |
| 2013 | 26 015 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EnjoyTech | 115 350 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 47 324 € |
| medián kraja | 48 943 € |
| medián Slovenska | 51 268 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PRINTLAND s.r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 275 748 € (2025)
- LUNAS SK, s.r.o.Vrbové · tržby 273 246 € (2025)
- CENTRUM SERVIS s.r.o.Pezinok · tržby 272 106 € (2025)
- Polepy - Potlače s.r.o.Pravotice · tržby 271 801 € (2025)
- Papco Studios s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 266 998 € (2025)
- Real-TECH, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 266 540 € (2025)
- MONGER POINT, s.r.o.Šaľa · tržby 266 391 € (2025)
- A4A Agency, s.r.o.Nitra · tržby 264 638 € (2025)
- MATIKUD s. r. o.Trenčín · tržby 263 382 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EnjoyTech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EnjoyTech: Bratislava - Nové Mesto
EnjoyTech sídli na adrese Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 1 276 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
EnjoyTech: IČO, sídlo a základné údaje
EnjoyTech s. r. o. (IČO 47091410) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 4. 5. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Radovan Skulský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 115 350 € a výsledok hospodárenia +9 199 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Iná tlač (SK NACE 1812) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 5. 2013 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 583 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18) EnjoyTech s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 115 350 €, typická firma odvetvia 51 268 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 883 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Tlač a reprodukcia záznamov: tržby a mzdy ›Tlač a reprodukcia záznamov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy EnjoyTech
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EnjoyTech
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EnjoyTech
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy35zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov59firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava93 zmlúv za 3 roky · 1 320 388 € · naposledy 24. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR59 zmlúv za 3 roky · 4 440 199 € · naposledy 13. 10. 2026Slovenská republika zastúpená Ministerstvom vnútra Slovenskej Republiky34 zmlúv za 3 roky · 1 490 713 € · naposledy 29. 7. 2026 Všetkých 204 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.12) v okrese Bratislava III
Slovenská Grafia a.s.DIW s.r.o.DOLIS GOEN, s.r.o.MERCHYOU s.r.o.REMPrint, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.