Samuel Rigáň
Aktívny · Závod · podniká od 2013 · 13 rokov
Čo robí
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2013Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 22:59
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Samuel Rigáň: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Samuel Rigáň (IČO 47073772), sídlo Závod, je v registri zapísaný od 1. 4. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Samuel Rigáň
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Samuel Rigáň?
Peniaze od štátu: Samuel Rigáň
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Samuel Rigáň
Dátum vzniku Samuel Rigáň je 1. 4. 2013, teda pred 13 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 120-17751
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Samuel Rigáň
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Samuel Rigáň v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
Samuel Rigáň je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. V okrese Malacky je v tomto odvetví 315 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Závod
Samuel Rigáň má miesto podnikania v obci Závod, okres Malacky. V obci Závod je 390 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 503.
Závod: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
Samuel Rigáň: IČO, sídlo a základné údaje
Samuel Rigáň (IČO 47073772) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Závod, okres Malacky. Začiatok podnikania je 1. 4. 2013, podniká 13 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161) |
| Vznik | 1. 4. 2013 |
| Obec | Závod |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Závod
Richter Rasen Slovakia, s.r.o.RZ - Servis s. r. o.WEBER TRANS s. r. o.Auto Office, s. r. o.LMS Stav Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Závod ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Malacky
Záhorie Farms s.r.o.AGROSLUŽBY RYBECKÝ s. r. o.Luikens machinery s.r.o.Budos services s. r. o.AgroGúth s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.