VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ENIKY BENIKY s.r.o. v likvidácii

Ľubotice · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

6 510 €tržby 2017 ▼ 65 %−16 794 €strata 2017

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 510 €tržby 2017 ▼ 65 %
−16 794 €strata 2017
  1. 13 : tržby 58 425 €, výsledok hospodárenia 16 572 €
  2. 14 : tržby 125 794 €, výsledok hospodárenia -3 205 €
  3. 15 : tržby 20 521 €, výsledok hospodárenia -20 803 €
  4. 16 : tržby 18 448 €, výsledok hospodárenia -41 384 €
  5. 17 : tržby 6 510 €, výsledok hospodárenia -16 794 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ENIKY BENIKY s.r.o. v likvidácii (IČO 47021667), sídlo Ľubotice, je v registri zapísaná od 7. 3. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ENIKY BENIKY s.r.o.

osobné náklady v roku 2014 boli 53 765 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Štatutár ENIKY BENIKY s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb koná za ENIKY BENIKY s.r.o. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci ENIKY BENIKY s.r.o.

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ENIKY BENIKY s.r.o.
Podiely spoločníkov na vkladoch ENIKY BENIKY s.r.o. KEVENDUKA s. r. o. 50,0 %, Robert Adamčík 50,0 %. Spolu 5 000 €. KEVENDUKA s. r. o.: 2 500 €, 50,0 %Robert Adamčík: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • KEVENDUKA s. r. o.50,0 %
  • Robert Adamčík50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
KEVENDUKA s. r. o.od 16. 7. 2015 2 500 €50,0 %
Robert Adamčíkod 7. 3. 2013 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ENIKY BENIKY s.r.o.

Za rok 2017 má ENIKY BENIKY s.r.o. v závierke tržby 6 510 €, o 64,7 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −16 794 €. Závierky máme za 5 rokov (2013 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2014: 125 794 €.

Tržby 20176 510 €▼ −64,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2017−17 tis. €strata
Majetok (aktíva) 201731 tis. €
Vlastné imanie 2017−54 tis. €
Záväzky 201785 tis. €272,5 % majetku
Pridaná hodnota 2017−3 476 €
Zisková marža 2017−258,0 %medián odvetvia +3,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−66 tis. €2013 až 2017

Výkaz ziskov a strát ENIKY BENIKY s.r.o.

Súvaha ENIKY BENIKY s.r.o.

Všetky čísla zo závierok ENIKY BENIKY s.r.o. (5 rokov)
Čísla zo závierok ENIKY BENIKY s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20176 510 €−16 794 €31 158 €−53 742 €84 900 €−3 476 €−258,0 %
201618 448 €−41 384 €37 196 €−45 148 €82 344 €−19 618 €−224,3 %
201520 521 €−20 803 €34 902 €−2 456 €37 358 €2 101 €−101,4 %
2014125 794 €−3 205 €59 020 €18 367 €40 653 €59 331 €−2,5 %
201358 425 €16 572 €30 302 €21 572 €8 730 €35 426 €+28,4 %

Riziko: zaplatí ENIKY BENIKY s.r.o.?

Peniaze od štátu: ENIKY BENIKY s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ENIKY BENIKY s.r.o.

Dátum vzniku ENIKY BENIKY s.r.o. je 7. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: SA&MA s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27588/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 58 425 € · majetok 30 302 €
  3. Nový spoločník: KEVENDUKA s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Zapísaný likvidátor: Róbert AdamčíkLikvidátor
  5. Zmena obchodného menaPredtým SA&MA s.r.o., odvtedy ENIKY BENIKY s.r.o. v likvidácii.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ENIKY BENIKY s.r.o.

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

ENIKY BENIKY s.r.o. v odvetví špecializované stavebné práce

ENIKY BENIKY s.r.o. je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 79 649 € (8 637 závierok), ENIKY BENIKY s.r.o. má 6 510 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 5 501 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ENIKY BENIKY s.r.o. 473. z 516.

V odvetví v okrese Prešov5 501aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou8 637Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia80 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+3,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ENIKY BENIKY s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Prešov ›

Sídlo ENIKY BENIKY s.r.o.: Ľubotice

ENIKY BENIKY s.r.o. sídli na adrese Ľubochnianska 2, 080 06 Ľubotice, okres Prešov. V obci Ľubotice je 794 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ľubotice794aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví5 501okres Prešov
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Ľubotice: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

ENIKY BENIKY s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

ENIKY BENIKY s.r.o. v likvidácii (IČO 47021667) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ľubotice, okres Prešov. Dátum vzniku je 7. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Róbert Adamčík. Za rok 2017 sú v závierke tržby 6 510 € a výsledok hospodárenia −16 794 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 3. 2013
Skoršie názvySA&MA s.r.o.
ObecĽubotice
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ENIKY BENIKY s.r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 6 510 €, typická firma odvetvia 79 649 € (medián z 8 637 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy ENIKY BENIKY s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ENIKY BENIKY s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ENIKY BENIKY s.r.o.

  • Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 55 tis. €
  • Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Ľubotice

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

KEVENDUKA s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Ľubotice

KOMFOS Prešov, s.r.o.IMPOL HOLDING, a.s.MIRAD, s.r.o.Epay Group s.r.o.PEhAES, a.s.Všetky firmy v obci Ľubotice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Prešov

RV plast s. r. o.MAFRESTAV, s. r. o.PS9-HVAR, s.r.o.Future Media Invest, spol. s r.o.PLUS TECH s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk