VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EUhaus s.r.o.

Prievidza · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

13 500 €tržby 2022 ▲ 45 %+803 €zisk 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

13 500 €tržby 2022 ▲ 45 %
+803 €zisk 2022
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -523 €
  2. 14 : tržby 7 925 €, výsledok hospodárenia 1 546 €
  3. 15 : tržby 5 923 €, výsledok hospodárenia -1 038 €
  4. 16 : tržby 9 384 €, výsledok hospodárenia -89 €
  5. 17 : tržby 24 343 €, výsledok hospodárenia 5 854 €
  6. 18 : tržby 10 670 €, výsledok hospodárenia -852 €
  7. 19 : tržby 3 856 €, výsledok hospodárenia 77 €
  8. 20 : tržby 5 640 €, výsledok hospodárenia 649 €
  9. 21 : tržby 9 320 €, výsledok hospodárenia 511 €
  10. 22 : tržby 13 500 €, výsledok hospodárenia 803 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 942 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 439 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 801 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EUhaus s.r.o. (IČO 47050608), sídlo Prievidza, je v registri zapísaná od 1. 3. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EUhaus

EUhaus má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 354 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Konateľ EUhaus

Podľa Registra právnických osôb koná za EUhaus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník EUhaus

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EUhaus
Podiely spoločníkov na vkladoch EUhaus Radoslav Karásek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Radoslav Karásek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Radoslav Karásek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Radoslav Karásekod 30. 11. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EUhaus

Za rok 2022 má EUhaus v závierke tržby 13 500 €, o 44,8 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +803 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 24 343 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202214 tis. €▲ +44,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022803 €zisk
Majetok (aktíva) 20252 540 €
Vlastné imanie 20251 756 €
Záväzky 2025784 €30,9 % majetku
Zisková marža 2022+5,9 %medián odvetvia +1,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−3 244 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EUhaus

Súvaha EUhaus

Všetky čísla zo závierok EUhaus (13 rokov)
Čísla zo závierok EUhaus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−3 801 €2 540 €1 756 €784 €——
2024—−3 439 €6 448 €5 557 €891 €——
2023—−2 942 €9 581 €8 995 €586 €——
202213 500 €803 €12 477 €11 937 €540 €3 739 €+5,9 %
20219 320 €511 €11 613 €11 134 €479 €3 377 €+5,5 %
20205 640 €649 €11 080 €10 624 €456 €3 427 €+11,5 %
20193 856 €77 €10 322 €9 975 €347 €2 450 €+2,0 %
201810 670 €−852 €10 520 €9 898 €622 €7 668 €−8,0 %
201724 343 €5 854 €12 869 €10 749 €2 120 €19 055 €+24,0 %
20169 384 €−89 €6 371 €4 895 €1 476 €4 607 €−0,9 %
20155 923 €−1 038 €6 267 €4 984 €1 283 €1 565 €−17,5 %
20147 925 €1 546 €6 818 €6 023 €795 €3 364 €+19,5 %
2013—−523 €4 477 €4 477 €—−7 €—

Riziko: zaplatí EUhaus?

Peniaze od štátu: EUhaus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EUhaus

Dátum vzniku EUhaus je 1. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27788/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 477 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EUhaus

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sťahovacie služby
  • Kurierske služby
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

EUhaus v odvetví maloobchod

EUhaus je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 101 116 € (17 954 závierok), EUhaus má 13 500 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 1 437 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EUhaus 293. z 350.

V odvetví v okrese Prievidza1 437aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 954Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EUhaus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prievidza ›

Sídlo EUhaus: Prievidza

EUhaus sídli na adrese Fr. Hečku 13/25, 971 01 Prievidza, okres Prievidza. V obci Prievidza je 6 859 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 832.

Subjektov v obci Prievidza6 859aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 832aktívnych
V tom istom odvetví1 437okres Prievidza

Prievidza: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

EUhaus: IČO, sídlo a základné údaje

EUhaus s.r.o. (IČO 47050608) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, okres Prievidza. Dátum vzniku je 1. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Radoslav Karásek. Za rok 2022 sú v závierke tržby 13 500 € a výsledok hospodárenia +803 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 3. 2013
ObecPrievidza
OkresOkres Prievidza
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) EUhaus s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 13 500 €, typická firma odvetvia 101 116 € (medián z 17 954 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy EUhaus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EUhaus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EUhaus

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 47 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy216zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov102firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 100 €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v meste Prievidzatypický nepokrytý dopyt 2,8 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Hotel pod Zámkom Bojnice s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Prievidza

Nestlé Slovensko s.r.o.COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvoGeWiS Slovakia s. r. o.Scheuch s.r.o.DOBROTA, a.s.Všetky firmy v obci Prievidza ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Prievidza

SLOV TAIN, s.r.o.INSTA - PL s.r.o.AGRO ALIANCE SK, s.r.o.B a B, spol. s r.o.Infinity style s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk