MB Bern s. r. o.
Košice - Sídlisko KVP
215 201 €tržby 2018 ▼ 8 %+526 €zisk 2018zaniknutá 14. 11. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 11. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 23 010 €, výsledok hospodárenia -1 €
- 14 : tržby 44 000 €, výsledok hospodárenia -52 028 €
- 15 : tržby 106 330 €, výsledok hospodárenia -63 190 €
- 16 : tržby 177 599 €, výsledok hospodárenia -22 559 €
- 17 : tržby 233 193 €, výsledok hospodárenia 3 331 €
- 18 : tržby 215 201 €, výsledok hospodárenia 526 €
MB Bern s. r. o. (IČO 47074639), sídlo Košice - mestská časť Sídlisko KVP, je v registri zapísaná od 19. 3. 2013 do 14. 11. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci MB Bern
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MB Bern
Za rok 2018 má MB Bern v závierke tržby 215 201 €, o 7,7 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +526 €. Závierky máme za 6 rokov (2013 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2017: 233 193 €.
Výkaz ziskov a strát MB Bern
Najvyššie tržby: rok 2017, 233 193 €. Najnižšie: rok 2013, 23 010 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 215 201 € |
| 2017 | 233 193 € |
| 2016 | 177 599 € |
| 2015 | 106 330 € |
| 2014 | 44 000 € |
| 2013 | 23 010 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −133 921 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 526 € |
| 2017 | 3 331 € |
| 2016 | −22 559 € |
| 2015 | −63 190 € |
| 2014 | −52 028 € |
| 2013 | −1 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MB Bern
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +3,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MB Bern | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | +0,2 % | +3,6 % |
| 2017 | +1,4 % | +5,1 % |
| 2016 | −12,7 % | +4,6 % |
| 2015 | −59,4 % | +4,2 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | 0,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2015 (+141,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2018 | −7,7 % |
| 2017 | +31,3 % |
| 2016 | +67,0 % |
| 2015 | +141,7 % |
| 2014 | +91,2 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MB Bern
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 489 725 €, vlastné imanie 372 861 € a záväzky 116 864 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 489 725 € | 372 861 € | 116 864 € |
| 2017 | 494 463 € | 341 183 € | 153 280 € |
| 2016 | 524 481 € | 337 851 € | 186 630 € |
| 2015 | 518 977 € | 360 410 € | 158 567 € |
| 2014 | 619 611 € | 418 600 € | 201 011 € |
| 2013 | 656 416 € | 470 629 € | 185 787 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MB Bern (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 215 201 € | 526 € | 489 725 € | 372 861 € | 116 864 € | 17 412 € | +0,2 % |
| 2017 | 233 193 € | 3 331 € | 494 463 € | 341 183 € | 153 280 € | 20 670 € | +1,4 % |
| 2016 | 177 599 € | −22 559 € | 524 481 € | 337 851 € | 186 630 € | 15 459 € | −12,7 % |
| 2015 | 106 330 € | −63 190 € | 518 977 € | 360 410 € | 158 567 € | 5 341 € | −59,4 % |
| 2014 | 44 000 € | −52 028 € | 619 611 € | 418 600 € | 201 011 € | −7 967 € | −118,2 % |
| 2013 | 23 010 € | −1 € | 656 416 € | 470 629 € | 185 787 € | 9 346 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí MB Bern?
Peniaze od štátu: MB Bern
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MB Bern
Dátum vzniku MB Bern je 19. 3. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31924/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 23 010 € · majetok 656 416 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 6, posledné tržby 215 201 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MB Bern v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
MB Bern je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 41 053 € (11 031 závierok), MB Bern má 215 201 €, čo je 5,2-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 457 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MB Bern 47. z 253.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 992 €, polovica do 41 053 €, tri štvrtiny do 148 009 €; 10 % firiem má viac než 525 921 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 992 € |
| medián | 41 053 € |
| horný kvartil | 148 009 € |
| 10 % firiem má viac než | 525 921 € |
| MB Bern | 215 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MB Bern
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MB Bern s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MB Bern | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 215 201 € | 41 053 € |
| 2017 | 233 193 € | 40 920 € |
| 2016 | 177 599 € | 41 407 € |
| 2015 | 106 330 € | 40 006 € |
| 2014 | 44 000 € | — |
| 2013 | 23 010 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| MB Bern | 215 201 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 46 800 € |
| medián kraja | 39 311 € |
| medián Slovenska | 41 053 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MM+, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 482 560 € (2025)
- PETRA INVEST GROUP s. r. o.Trnava · tržby 482 400 € (2025)
- Theopharm s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 482 307 € (2025)
- VISTA real Pezinok, s.r.o.Pezinok · tržby 482 235 € (2025)
- East Logistics s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 481 858 € (2025)
- HUNORB s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 481 683 € (2016)
- WENTA PLUS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 480 730 € (2025)
- TLM CONSTRUCT s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 480 657 € (2024)
- UK Rent s. r. o.Nové Zámky · tržby 480 467 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MB Bern, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MB Bern: Košice - Sídlisko KVP
MB Bern sídli na adrese Trieda KVP 1, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II. V obci Košice - Sídlisko KVP je 3 784 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 347 aktívnych subjektov.
Košice - Sídlisko KVP: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
MB Bern: IČO, sídlo a základné údaje
MB Bern s. r. o. (IČO 47074639) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko KVP, okres Košice II. Dátum vzniku je 19. 3. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 11. 2023, po 10 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 215 201 € a výsledok hospodárenia +526 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68200 |
| Vznik | 19. 3. 2013 |
| Zánik | 14. 11. 2023 |
| Obec | Košice - Sídlisko KVP |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MB Bern
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MB Bern
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MB Bern
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko KVPtypický nepokrytý dopyt 979 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 242 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP
Mirage Distribution SK, s.r.o.Arista Capital s.r.o.abc-zoo s.r.o.HYP-MOD s.r.o. v likvidáciiPANDA - KOŠICE s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Košice II
Kardiocentrum AGEL a.s.Europrojekt Zeta 6 SK, k.s.Slovak Retail Project Gamma k.s.Tarvos s. r. o.Cassovia Discovery Park s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.