VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PHASE INTERNATIONAL s. r. o. v likvidácii

Selec · Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami

1 268 €tržby 2021 ▼ 84 %+2 372 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 3. 4. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 268 €tržby 2021 ▼ 84 %
+2 372 €zisk 2021
  1. 13 : tržby 893 989 €, výsledok hospodárenia 13 231 €
  2. 14 : tržby 1 330 240 €, výsledok hospodárenia -14 456 €
  3. 15 : tržby 1 560 828 €, výsledok hospodárenia 1 981 €
  4. 16 : tržby 1 377 071 €, výsledok hospodárenia 2 063 €
  5. 17 : tržby 1 321 757 €, výsledok hospodárenia -50 554 €
  6. 18 : tržby 148 529 €, výsledok hospodárenia -9 595 €
  7. 19 : tržby 34 709 €, výsledok hospodárenia 6 781 €
  8. 20 : tržby 8 050 €, výsledok hospodárenia -181 €
  9. 21 : tržby 1 268 €, výsledok hospodárenia 2 372 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 113 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PHASE INTERNATIONAL s. r. o. v likvidácii (IČO 47036249), sídlo Selec, je v registri zapísaná od 21. 2. 2013 do 3. 4. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

osobné náklady v roku 2019 boli 1 055 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Za rok 2021 má PHASE INTERNATIONAL s. r. o. v závierke tržby 1 268 €, o 84,2 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +2 372 €. Závierky máme za 10 rokov (2013 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2015: 1 560 828 €.

Tržby 20211 268 €▼ −84,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20212 372 €zisk
Majetok (aktíva) 20224 828 €
Vlastné imanie 20224 678 €
Záväzky 2022150 €3,1 % majetku
Pridaná hodnota 2022−150 €
Zisková marža 2021+187,1 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−53 tis. €2013 až 2022

Výkaz ziskov a strát PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Súvaha PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Všetky čísla zo závierok PHASE INTERNATIONAL s. r. o. (10 rokov)
Čísla zo závierok PHASE INTERNATIONAL s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2022—−5 113 €4 828 €4 678 €150 €−150 €—
20211 268 €2 372 €10 010 €9 791 €219 €−168 €+187,1 %
20208 050 €−181 €66 857 €7 420 €59 437 €1 253 €−2,2 %
201934 709 €6 781 €100 245 €7 600 €92 645 €10 212 €+19,5 %
2018148 529 €−9 595 €100 085 €820 €99 265 €−2 865 €−6,5 %
20171 321 757 €−50 554 €396 514 €10 415 €386 099 €4 223 €−3,8 %
20161 377 071 €2 063 €574 496 €60 969 €513 527 €152 481 €+0,1 %
20151 560 828 €1 981 €594 322 €19 756 €574 566 €251 860 €+0,1 %
20141 330 240 €−14 456 €373 033 €17 775 €355 258 €226 839 €−1,1 %
2013893 989 €13 231 €446 191 €32 231 €413 960 €183 427 €+1,5 %

Riziko: zaplatí PHASE INTERNATIONAL s. r. o.?

Peniaze od štátu: PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Dátum vzniku PHASE INTERNATIONAL s. r. o. je 21. 2. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27739/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 893 989 € · majetok 446 191 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 10.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

PHASE INTERNATIONAL s. r. o. v odvetví maloobchod

PHASE INTERNATIONAL s. r. o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 87 422 € (18 141 závierok), PHASE INTERNATIONAL s. r. o. má 1 268 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 417 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PHASE INTERNATIONAL s. r. o. 446. z 464.

V odvetví v okrese Trenčín1 417aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou18 141Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia87 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PHASE INTERNATIONAL s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›

Sídlo PHASE INTERNATIONAL s. r. o.: Selec

PHASE INTERNATIONAL s. r. o. sídli na adrese Selec 276/276, 913 36 Selec, okres Trenčín. V obci Selec je 117 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680.

Subjektov v obci Selec117aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 680aktívnych
V tom istom odvetví1 417okres Trenčín

Selec: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

PHASE INTERNATIONAL s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

PHASE INTERNATIONAL s. r. o. v likvidácii (IČO 47036249) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Selec, okres Trenčín. Dátum vzniku je 21. 2. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 3. 4. 2026, po 13 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 1 268 € a výsledok hospodárenia +2 372 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755)
Vznik21. 2. 2013
Zánik3. 4. 2026
ObecSelec
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PHASE INTERNATIONAL s. r. o.

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy767zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Selectypický nepokrytý dopyt 178 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Selec

PHASE TRADING SK s. r. o.TRUA, s.r.o.LESNÉ HOSPODÁRSTVO INOVEC s.r.o.BauGarten, s. r. o.LETTRANS s. r. o.Všetky firmy v obci Selec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.59) v okrese Trenčín

MOB Interier s.r.o.UNILUX, s.r.o.SLOVEX ALFA spol. s r.o.alples nábytok, s. r. o.UNI-MIER, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk