Pro Engineer, s.r.o.
Žilina · Počítačové programovanie
1 150 €tržby 2023 ▲ 15 %+38 €zisk 2023zaniknutá 25. 3. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 29 148 €, výsledok hospodárenia 16 328 €
- 14 : tržby 31 820 €, výsledok hospodárenia 16 618 €
- 15 : tržby 41 092 €, výsledok hospodárenia 24 076 €
- 16 : tržby 46 528 €, výsledok hospodárenia 25 418 €
- 17 : tržby 32 008 €, výsledok hospodárenia 18 324 €
- 18 : tržby 20 848 €, výsledok hospodárenia 13 895 €
- 19 : tržby 13 906 €, výsledok hospodárenia 6 906 €
- 20 : tržby 8 267 €, výsledok hospodárenia 3 538 €
- 21 : tržby 2 333 €, výsledok hospodárenia 1 338 €
- 22 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia 66 €
- 23 : tržby 1 150 €, výsledok hospodárenia 38 €
Pro Engineer, s.r.o. (IČO 47075899), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 16. 3. 2013 do 25. 3. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Pro Engineer
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Pro Engineer
Za rok 2023 má Pro Engineer v závierke tržby 1 150 €, o 15,0 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +38 €. Závierky máme za 11 rokov (2013 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2016: 46 528 €.
Výkaz ziskov a strát Pro Engineer
Najvyššie tržby: rok 2016, 46 528 €. Najnižšie: rok 2022, 1 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 1 150 € |
| 2022 | 1 000 € |
| 2021 | 2 333 € |
| 2020 | 8 267 € |
| 2019 | 13 906 € |
| 2018 | 20 848 € |
| 2017 | 32 008 € |
| 2016 | 46 528 € |
| 2015 | 41 092 € |
| 2014 | 31 820 € |
| 2013 | 29 148 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 0 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 126 545 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 38 € |
| 2022 | 66 € |
| 2021 | 1 338 € |
| 2020 | 3 538 € |
| 2019 | 6 906 € |
| 2018 | 13 895 € |
| 2017 | 18 324 € |
| 2016 | 25 418 € |
| 2015 | 24 076 € |
| 2014 | 16 618 € |
| 2013 | 16 328 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pro Engineer
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,3 %, medián odvetvia +10,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pro Engineer | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | +3,3 % | +10,7 % |
| 2022 | +6,6 % | +9,6 % |
| 2021 | +57,4 % | +9,4 % |
| 2020 | +42,8 % | +9,2 % |
| 2019 | +49,7 % | +6,5 % |
| 2018 | +66,6 % | +6,6 % |
| 2017 | +57,2 % | +7,7 % |
| 2016 | +54,6 % | +7,9 % |
| 2015 | +58,6 % | +7,4 % |
| 2014 | +52,2 % | — |
| 2013 | +56,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 10 rokov, najviac v roku 2015 (+29,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | +15,0 % |
| 2022 | −57,1 % |
| 2021 | −71,8 % |
| 2020 | −40,6 % |
| 2019 | −33,3 % |
| 2018 | −34,9 % |
| 2017 | −31,2 % |
| 2016 | +13,2 % |
| 2015 | +29,1 % |
| 2014 | +9,2 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pro Engineer
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 5 725 €, vlastné imanie 5 538 € a záväzky 187 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 5 725 € | 5 538 € | 187 € |
| 2022 | 20 524 € | 10 442 € | 10 082 € |
| 2021 | 20 754 € | 10 376 € | 10 378 € |
| 2020 | 19 092 € | 15 944 € | 3 148 € |
| 2019 | 26 597 € | 12 406 € | 14 191 € |
| 2018 | 19 499 € | 19 395 € | 104 € |
| 2017 | 23 987 € | 23 824 € | 163 € |
| 2016 | 31 475 € | 30 918 € | 557 € |
| 2015 | 31 851 € | 29 576 € | 2 275 € |
| 2014 | 34 992 € | 34 946 € | 46 € |
| 2013 | 26 256 € | 21 328 € | 4 928 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pro Engineer (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 150 € | 38 € | 5 725 € | 5 538 € | 187 € | 129 € | +3,3 % |
| 2022 | 1 000 € | 66 € | 20 524 € | 10 442 € | 10 082 € | 146 € | +6,6 % |
| 2021 | 2 333 € | 1 338 € | 20 754 € | 10 376 € | 10 378 € | 1 797 € | +57,4 % |
| 2020 | 8 267 € | 3 538 € | 19 092 € | 15 944 € | 3 148 € | 4 459 € | +42,8 % |
| 2019 | 13 906 € | 6 906 € | 26 597 € | 12 406 € | 14 191 € | 9 249 € | +49,7 % |
| 2018 | 20 848 € | 13 895 € | 19 499 € | 19 395 € | 104 € | 17 848 € | +66,6 % |
| 2017 | 32 008 € | 18 324 € | 23 987 € | 23 824 € | 163 € | 23 513 € | +57,2 % |
| 2016 | 46 528 € | 25 418 € | 31 475 € | 30 918 € | 557 € | 32 919 € | +54,6 % |
| 2015 | 41 092 € | 24 076 € | 31 851 € | 29 576 € | 2 275 € | 31 195 € | +58,6 % |
| 2014 | 31 820 € | 16 618 € | 34 992 € | 34 946 € | 46 € | 21 489 € | +52,2 % |
| 2013 | 29 148 € | 16 328 € | 26 256 € | 21 328 € | 4 928 € | 21 596 € | +56,0 % |
Riziko: zaplatí Pro Engineer?
Peniaze od štátu: Pro Engineer
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pro Engineer
Dátum vzniku Pro Engineer je 16. 3. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58647/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 29 148 € · majetok 26 256 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 11, posledné tržby 1 150 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Pro Engineer v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Pro Engineer je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 49 305 € (10 335 závierok), Pro Engineer má 1 150 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 125 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pro Engineer 591. z 608.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 042 €, polovica do 49 305 €, tri štvrtiny do 112 735 €; 10 % firiem má viac než 412 926 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 000 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 042 € |
| medián | 49 305 € |
| horný kvartil | 112 735 € |
| 10 % firiem má viac než | 412 926 € |
| Pro Engineer | 1 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pro Engineer
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pro Engineer s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pro Engineer | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 1 150 € | 49 305 € |
| 2022 | 1 000 € | 48 720 € |
| 2021 | 2 333 € | 46 823 € |
| 2020 | 8 267 € | 45 727 € |
| 2019 | 13 906 € | 45 067 € |
| 2018 | 20 848 € | 43 684 € |
| 2017 | 32 008 € | 42 310 € |
| 2016 | 46 528 € | 41 376 € |
| 2015 | 41 092 € | 41 270 € |
| 2014 | 31 820 € | — |
| 2013 | 29 148 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Pro Engineer | 1 150 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 55 789 € |
| medián kraja | 46 655 € |
| medián Slovenska | 49 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CodeBro, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 730 € (2025)
- CENTE, s.r.o.Zvolen · tržby 2 711 € (2025)
- Veslo s. r. o.Trenčín · tržby 2 700 € (2025)
- LUCEON, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 2 700 € (2025)
- WebPlace s. r. o.Trnovo · tržby 2 693 € (2025)
- Arfrag s. r. o.Veľké Úľany · tržby 2 693 € (2025)
- G Partners, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 685 € (2025)
- AMB Consult, s.r.o.Šúrovce · tržby 2 680 € (2025)
- MIHOTOP s. r. o.Tovarníky · tržby 2 672 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pro Engineer, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pro Engineer: Žilina
Pro Engineer sídli na adrese Okrová 13, 010 03 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Pro Engineer: IČO, sídlo a základné údaje
Pro Engineer, s.r.o. (IČO 47075899) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 16. 3. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 3. 2026, po 13 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 1 150 € a výsledok hospodárenia +38 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Vznik | 16. 3. 2013 |
| Zánik | 25. 3. 2026 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Pro Engineer
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Pro Engineer
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pro Engineer
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 315 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Žilina
Scheidt & Bachmann Slovensko s.r.o.TransData s.r.o.GoodRequest, s.r.o.PROSOFT, spol. s r.o.M2M Solutions, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.