VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mase s.r.o.

Košice - Juh · Činnosti reklamných agentúr

10 000 €tržby 2025 ▼ 49 %−154 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

10 000 €tržby 2025 ▼ 49 %
−154 €strata 2025
  1. 13 : tržby 495 €, výsledok hospodárenia -868 €
  2. 14 : tržby 5 748 €, výsledok hospodárenia 661 €
  3. 15 : tržby 5 350 €, výsledok hospodárenia 1 462 €
  4. 16 : tržby 8 623 €, výsledok hospodárenia 1 487 €
  5. 17 : tržby 8 331 €, výsledok hospodárenia 1 728 €
  6. 18 : tržby 1 518 €, výsledok hospodárenia 317 €
  7. 19 : tržby 6 020 €, výsledok hospodárenia 265 €
  8. 20 : tržby 3 250 €, výsledok hospodárenia 355 €
  9. 21 : tržby 960 €, výsledok hospodárenia -3 429 €
  10. 22 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 2 068 €
  11. 23 : tržby 12 878 €, výsledok hospodárenia 817 €
  12. 24 : tržby 19 645 €, výsledok hospodárenia 2 592 €
  13. 25 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia -154 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Mase s.r.o. (IČO 47050900) mala v roku 2025 tržby 10 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Mase

osobné náklady v roku 2025 boli 1 106 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ Mase

Podľa Registra právnických osôb koná za Mase 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník Mase

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Mase
Podiely spoločníkov na vkladoch Mase Ing. Martin Sedlák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Martin Sedlák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Martin Sedlák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Martin Sedlákod 8. 3. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Mase

Za rok 2025 má Mase v závierke tržby 10 000 €, o 49,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −154 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 19 645 €.

Tržby 202510 tis. €▼ −49,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−154 €strata
Majetok (aktíva) 202513 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 2025500 €3,9 % majetku
Pridaná hodnota 20251 392 €
Zisková marža 2025−1,5 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 13 rokov7 301 €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Mase

Súvaha Mase

Všetky čísla zo závierok Mase (13 rokov)
Čísla zo závierok Mase po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202510 000 €−154 €12 739 €12 239 €500 €1 392 €−1,5 %
202419 645 €2 592 €13 821 €12 393 €1 428 €9 307 €+13,2 %
202312 878 €817 €11 064 €9 801 €1 263 €6 464 €+6,3 %
202210 000 €2 068 €10 653 €8 984 €1 669 €6 495 €+20,7 %
2021960 €−3 429 €7 325 €6 915 €410 €−795 €−357,2 %
20203 250 €355 €10 969 €10 345 €624 €2 277 €+10,9 %
20196 020 €265 €10 142 €9 990 €152 €447 €+4,4 %
20181 518 €317 €9 824 €9 792 €32 €653 €+20,9 %
20178 331 €1 728 €10 263 €9 475 €788 €3 931 €+20,7 %
20168 623 €1 487 €8 246 €7 747 €499 €3 205 €+17,2 %
20155 350 €1 462 €7 523 €6 259 €1 264 €4 368 €+27,3 %
20145 748 €661 €5 557 €4 797 €760 €3 457 €+11,5 %
2013495 €−868 €4 395 €4 137 €258 €425 €−175,4 %

Riziko: zaplatí Mase?

Peniaze od štátu: Mase

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Mase

Dátum vzniku Mase je 8. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31839/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 495 € · majetok 4 395 €
  3. Nový spoločník: Ing. Martin SedlákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 10 000 €.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023716453

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mase

  • reklamné a marketingové služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • vedenie účtovníctva
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kozmetické služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Mase v odvetví reklama a prieskum trhu

Mase je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 198 € (7 049 závierok), Mase má 10 000 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 367 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mase 137. z 162.

V odvetví v okrese Košice IV367aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 049Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mase, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice IV ›

Sídlo Mase: Košice - Juh

Mase sídli na adrese Werferova 6, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 703 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 477 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 703aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 426aktívnych
V tom istom odvetví367okres Košice IV
Na tej istej adrese477aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

Mase: IČO, sídlo a základné údaje

Mase s.r.o. (IČO 47050900) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 8. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Martin Sedlák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 000 € a výsledok hospodárenia −154 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 3. 2013
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Mase s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 000 €, typická firma odvetvia 46 198 € (medián z 7 049 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy Mase

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mase

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mase

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SOLAR Point, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Košice IV

HC Košice s.r.o.COOL LIFE s.r.o.Flat-out.sk s.r.o. v likvidáciiVECTOR PARTS s.r.o.Dr.Max 81 s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk