VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ELIBAU s. r. o.

Mikušovce

133 078 €tržby 2016 ▲ 6 488 %+3 452 €zisk 2016

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 9. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

133 078 €tržby 2016 ▲ 6 488 %
+3 452 €zisk 2016
  1. 13 : tržby 6 580 €, výsledok hospodárenia -61 €
  2. 14 : tržby 9 120 €, výsledok hospodárenia 1 545 €
  3. 15 : tržby 2 020 €, výsledok hospodárenia -280 €
  4. 16 : tržby 133 078 €, výsledok hospodárenia 3 452 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ELIBAU s. r. o. (IČO 47065303), sídlo Mikušovce, je v registri zapísaná od 15. 3. 2013 do 30. 9. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ELIBAU

osobné náklady v roku 2016 boli 11 961 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci ELIBAU

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok ELIBAU

Za rok 2016 má ELIBAU v závierke tržby 133 078 €, o 6 488,0 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +3 452 €. Závierky máme za 4 roky (2013 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 133 078 €.

Tržby 2016133 tis. €▲ +6 488,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20163 452 €zisk
Majetok (aktíva) 201617 tis. €
Vlastné imanie 20169 656 €
Záväzky 20167 778 €44,6 % majetku
Pridaná hodnota 201617 tis. €
Zisková marža 2016+2,6 %medián odvetvia +3,3 %
Súčet výsledkov za 4 roky4 656 €2013 až 2016

Výkaz ziskov a strát ELIBAU

Súvaha ELIBAU

Všetky čísla zo závierok ELIBAU (4 roky)
Čísla zo závierok ELIBAU po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2016133 078 €3 452 €17 434 €9 656 €7 778 €16 981 €+2,6 %
20152 020 €−280 €7 031 €6 204 €827 €939 €−13,9 %
20149 120 €1 545 €6 964 €6 484 €480 €2 025 €+16,9 %
20136 580 €−61 €4 939 €4 939 €—−61 €−0,9 %

Riziko: zaplatí ELIBAU?

Peniaze od štátu: ELIBAU

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ELIBAU

Dátum vzniku ELIBAU je 15. 3. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27825/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 6 580 € · majetok 4 939 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 4, posledné tržby 133 078 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

ELIBAU v odvetví špecializované stavebné práce

ELIBAU je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 74 208 € (8 134 závierok), ELIBAU má 133 078 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 939 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELIBAU 52. z 113.

V odvetví v okrese Ilava939aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou8 134Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia74 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+3,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELIBAU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Ilava ›

Sídlo ELIBAU: Mikušovce

ELIBAU sídli na adrese Mikušovce 149, 018 57 Mikušovce, okres Ilava. V obci Mikušovce je 133 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 038.

Subjektov v obci Mikušovce133aktívnych
Subjektov v okrese Ilava8 038aktívnych
V tom istom odvetví939okres Ilava

Mikušovce: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

ELIBAU: IČO, sídlo a základné údaje

ELIBAU s. r. o. (IČO 47065303) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mikušovce, okres Ilava. Dátum vzniku je 15. 3. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 9. 2017, po 4 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 133 078 € a výsledok hospodárenia +3 452 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 43990
Vznik15. 3. 2013
Zánik30. 9. 2017
ObecMikušovce
OkresOkres Ilava
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ELIBAU

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ELIBAU

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ELIBAU

  • Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy39zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
  • Výhry konkurentov376firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Mikušovcetypický nepokrytý dopyt 55 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Mikušovce

REALSTONE s.r.o.MB FLOOR STAV s.r.o.GEMIL, s. r . o.Ekosad, s. r. o.Mário Janík s. r. o.Všetky firmy v obci Mikušovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Ilava

STAVOMONTÁŽ s.r.o.STES spol. s r.o.C.ALMAS s.r.o.RK montáže, s. r. o.DIAMANT slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk