VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

WH-Concept k.s.

Považská Bystrica · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

145 904 €tržby 2024 ▲ 227 %+12 817 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 7. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

145 904 €tržby 2024 ▲ 227 %
+12 817 €zisk 2024
  1. 13 : tržby 8 183 €, výsledok hospodárenia 1 876 €
  2. 14 : tržby 4 540 €, výsledok hospodárenia 2 256 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 427 €
  4. 16 : tržby 6 530 €, výsledok hospodárenia -1 916 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 810 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 508 €
  7. 19 : tržby 7 425 €, výsledok hospodárenia 4 370 €
  8. 20 : tržby 93 470 €, výsledok hospodárenia -28 553 €
  9. 21 : tržby 24 100 €, výsledok hospodárenia -56 433 €
  10. 22 : tržby 164 453 €, výsledok hospodárenia 3 152 €
  11. 23 : tržby 44 632 €, výsledok hospodárenia 12 256 €
  12. 24 : tržby 145 904 €, výsledok hospodárenia 12 817 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -22 923 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

WH-Concept k.s. (IČO 47083638) mala v roku 2024 tržby 145 904 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci WH-Concept

osobné náklady v roku 2025 boli 12 304 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.

Štatutár WH-Concept

Podľa Registra právnických osôb koná za WH-Concept 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Tržby, zisk a majetok WH-Concept

Za rok 2024 má WH-Concept v závierke tržby 145 904 €, o 226,9 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +12 817 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 164 453 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2024146 tis. €▲ +226,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202413 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202520 tis. €
Vlastné imanie 2025−70 tis. €
Záväzky 202590 tis. €448,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−8 870 €
Zisková marža 2024+8,8 %medián odvetvia +4,9 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−83 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát WH-Concept

Súvaha WH-Concept

Všetky čísla zo závierok WH-Concept (13 rokov)
Čísla zo závierok WH-Concept po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−22 923 €20 111 €−70 048 €90 159 €−8 870 €—
2024145 904 €12 817 €28 039 €−47 124 €75 163 €54 035 €+8,8 %
202344 632 €12 256 €71 019 €−59 941 €130 960 €23 469 €+27,5 %
2022164 453 €3 152 €55 768 €−72 197 €127 965 €13 677 €+1,9 %
202124 100 €−56 433 €44 449 €−75 349 €119 798 €−10 426 €−234,2 %
202093 470 €−28 553 €41 276 €−36 816 €78 092 €−11 805 €−30,5 %
20197 425 €4 370 €20 551 €−7 722 €28 273 €5 945 €+58,9 %
2018—−1 508 €1 453 €−6 529 €7 982 €−1 380 €—
2017—−4 810 €1 751 €−5 021 €6 772 €−2 726 €—
20166 530 €−1 916 €3 705 €−211 €3 916 €−224 €−29,3 %
2015—−3 427 €3 435 €1 706 €1 729 €−2 482 €—
20144 540 €2 256 €7 355 €5 133 €2 222 €3 260 €+49,7 %
20138 183 €1 876 €5 438 €2 876 €2 562 €2 500 €+22,9 %

Riziko: zaplatí WH-Concept?

Peniaze od štátu: WH-Concept

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy WH-Concept

Dátum vzniku WH-Concept je 26. 3. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiKomanditná spoločnosť · Sr/10119/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 8 183 € · majetok 5 438 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

WH-Concept v odvetví administratívne a kancelárske služby

WH-Concept je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 518 € (20 391 závierok), WH-Concept má 145 904 €, čo je 3,7-násobok mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 403 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je WH-Concept 38. z 162.

V odvetví v okrese Považská Bystrica403aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou20 391Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WH-Concept, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo WH-Concept: Považská Bystrica

WH-Concept sídli na adrese Robotnícka 4356, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 605 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 769. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Považská Bystrica6 605aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 769aktívnych
V tom istom odvetví403okres Považská Bystrica
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

WH-Concept: IČO, sídlo a základné údaje

WH-Concept k.s. (IČO 47083638) je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 26. 3. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 7. 2026, po 13 rokoch. Za rok 2024 sú v závierke tržby 145 904 € a výsledok hospodárenia +12 817 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaKomanditná spoločnosť
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Vznik26. 3. 2013
Zánik17. 7. 2026
ObecPovažská Bystrica
OkresOkres Považská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy WH-Concept

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WH-Concept

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu WH-Concept

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 1,3 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

C und S s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Považská Bystrica

BALU group s. r. o.TILIALS, s.r.o.BCQ Systém, a. s.EMATO s.r.o.ProValues s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk