VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SV software s.r.o.

Stupava · Počítačové programovanie

1 200 €tržby 2019 ▼ 90 %+948 €zisk 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 200 €tržby 2019 ▼ 90 %
+948 €zisk 2019
  1. 13 : tržby 22 139 €, výsledok hospodárenia 385 €
  2. 14 : tržby 22 492 €, výsledok hospodárenia 2 081 €
  3. 15 : tržby 13 265 €, výsledok hospodárenia 2 106 €
  4. 16 : tržby 2 845 €, výsledok hospodárenia 1 751 €
  5. 17 : tržby 1 150 €, výsledok hospodárenia 670 €
  6. 18 : tržby 12 071 €, výsledok hospodárenia 9 775 €
  7. 19 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 948 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SV software s.r.o. (IČO 47039035), sídlo Stupava, je v registri zapísaná od 9. 3. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SV software

V roku 2025 mala SV software priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ SV software

Podľa Registra právnických osôb koná za SV software 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník SV software

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SV software
Podiely spoločníkov na vkladoch SV software Peter Kotásek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Kotásek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Kotásek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Kotásekod 9. 3. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SV software

Za rok 2019 má SV software v závierke tržby 1 200 €, o 90,1 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +948 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 22 492 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20191 200 €▼ −90,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019948 €zisk
Majetok (aktíva) 202532 tis. €
Vlastné imanie 202522 tis. €
Záväzky 202510 tis. €31,4 % majetku
Zisková marža 2019+79,0 %medián odvetvia +6,5 %
Súčet výsledkov za 13 rokov17 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SV software

Súvaha SV software

Všetky čísla zo závierok SV software (13 rokov)
Čísla zo závierok SV software po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €32 107 €22 035 €10 072 €——
2024—−340 €32 107 €22 375 €9 732 €——
2023—0 €32 107 €22 715 €9 392 €——
2022—0 €32 107 €22 715 €9 392 €——
2021—0 €32 107 €22 715 €9 392 €——
2020—0 €32 107 €22 716 €9 391 €——
20191 200 €948 €32 107 €22 715 €9 392 €1 200 €+79,0 %
201812 071 €9 775 €31 907 €21 767 €10 140 €12 071 €+81,0 %
20171 150 €670 €20 316 €11 993 €8 323 €1 150 €+58,3 %
20162 845 €1 751 €19 660 €11 323 €8 269 €2 245 €+61,5 %
201513 265 €2 106 €18 697 €9 572 €9 057 €7 249 €+15,9 %
201422 492 €2 081 €16 190 €7 466 €8 636 €8 034 €+9,3 %
201322 139 €385 €11 249 €5 385 €5 854 €2 828 €+1,7 %

Riziko: zaplatí SV software?

Peniaze od štátu: SV software

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SV software

Dátum vzniku SV software je 9. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/87899/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 22 139 € · majetok 11 249 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SV software

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Počítačové služby
  • Složby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

SV software v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

SV software je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 45 057 € (7 202 závierok), SV software má 1 200 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 349 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SV software 176. z 178.

V odvetví v okrese Malacky349aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 202Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+6,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SV software, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Malacky ›

Sídlo SV software: Stupava

SV software sídli na adrese Ferdiša Kostku 61/14, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 369. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Stupava2 464aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 369aktívnych
V tom istom odvetví349okres Malacky
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

SV software: IČO, sídlo a základné údaje

SV software s.r.o. (IČO 47039035) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 9. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Peter Kotásek. Za rok 2019 sú v závierke tržby 1 200 € a výsledok hospodárenia +948 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 3. 2013
ObecStupava
OkresOkres Malacky
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) SV software s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 1 200 €, typická firma odvetvia 45 057 € (medián z 7 202 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy SV software

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SV software

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SV software

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 469 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 90 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Stupavatypický nepokrytý dopyt 640 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SERVIS PODNIKATEĽA, s. r. o.Slovenská federácia karate a bojových umení

Najväčšie firmy v obci Stupava

DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Malacky

Evolveum s. r. o.TOPSET Solutions s. r. o.eDevelopment s.r.o.ELLMAN, s.r.o.KITS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk