FM Krajco Group s. r. o.
Považská Bystrica · Nákladná cestná doprava
1 396 613 €tržby 2025 ▲ 45 %+36 950 €zisk 2025aktívna 13 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 320 544 €, výsledok hospodárenia 12 747 €
- 14 : tržby 686 330 €, výsledok hospodárenia 28 317 €
- 15 : tržby 747 210 €, výsledok hospodárenia 18 150 €
- 16 : tržby 957 697 €, výsledok hospodárenia 35 985 €
- 17 : tržby 1 110 762 €, výsledok hospodárenia 39 647 €
- 18 : tržby 1 176 442 €, výsledok hospodárenia 41 178 €
- 19 : tržby 1 233 028 €, výsledok hospodárenia -88 478 €
- 20 : tržby 1 142 765 €, výsledok hospodárenia -35 267 €
- 21 : tržby 666 734 €, výsledok hospodárenia -10 618 €
- 22 : tržby 985 745 €, výsledok hospodárenia 28 805 €
- 23 : tržby 891 715 €, výsledok hospodárenia -78 478 €
- 24 : tržby 963 184 €, výsledok hospodárenia 25 015 €
- 25 : tržby 1 396 613 €, výsledok hospodárenia 36 950 €
FM Krajco Group s. r. o. (IČO 47047941) mala v roku 2025 tržby 1 396 613 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FM Krajco Group
V roku 2025 mala FM Krajco Group priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 227 346 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 348 € mesačne, priemerná hrubá mzda v okrese Považská Bystrica bola v roku 2025 1 667 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 227 346 € | 161 744 € |
| 2024 | 9 | 175 108 € | 125 461 € |
| 2023 | 10 | 206 314 € | 149 299 € |
| 2022 | 11 | 150 205 € | 106 122 € |
| 2021 | 8 | 105 969 € | 77 764 € |
| 2020 | 7 | 127 233 € | 90 362 € |
| 2019 | — | 204 225 € | 146 905 € |
| 2018 | — | 180 566 € | 132 204 € |
| 2017 | — | 114 553 € | 87 421 € |
| 2016 | — | 73 622 € | 56 844 € |
| 2015 | — | 39 120 € | 31 291 € |
| 2014 | — | 33 217 € | 25 147 € |
| 2013 | — | 8 191 € | 6 199 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- FM Krajco Group, mzdové náklady na zamestnanca1 348 €
- Všetky odvetvia v okrese Považská Bystrica1 667 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 10. 9. 2026.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 161 744 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 54 183 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ FM Krajco Group
Podľa Registra právnických osôb koná za FM Krajco Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločník FM Krajco Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Marian Krajčoviech100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marian Krajčoviechod 22. 2. 2022 | 10 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FM Krajco Group
Za rok 2025 má FM Krajco Group v závierke tržby 1 396 613 €, o 45,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +36 950 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 396 613 €.
Výkaz ziskov a strát FM Krajco Group
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 396 613 €. Najnižšie: rok 2013, 320 544 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 396 613 € |
| 2024 | 963 184 € |
| 2023 | 891 715 € |
| 2022 | 985 745 € |
| 2021 | 666 734 € |
| 2020 | 1 142 765 € |
| 2019 | 1 233 028 € |
| 2018 | 1 176 442 € |
| 2017 | 1 110 762 € |
| 2016 | 957 697 € |
| 2015 | 747 210 € |
| 2014 | 686 330 € |
| 2013 | 320 544 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 53 953 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 36 950 € |
| 2024 | 25 015 € |
| 2023 | −78 478 € |
| 2022 | 28 805 € |
| 2021 | −10 618 € |
| 2020 | −35 267 € |
| 2019 | −88 478 € |
| 2018 | 41 178 € |
| 2017 | 39 647 € |
| 2016 | 35 985 € |
| 2015 | 18 150 € |
| 2014 | 28 317 € |
| 2013 | 12 747 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FM Krajco Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,6 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FM Krajco Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,6 % | +2,8 % |
| 2024 | +2,6 % | +2,0 % |
| 2023 | −8,8 % | +1,5 % |
| 2022 | +2,9 % | +1,5 % |
| 2021 | −1,6 % | +1,2 % |
| 2020 | −3,1 % | +1,1 % |
| 2019 | −7,2 % | +0,7 % |
| 2018 | +3,5 % | +0,8 % |
| 2017 | +3,6 % | +1,7 % |
| 2016 | +3,8 % | +1,9 % |
| 2015 | +2,4 % | +2,3 % |
| 2014 | +4,1 % | — |
| 2013 | +4,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+114,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +45,0 % |
| 2024 | +8,0 % |
| 2023 | −9,5 % |
| 2022 | +47,8 % |
| 2021 | −41,7 % |
| 2020 | −7,3 % |
| 2019 | +4,8 % |
| 2018 | +5,9 % |
| 2017 | +16,0 % |
| 2016 | +28,2 % |
| 2015 | +8,9 % |
| 2014 | +114,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FM Krajco Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 792 685 €, vlastné imanie 63 953 € a záväzky 728 732 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 792 685 € | 63 953 € | 728 732 € |
| 2024 | 667 697 € | 27 003 € | 635 300 € |
| 2023 | 519 242 € | 1 987 € | 501 072 € |
| 2022 | 330 958 € | 80 465 € | 223 520 € |
| 2021 | 363 666 € | 51 660 € | 274 244 € |
| 2020 | 465 602 € | 62 279 € | 354 771 € |
| 2019 | 462 498 € | 97 546 € | 305 611 € |
| 2018 | 476 435 € | 186 024 € | 290 411 € |
| 2017 | 474 096 € | 144 846 € | 329 250 € |
| 2016 | 363 208 € | 105 199 € | 258 009 € |
| 2015 | 312 424 € | 69 213 € | 243 211 € |
| 2014 | 260 272 € | 51 063 € | 208 959 € |
| 2013 | 127 669 € | 17 747 € | 109 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FM Krajco Group (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 396 613 € | 36 950 € | 792 685 € | 63 953 € | 728 732 € | 428 446 € | +2,6 % |
| 2024 | 963 184 € | 25 015 € | 667 697 € | 27 003 € | 635 300 € | 310 790 € | +2,6 % |
| 2023 | 891 715 € | −78 478 € | 519 242 € | 1 987 € | 501 072 € | 246 285 € | −8,8 % |
| 2022 | 985 745 € | 28 805 € | 330 958 € | 80 465 € | 223 520 € | 247 244 € | +2,9 % |
| 2021 | 666 734 € | −10 618 € | 363 666 € | 51 660 € | 274 244 € | 107 705 € | −1,6 % |
| 2020 | 1 142 765 € | −35 267 € | 465 602 € | 62 279 € | 354 771 € | 183 318 € | −3,1 % |
| 2019 | 1 233 028 € | −88 478 € | 462 498 € | 97 546 € | 305 611 € | 216 942 € | −7,2 % |
| 2018 | 1 176 442 € | 41 178 € | 476 435 € | 186 024 € | 290 411 € | 318 646 € | +3,5 % |
| 2017 | 1 110 762 € | 39 647 € | 474 096 € | 144 846 € | 329 250 € | 268 562 € | +3,6 % |
| 2016 | 957 697 € | 35 985 € | 363 208 € | 105 199 € | 258 009 € | 197 576 € | +3,8 % |
| 2015 | 747 210 € | 18 150 € | 312 424 € | 69 213 € | 243 211 € | 111 081 € | +2,4 % |
| 2014 | 686 330 € | 28 317 € | 260 272 € | 51 063 € | 208 959 € | 103 247 € | +4,1 % |
| 2013 | 320 544 € | 12 747 € | 127 669 € | 17 747 € | 109 922 € | 27 885 € | +4,0 % |
Riziko: zaplatí FM Krajco Group?
FM Krajco Group a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom FM Krajco Group v objeme 140 466 € z rokov 2013 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 136 360 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 71 624 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 300 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 64 737 € |
| 2018 | 1 | 71 624 € |
| 2013 | 1 | 3 806 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy FM Krajco Group
Dátum vzniku FM Krajco Group je 9. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27828/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023715969
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica, hodnota zmluvy 3 806 €. Firma vznikla 9. 3. 2013.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 320 544 € · majetok 127 669 €
- Najväčšia verejná zmluva: 71 624 €Objednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
- Nový spoločník: Marian KrajčoviechSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 1 396 613 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FM Krajco Group
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Kovoobrábanie
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľká činnosť v oblasti služieb
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- čistiace a upratovacie služby
- medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu na základe licencie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
FM Krajco Group v odvetví pozemná doprava
FM Krajco Group je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), FM Krajco Group má 1 396 613 €, čo je 15-násobok mediánu.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 960 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 412 029 €; 10 % firiem má viac než 1 495 681 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 812 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 960 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 412 029 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 495 681 € |
| FM Krajco Group | 1 396 613 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FM Krajco Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FM Krajco Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FM Krajco Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 396 613 € | 93 647 € |
| 2024 | 963 184 € | 96 345 € |
| 2023 | 891 715 € | 100 425 € |
| 2022 | 985 745 € | 99 180 € |
| 2021 | 666 734 € | 93 057 € |
| 2020 | 1 142 765 € | 87 132 € |
| 2019 | 1 233 028 € | 101 305 € |
| 2018 | 1 176 442 € | 105 114 € |
| 2017 | 1 110 762 € | 106 108 € |
| 2016 | 957 697 € | 111 906 € |
| 2015 | 747 210 € | 113 061 € |
| 2014 | 686 330 € | — |
| 2013 | 320 544 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FM Krajco Group | 1 396 613 € |
|---|---|
| medián kraja | 149 844 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ČESPOL s.r.o.Olešná · tržby 3 407 761 € (2025)
- Chamberlain s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 394 446 € (2018)
- SLOVITRANS, s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 3 387 013 € (2025)
- SELECTED, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 3 379 625 € (2025)
- K T transport s.r.o.Vozokany · tržby 3 377 029 € (2025)
- SMX, s.r.o.Považská Bystrica · tržby 3 367 921 € (2025)
- BUSINESS PARTNER GROUP spol. s r.o.Michalovce · tržby 3 363 032 € (2025)
- Person-steel MM s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 351 595 € (2025)
- AT - log, s.r.o.Sereď · tržby 3 348 897 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FM Krajco Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FM Krajco Group: Považská Bystrica
FM Krajco Group sídli na adrese Robotnícka 2121, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 646 aktívnych firiem a živnostníkov. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›
FM Krajco Group: IČO, sídlo a základné údaje
FM Krajco Group s. r. o. (IČO 47047941) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 9. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Marian Krajčoviech. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 396 613 € a výsledok hospodárenia +36 950 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 10 000 € |
| Vznik | 9. 3. 2013 |
| Obec | Považská Bystrica |
| Okres | Okres Považská Bystrica |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 20. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) FM Krajco Group s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 396 613 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 15-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy FM Krajco Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FM Krajco Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FM Krajco Group
- Tendre23súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 782 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiaca
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 803 tis. €
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SVaMS s. r. o.MMK Partners, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica
SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.