SlovakiaInvest Accounting s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
36 115 €tržby 2025 ▲ 2 %+6 483 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 45 959 €, výsledok hospodárenia 16 232 €
- 14 : tržby 29 040 €, výsledok hospodárenia 13 422 €
- 15 : tržby 19 854 €, výsledok hospodárenia 2 004 €
- 16 : tržby 22 961 €, výsledok hospodárenia 1 779 €
- 17 : tržby 48 311 €, výsledok hospodárenia 2 345 €
- 18 : tržby 14 580 €, výsledok hospodárenia 661 €
- 19 : tržby 20 886 €, výsledok hospodárenia 6 251 €
- 20 : tržby 13 383 €, výsledok hospodárenia -1 988 €
- 21 : tržby 26 891 €, výsledok hospodárenia 12 330 €
- 22 : tržby 18 654 €, výsledok hospodárenia -3 937 €
- 23 : tržby 39 047 €, výsledok hospodárenia 9 124 €
- 24 : tržby 35 412 €, výsledok hospodárenia 8 829 €
- 25 : tržby 36 115 €, výsledok hospodárenia 6 483 €
SlovakiaInvest Accounting s. r. o. (IČO 47021152) mala v roku 2025 tržby 36 115 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SlovakiaInvest Accounting
V roku 2025 mala SlovakiaInvest Accounting priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 8 465 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 8 465 € | 6 174 € |
| 2023 | — | 13 870 € | 9 996 € |
| 2022 | — | 8 589 € | 6 166 € |
| 2021 | — | 15 605 € | 11 161 € |
| 2020 | — | 14 717 € | 10 499 € |
| 2019 | — | 7 313 € | 5 225 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 73 % 6 174 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 1 984 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ SlovakiaInvest Accounting
Podľa Registra právnických osôb koná za SlovakiaInvest Accounting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci SlovakiaInvest Accounting
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- SlovakiaInvest Group s.r.o.85,0 %
- Milan Kurota15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| SlovakiaInvest Group s.r.o.od 12. 1. 2022 | 4 250 € | 85,0 % |
| Milan Kurotaod 12. 1. 2022 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SlovakiaInvest Accounting
Za rok 2025 má SlovakiaInvest Accounting v závierke tržby 36 115 €, o 2,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 483 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 48 311 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 720 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SlovakiaInvest Accounting
Najvyššie tržby: rok 2017, 48 311 €. Najnižšie: rok 2020, 13 383 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 36 115 € |
| 2024 | 35 412 € |
| 2023 | 39 047 € |
| 2022 | 18 654 € |
| 2021 | 26 891 € |
| 2020 | 13 383 € |
| 2019 | 20 886 € |
| 2018 | 14 580 € |
| 2017 | 48 311 € |
| 2016 | 22 961 € |
| 2015 | 19 854 € |
| 2014 | 29 040 € |
| 2013 | 45 959 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 2 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 73 535 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 483 € |
| 2024 | 8 829 € |
| 2023 | 9 124 € |
| 2022 | −3 937 € |
| 2021 | 12 330 € |
| 2020 | −1 988 € |
| 2019 | 6 251 € |
| 2018 | 661 € |
| 2017 | 2 345 € |
| 2016 | 1 779 € |
| 2015 | 2 004 € |
| 2014 | 13 422 € |
| 2013 | 16 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SlovakiaInvest Accounting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,0 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SlovakiaInvest Accounting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +18,0 % | +10,2 % |
| 2024 | +24,9 % | +6,5 % |
| 2023 | +23,4 % | +4,8 % |
| 2022 | −21,1 % | +4,2 % |
| 2021 | +45,9 % | +4,7 % |
| 2020 | −14,9 % | +4,0 % |
| 2019 | +29,9 % | +3,7 % |
| 2018 | +4,5 % | +4,3 % |
| 2017 | +4,9 % | +5,7 % |
| 2016 | +7,7 % | +5,6 % |
| 2015 | +10,1 % | +4,9 % |
| 2014 | +46,2 % | — |
| 2013 | +35,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2017 (+110,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,0 % |
| 2024 | −9,3 % |
| 2023 | +109,3 % |
| 2022 | −30,6 % |
| 2021 | +100,9 % |
| 2020 | −35,9 % |
| 2019 | +43,3 % |
| 2018 | −69,8 % |
| 2017 | +110,4 % |
| 2016 | +15,6 % |
| 2015 | −31,6 % |
| 2014 | −36,8 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SlovakiaInvest Accounting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 23 602 €, vlastné imanie 11 983 € a záväzky 11 619 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 23 602 € | 11 983 € | 11 619 € |
| 2024 | 18 080 € | 14 329 € | 3 751 € |
| 2023 | 22 002 € | 10 687 € | 11 315 € |
| 2022 | 5 832 € | 1 563 € | 4 269 € |
| 2021 | 20 238 € | 15 842 € | 4 396 € |
| 2020 | 12 214 € | 3 512 € | 8 702 € |
| 2019 | 34 620 € | 11 751 € | 22 869 € |
| 2018 | 25 209 € | 6 161 € | 19 048 € |
| 2017 | 29 627 € | 7 845 € | 21 782 € |
| 2016 | 31 659 € | 7 279 € | 24 380 € |
| 2015 | 27 018 € | 7 504 € | 19 514 € |
| 2014 | 40 464 € | 34 654 € | 5 283 € |
| 2013 | 44 426 € | 21 232 € | 21 237 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SlovakiaInvest Accounting (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 115 € | 6 483 € | 23 602 € | 11 983 € | 11 619 € | 8 037 € | +18,0 % |
| 2024 | 35 412 € | 8 829 € | 18 080 € | 14 329 € | 3 751 € | 19 365 € | +24,9 % |
| 2023 | 39 047 € | 9 124 € | 22 002 € | 10 687 € | 11 315 € | 24 119 € | +23,4 % |
| 2022 | 18 654 € | −3 937 € | 5 832 € | 1 563 € | 4 269 € | 5 312 € | −21,1 % |
| 2021 | 26 891 € | 12 330 € | 20 238 € | 15 842 € | 4 396 € | 26 891 € | +45,9 % |
| 2020 | 13 383 € | −1 988 € | 12 214 € | 3 512 € | 8 702 € | 13 383 € | −14,9 % |
| 2019 | 20 886 € | 6 251 € | 34 620 € | 11 751 € | 22 869 € | 16 386 € | +29,9 % |
| 2018 | 14 580 € | 661 € | 25 209 € | 6 161 € | 19 048 € | 7 280 € | +4,5 % |
| 2017 | 48 311 € | 2 345 € | 29 627 € | 7 845 € | 21 782 € | 48 311 € | +4,9 % |
| 2016 | 22 961 € | 1 779 € | 31 659 € | 7 279 € | 24 380 € | 15 801 € | +7,7 % |
| 2015 | 19 854 € | 2 004 € | 27 018 € | 7 504 € | 19 514 € | 19 854 € | +10,1 % |
| 2014 | 29 040 € | 13 422 € | 40 464 € | 34 654 € | 5 283 € | 25 040 € | +46,2 % |
| 2013 | 45 959 € | 16 232 € | 44 426 € | 21 232 € | 21 237 € | 21 098 € | +35,3 % |
Riziko: zaplatí SlovakiaInvest Accounting?
SlovakiaInvest Accounting a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom SlovakiaInvest Accounting z roku 2020.
História firmy SlovakiaInvest Accounting
Dátum vzniku SlovakiaInvest Accounting je 9. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: Input Inn s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/87900/B
- Zmena obchodného menaPredtým Input Inn s.r.o., odvtedy SlovakiaInvest Accounting s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 45 959 € · majetok 44 426 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra. Firma vznikla 9. 3. 2013.
- Nový spoločník: SlovakiaInvest Group s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 36 115 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SlovakiaInvest Accounting
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vedenie účtovníctva
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Počítačové služby
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - ruský jazyk, ukrajinský jazyk
- Prekladateľské a tlmočnícke služby - ruský jazyk, ukrajinský jazyk
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinskej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
SlovakiaInvest Accounting v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
SlovakiaInvest Accounting je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), SlovakiaInvest Accounting má 36 115 €, čo je 77 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SlovakiaInvest Accounting 1 230. z 1 946.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 722 €, tri štvrtiny do 115 959 €; 10 % firiem má viac než 406 310 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 487 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 722 € |
| horný kvartil | 115 959 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 310 € |
| SlovakiaInvest Accounting | 36 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SlovakiaInvest Accounting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SlovakiaInvest Accounting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SlovakiaInvest Accounting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 36 115 € | 46 722 € |
| 2024 | 35 412 € | 42 171 € |
| 2023 | 39 047 € | 41 550 € |
| 2022 | 18 654 € | 40 571 € |
| 2021 | 26 891 € | 38 017 € |
| 2020 | 13 383 € | 36 000 € |
| 2019 | 20 886 € | 38 633 € |
| 2018 | 14 580 € | 37 012 € |
| 2017 | 48 311 € | 36 060 € |
| 2016 | 22 961 € | 34 198 € |
| 2015 | 19 854 € | 33 443 € |
| 2014 | 29 040 € | — |
| 2013 | 45 959 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SlovakiaInvest Accounting | 36 115 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 768 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- C. R. Management Consult spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 200 € (2025)
- SZB s.r.o.Nové Zámky · tržby 90 190 € (2021)
- Eurofirma s.r.o.Alekšince · tržby 90 177 € (2025)
- Macinga.com, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 166 € (2024)
- TOP CONSULT GROUP, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 148 € (2025)
- Infiniti consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 90 148 € (2018)
- MERKANTA spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 124 € (2025)
- Manus, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 113 € (2025)
- SOLUBET s. r. o.Zohor · tržby 90 033 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SlovakiaInvest Accounting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo SlovakiaInvest Accounting: Bratislava - Staré Mesto
SlovakiaInvest Accounting sídli na adrese Špitálska 53, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 314 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
SlovakiaInvest Accounting: IČO, sídlo a základné údaje
SlovakiaInvest Accounting s. r. o. (IČO 47021152) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 9. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Milan Kurota. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 115 € a výsledok hospodárenia +6 483 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 3. 2013 |
| Skoršie názvy | Input Inn s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 720 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) SlovakiaInvest Accounting s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 115 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy SlovakiaInvest Accounting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SlovakiaInvest Accounting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SlovakiaInvest Accounting
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SlovakiaInvest Group s.r.o.LS Europe s.r.o.SlovakiaInvest Point s. r. o.D.M.K. CONSULTING s.r.o.SlovakiaInvest Expert s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I
Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.